Įkraunama...
Įkraunama...

IKEA Nr. 19

Kur rasti naujienas tam naujajame Ikea psl doh.gif blink.gif
Atsakyti
QUOTE(Aidra @ 2012 08 31, 13:30)
http://www.ikea.com/...PE229646_S4.JPG

Man labai reikia tokio daikto, bet netinka spalva, bent jau berzo kokio butu, o dabar juoda ir balta. Gal matet kas kur nors pirkti kazka panasaus LT?

Man irgi netinka spalva ir ilgis, tai aš nusižiūrėjau šitą iš SBA. Tik kad kaina nėra itin patraukli doh.gif
Yra ten ir ilgesnių, man tiesiog ana pagal matmenis labiausiai tinka rolleyes.gif
Atsakyti
QUOTE(Hennessy @ 2012 08 31, 16:03)
Man irgi netinka spalva ir ilgis, tai aš nusižiūrėjau šitą iš SBA. Tik kad kaina nėra itin patraukli  doh.gif
Yra ten ir ilgesnių, man tiesiog ana pagal matmenis labiausiai tinka  rolleyes.gif


kazka panasaus esu maciusi ermitaze. kaina buvo labai panasi, bet ten visokiu litu ar nuolaidu galima islaukti ir sutaupyti lita kita blush2.gif atsiprasau uz neitema mirksiukas.gif
Atsakyti
o zinokit, kaip nusivyliau, nusipirkusi kistukus rozetems, kad vaikai nelandziotu..o jie netinka musu naujoms rozetems blink.gif verysad.gif maniau, kad svedai rozetes pasikeite g.gif o cia tiesiog blyneliai su spygliukais..nu dar gerai, kad nebrangu. Gal zinot, kur yra tu apsaugu naujoviskoms rozetems?
Atsakyti
Mergaitės, gal kuri pagelbėtumėt su patarimu blush2.gif
Renkuosi vieną iš šių pigiųjų Beddinge sofų-lovų: Nr. 1 ir Nr. 2

Lovos Nr. 1 čiužinys yra visiškai elementarus, kiek siekia mano PL kalbos žinios:
Materac:
Część 1: Pianka poliuretanowa 28 kg/m3
Pikowanie: watolina poliestrowa, włóknina polipropylenowa.

Lovos Nr. 2 čiužinys kažkoks mandresnis:
Materac:
Część 1: Pianka poliuretanowa 35 kg/m3, Pianka poliuretanowa o wysokiej sprężystości (zimna pianka) 38 kg/m3
Pikowanie: watolina poliestrowa, włóknina polipropylenowa

Kurį variantą patartumėt rinktis? Kuri lova labiau tinkama miegoti? blush2.gif
Atsakyti
QUOTE(Alchemie @ 2012 09 01, 15:18)
o zinokit, kaip nusivyliau, nusipirkusi kistukus rozetems, kad vaikai nelandziotu..o jie netinka musu naujoms rozetems blink.gif  verysad.gif maniau, kad svedai rozetes pasikeite g.gif o cia tiesiog blyneliai su spygliukais..nu dar gerai, kad nebrangu. Gal zinot, kur yra tu apsaugu naujoviskoms rozetems?

o tai kas yra naujoviskos rozetes? Gal koks pvz is interneto?
Atsakyti
Nu jos turi soninius isekimus ir kisant kistuka, isispaudzia viduje rozetes tokie geleziukai, tai va per juos ikisti apsaugos neiseina verysad.gif jei butu rozete tarybinio tio, kur kistukas lygus apvalus, tada tiktu unsure.gif
va tokia yra dabartine rozete, nu "naujoviska" http://www.fimasales...-RP-16-102.html
o va cia senoviska
http://www.b-a.lt/Ro...rnetu/267/63109
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Alchemie: 01 rugsėjo 2012 - 22:30
QUOTE(Alchemie @ 2012 09 01, 15:18)
o zinokit, kaip nusivyliau, nusipirkusi kistukus rozetems, kad vaikai nelandziotu..o jie netinka musu naujoms rozetems blink.gif  verysad.gif maniau, kad svedai rozetes pasikeite g.gif o cia tiesiog blyneliai su spygliukais..nu dar gerai, kad nebrangu. Gal zinot, kur yra tu apsaugu naujoviskoms rozetems?

Nu gi rašiau apie šitą jau prieš kokį pusmetį, neaktualu tada buvo, ane? biggrin.gif biggrin.gif biggrin.gif
Aš šitą problemą išsprendžiau kardinaliai - pasiėmiau virtuvines žirkles (čia kur kaulams pjaustyti, tokias stambias), ir nukirpau tuos šonus, kurie trukdo. Tik reikia atsargiai, kad nenusikirptų visas apvalumas, nes tada problematiška bus ištraukti paskui iš rozetės, nebus, už ko užkabinti to raudono "ištraukėjo". Žodžiu, reikia tiesiog sumažinti apsaugų skersmenį. Užtruko 10 minučių, gal kiek jėgos teko panaudoti (visgi gan stora plastmasė), vaizdas gal ne toks gražus, kaip buvo, bet savo paskirti atliko ir vis dar atlieka puikiai 4u.gif
Jeigu norėsite, nufotografuosiu, kaip atrodo mūsų "paturbintas" variantas biggrin.gif biggrin.gif biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(Alchemie @ 2012 09 01, 23:28)
Nu jos turi soninius isekimus ir kisant kistuka, isispaudzia viduje rozetes tokie geleziukai, tai va per juos ikisti apsaugos neiseina verysad.gif jei butu rozete tarybinio tio, kur kistukas lygus apvalus, tada tiktu unsure.gif
va tokia yra dabartine rozete, nu "naujoviska" http://www.fimasales...-RP-16-102.html
o va cia senoviska
http://www.b-a.lt/Ro...rnetu/267/63109

skirtingom rinkom skirtingi produktai

Lenku
user posted image

Vokieciu ir rusu
user posted image
Atsakyti
Henesy, nebuvo aktualu, nes niekas nelindo ir dabar namie nelenda, pirkau studijoje apsauga vaikams ir doh.gif
Nu neturiu zirkliu mesai biggrin.gif nes praktiskai jos nevalgom, bet bandysim su kokiu sekatorium pakarpyti thumbup.gif o tai maniau, kad reiks naujas pirkti doh.gif
Forgete 4u.gif bet nu pikta doh.gif kad lenkai su senobiskom gyvena biggrin.gif doh.gif
Atsakyti
QUOTE(Alchemie @ 2012 09 01, 23:48)

Forgete 4u.gif bet nu pikta doh.gif kad lenkai su senobiskom gyvena biggrin.gif  doh.gif

nu jos nera senoviskos, jas gamina ir garsios firmos. Tiesiog toks tipas (be visokiu ten izeminimu).
Atsakyti
QUOTE(Forgete @ 2012 09 01, 23:44)

Va-va, šitie, matomai, mažesnio diametro, nes trukdo ne tik tie geležiukai (įžeminimai) viršuje ir apačioje, bet ir iš šonų ten tokie kaip iškilimai rozetėje, tai pro juos labiausiai ir nepralenda doh.gif
Žodžiu, Alchemie, jeigu nepavyks gražiai apvaliai nukirpti, tai karpykit iš keturių pusių, tik palikite tą skylutę, už kurios kabinasi ištraukėjas, nes aš pirmąją apsaugą per daug nukurpau ir paskui vos iškrapščiau iš rozetės doh.gif
Bet dabar galvoju, gal tiktų ir kokios aštresnės didesnės žirklės, gi nebūtinai reikia tų mėsinių unsure.gif Na, reikia bandyti tiesiog, jeigu yra laiko ir noro.
Man labai nesinorėjo terliotis su grąžinimais, o taip pat buvo gaila išleistų pinigėlių (na, kad ir ne karvę kainuoja, bet vis tiek) bei tingėjau ieškotis kitų apsaugų, tad man tiko ir pakarpymas. Kiti gal nesivargintų, nupirktų naujas lotuliukas.gif lotuliukas.gif lotuliukas.gif

Forgete, pas lenkus rozetėse įžeminimas yra, jo funkciją atlieka tas kyšantis strypas, kur rozetėje pavaizduotas. Mane nervuoja jie, kažkada keliavome, turėjome su savimi tokį dar tarybinių laikų vandens šildytuvą-spiralę, tai per tą strypą negalėjome jo į rozetę pajungti ir vandens sau užkaitinti sriubai/arbatai doh.gif doh.gif doh.gif Nu bet čia offtopas jau biggrin.gif
Atsakyti