Įkraunama...
Įkraunama...

IKEA Nr. 19

QUOTE(Švelni @ 2012 09 02, 18:20)
O, ačiū, reik pasidairyti  bigsmile.gif  Nors, tiesą sakant, nebeįsivaizduoju, kad baldus Lietuvoj galima būtų pirkti hihihi.gif

imanoma, kainos gerokai prieinamesnes nei pora metu atgal. Pasirinkimas tikrai nemazas.
Atsakyti
QUOTE(Švelni @ 2012 09 02, 17:04)
Grange, ačiū už foto, vaizdeliai tikrai nelabai kokie  g.gif Reiks nenusipiginti su užvalkalu arba kažkaip gyvinti vaizdą spalvotais pledais ar pagalvėlėm  unsure.gif

O gal ši Tjurko sofutė labiau verta dėmėsio  g.gif  Nėr brangi, tik kaži, kaip kokybė, ir kaip miegotųsi ant jos  g.gif

dėl šitos tai nežinau nieko, pirmą kart tokią matau iš vis smile.gif

na čia jau reikia galvot kiek pinigėlių gali leist tam, ir dar pagalvot apie tai, jei pigesnė, tai mechanizmai gali būt silpnesni ar dar kas, jei kasdien darinėjant, lankstant ar greit neišeis iš rikiuotės.. g.gif

o tam kitam psl. kur idėjo nuorodą tikrai neblogų yra ir jaučiu kaina panaši..
Atsakyti
QUOTE(Forgete @ 2012 09 02, 18:24)
imanoma, kainos gerokai prieinamesnes nei pora metu atgal. Pasirinkimas tikrai nemazas.

Ale tikrai bigsmile.gif
QUOTE(grange @ 2012 09 02, 19:45)
dėl šitos tai nežinau nieko, pirmą kart tokią matau iš vis smile.gif

na čia jau reikia galvot kiek pinigėlių gali leist tam, ir dar pagalvot apie tai, jei pigesnė, tai mechanizmai gali būt silpnesni ar dar kas, jei kasdien darinėjant, lankstant ar greit neišeis iš rikiuotės..  g.gif

o tam kitam psl. kur idėjo nuorodą tikrai neblogų yra ir jaučiu kaina panaši..

Žinokit, su vyru dar pasvarstėm ir nusprendėm nebesiblaškyti ir pirkti Beddinge. Visų pirma dėl to, kad išskleidus šią sofą pasidaro normali dvigulė lova su ganėtinai neblogu, stuburui draugišku čiužiniu. O kadangi ant tos sofos miegos paauglys, patogumas yra svarbiau už estetinį vaizdą. Antra, šita sofa pas mus "gyvens" apie porą metelių, tad nesinori į ją labai daug investuoti. Na ir trečias dalykas - tos sofos iš lietuviško puslapio yra arba per trumpos mūsų bernui, arba pagamintos, naudojant bonel tipo ar banguotas spyruokles. O spyruoklių mes kategoriškai nenorim, nes turim nelabai teigiamos patirties smile.gif
Dar kartą visoms labai ačiū už pasidalijimą patirtim 4u.gif Pasišnekėjau su jumis ir viskas susidėliojo į savo vietas smile.gif
Atsakyti
Kažkada užsienio forume vienam skaičiau labai teigiamų atsiliepimų apie Beddinge lovas (kad labai patogios, praktiškos ir t.t.). Man, tarp kitko, jos atrodo labai mielos. Na, ne svetainei gal, bet ir tai priklauso nuo stiliaus. Man jos lakoniškos ir paprastos, bet priderinus tinkamus aksesuarus gali tapti gan stilingu daiktu.
O va Renlenos puslapyje pažiūrėjau, ką siūlo, tai nežinau, tos sofos, kur patiko, kainuoja dvigubai daugiau, o tos, kur pagal kainą maždaug kaip Beddinge, - nu kažkokia kičinė beskonybė ax.gif
Bet čia tik mano nuomonė, žinoma 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(Švelni @ 2012 09 02, 20:09)
Ale tikrai  bigsmile.gif

Žinokit, su vyru dar pasvarstėm ir nusprendėm nebesiblaškyti ir pirkti Beddinge. Visų pirma dėl to, kad išskleidus šią sofą pasidaro normali dvigulė lova su ganėtinai  neblogu, stuburui draugišku čiužiniu. O kadangi ant tos sofos miegos paauglys, patogumas yra svarbiau už estetinį vaizdą. Antra, šita sofa pas mus "gyvens" apie porą metelių, tad nesinori į ją labai daug investuoti. Na ir trečias dalykas - tos sofos iš lietuviško puslapio yra arba per trumpos mūsų bernui, arba  pagamintos, naudojant bonel tipo ar banguotas spyruokles. O spyruoklių mes kategoriškai nenorim, nes turim nelabai teigiamos patirties  smile.gif
Dar kartą visoms labai ačiū už pasidalijimą patirtim  4u.gif  Pasišnekėjau su jumis ir viskas susidėliojo į savo vietas  smile.gif

Nors jau apsisrendet, bet dar ne rytas, tai... o jusu paauglys klos ta sofa kiekviena diena? Kodel butent ieskote sofos? Is mano patirties galiu pasakyti, kad jau geriau paprastesne lova nei sofa miegojimui. Kad ir Fjellse su ciuziniu, o jei dar padengus spalva... tik pasvarstymui 4u.gif

As tai labai pamaloninta, gavau pagalves ir spintele is True Blue. Labai patinka ir pagalves geros kokybes. Spintele buvo surinkta, tai nors karta vargti nereikejo biggrin.gif
Dar Hemnes spintele prie lovos, tilpo gerai smile.gif
Pora leksciu, ARV, patiko, lengvos, paprastos. Ziurejau, kad butu nei tas neaiskus porcelianas, nei akmuo nei stiklas, o keramika.

Ir galiausiai, ar kuri ciupinejote sias uzuolaidas?
user posted image

Atsakyti
Woow, Gal kam juodos virtuves su -70% ?
Atsakyti
QUOTE(grange @ 2012 09 02, 16:42)
gal kas turės realią foto, arba pagooglint, bent vaizdą kitokį susidaryt nei kad iš katalogo..
arba kas matė/turi gal ką dar patars, kaip bebūtų skonio reikalas smile.gif


Teko apsistoti bute, kuriame si sofa buvo svetaineje. Butas nuomojamas, visi baldai ir aksesuarai is Ikea, is paciu pigiausiu seriju. Sofos uzvalkalas toks nuskalbtas pasirode, bet ten tikriausiai medziaga tokia. Nezinau, koks ten buvo ciuzinys, bet sedejimui patogus. Aukstis sofos normalus, tik man nepatiko atlosas - per daug status, reikia pagalvele detis, kad butu patogu atsiremti. Mano paauglys ant jos miegojo, tai net netiese, nes ir ant suskleistos pakako vietos.

Svetaineje tokios sofos tikrai nenoreciau, bet paaugliui, manau, labai neblogas pasirinkimas. Tvirta, mechanizmai atrodo patikimi, uztiesalas skalbiamas, issirinksit tinkama ciuzini ir ko daugiau paaugliui reikia? smile.gif
Atsakyti
meile_G, o kokias pagalvaes gavai? tas apvalias? Kiek kainavo ir kaip uzsakei unsure.gif nes kazkaip uzsakyti juk riek kodo unsure.gif as kazkaip ziopla, nematau jo doh.gif
Atsakyti
QUOTE(Alchemie @ 2012 09 03, 09:29)
meile_G, o kokias pagalvaes gavai? tas apvalias? Kiek kainavo ir kaip uzsakei unsure.gif nes kazkaip uzsakyti juk riek kodo unsure.gif as kazkaip ziopla, nematau jo doh.gif

Visa kolekcija yra cia: su kainom Tai as uzsakiau ta didele 92 cm (siaip tai brangi sad.gif) ir ta kur kriaukles formos. Tai dariau taip, ikeamarket formoj, kur reikia irasyti artikula irasiau tiesiog "true blue". O kur pavadinimas, pavadinima su kaina. Jie viska supras. Atveze viska graziai apvyniota i celofana smile.gif
Siaip ta didele man nelabai tiko, kaip pagalve, tai darysim toki lounge kaip pufais ant kilimo. Tik reikia, kad ir nugarai butu kuom atsiremti. Tai svarstau ant sienos kazka tvirtinti. Gal pagalveles kaip cia 11 nuotrauka Bet man taip sako, kad nuplys pagalves. O gal tos kolekcijos sario medziaga (ar ten medvilne?) kazka padengti minksto. Ir dar reikia tokio mazo staliuko medinio, kaip buna lovoj sedint valgyti, tik cia ant kilimo deti. Ir tada dar viena pagalve dasipirkti reiktu, tai dabar apsvarstymu metas.
Atsakyti
QUOTE(Hennessy @ 2012 09 02, 20:53)
Kažkada užsienio forume vienam skaičiau labai teigiamų atsiliepimų apie Beddinge lovas (kad labai patogios, praktiškos ir t.t.). Man, tarp kitko, jos atrodo labai mielos. Na, ne svetainei gal, bet ir tai priklauso nuo stiliaus. Man jos lakoniškos ir paprastos, bet priderinus tinkamus aksesuarus gali tapti gan stilingu daiktu.

Labai ačiū už nuomonę, Beddinge man dabar dar mielesnė smile.gif
QUOTE(meile_G @ 2012 09 02, 22:32)
Nors jau apsisrendet, bet dar ne rytas, tai... o jusu paauglys klos ta sofa kiekviena diena? Kodel butent ieskote sofos? Is mano patirties galiu pasakyti, kad jau geriau paprastesne lova nei sofa miegojimui. Kad ir Fjellse su ciuziniu, o jei dar padengus spalva... tik pasvarstymui  4u.gif

Gal jis ir neklos kasdien tos sofos, bet nori būtent tokio baldo, kuris būtų tinkamas susodinti savo svečius smile.gif
QUOTE(gummy bear @ 2012 09 03, 08:21)
Svetaineje tokios sofos tikrai nenoreciau, bet paaugliui, manau, labai neblogas pasirinkimas. Tvirta, mechanizmai atrodo patikimi, uztiesalas skalbiamas, issirinksit tinkama ciuzini ir ko daugiau paaugliui reikia? smile.gif

Super, ačiū už palaikymą 4u.gif
Atsakyti
Gal žinote, kaip rasti Broder sistemos lentynas? nejaugi jau išėmė iš prekybos? Vyras davė žalią šviesą, bet niekaip nerandu dabar schmoll.gif

Kalbu apie tokią lentynų sistemą garažui... 4u.gif
Atsakyti
Superinės, reikia patarimo. Išsinuomojom tuščią butą ir reikia apsistatyt. Idealiausia - pigiai, bet gražiai. Baldus naudosim kokius porą metų, bet jeigu prireiks - gal ir ilgiau. Kadangi turim tik vieną kambarį, iš kurio reikia padaryti ir virtuvę, ir miegamajį, ir svetainę, renkuosi komodas - tarp MALM ir KULLEN. Bet - KULLEN yra melamino. Kaip galvojat, ar imt pigiau, bet pergyvent dėl tos chemijos, ar sumokėt daugiau?
Atsakyti