Įkraunama...
Įkraunama...

IKEA Nr. 19

QUOTE(Hennessy @ 2012 08 30, 12:51)
Taip, mano wub.gif
Mažai ten to rudumo iš tikrųjų  blush2.gif  Mano visa giminė (kuri, beje, apskritai nesupranta mano skonio ir meilės tamsiems baldams  lotuliukas.gif ) vadina ir stalą, ir sekciją juodais. Dabar va žiūriu - nu nėra aklinai juodas, matosi medžio "raštas" ir prasimuša per tuos raštus ruda spalva, bet iš šono žiūrint tai pirma mintis būna, kad labiau juodas, nei rudas  rolleyes.gif 
Tas praplatinimas yra įmontuotas į stalą ir susideda apačioje (ten tokia kaip niša gaunasi). Stalo kraštai yra platūs, tad tos nišos nesimato. Šiaip tikrai labai protingai ten viskas sugalvota, gali be problemų tą stalą vienas žmogus išskleisti/sudėti per kelias minutes. Vienintelis minusas, bet čia ne stalo, o spalvos, kad renka dulkes ir matosi visi trupinukai  biggrin.gif  Pas mus ten erkeryje labai saulėta, tai kartais toks vaizdas ant stalo pasimato, lyg nevalytas būtų kelias savaites  doh.gif  Na, bet užtat yra motyvacija dažniau tvarkytis  4u.gif  4u.gif  4u.gif

Aciu 4u.gif Labai noriu, tai kalbu apie dulkes ne neskaitau lotuliukas.gif
Atsakyti
QUOTE(tuja. @ 2012 08 30, 11:58)
Domina man hemnes kolekcija. Tik neissirenku kokios spalvos baldelius pirkt, nuoytraukose nelabai aiskios tos spalvos.  blush2.gif  Gal kas turite Hemnes szarobrazovy ? idomu kaip atrodo, ar ji tokia balinto pieno gaunas?  blush2.gif  O gal kas turi ta tamsia czarnobrazovy? Idomu ar labai ji tamsi, gal i ruduma nors kiek?  blush2.gif
Ir siaip kaip ta Hemnes?
Papildyta:

Cia turbut atsakymas ir Hemnes kolekcijai galioja  ax.gif

Gal kas gyvai turi Hemnes siu spalvu?

Lyg ir pas daug forumieciu yra kas nors is hemnes. Pas mus pilkai rudas. Man tai atrodo praktiskiausia spalva is hemnesu. Juoda maciau ekspozicijoj ir jau buvo kampai aptrinti, svietesi kontrastas labai. Balta irgi maciau, kad ir kaip grazu, hemnesu medis yra gana minkstas, lengvai isibrezia, tai ant balto tai labai matesi. O sitas pilkai rudas jis toks is tiesu, daugiau i alyvine, ne kakavine (bet labai grazi spalva), as net norejau prie jo derinti melynas ar violetines komodas. Spalva labai praktiska, visiskai dulkes maskuoja, jei yra biggrin.gif
Atsakyti
Gal kas nors sita Hemnes lietete?
user posted image

Bet kai atsidarau ir pamatau tokius skirtingus stalcius tai kazkaip g.gif
user posted image
Atsakyti
Beje, dar del hemnes komodu, labai mielai nustebino, kad vidinis stalciu dugnas spalvotas. Bet siek tiek nuvyle, kad visa tai, kas nera isoreje, vidines sienos, stalciai, yra tiesiog plikas truputi dar lipnus gelsvas medis. Galejo islakuoti, isaliejuoti ar taip pat juk nudazyti
Atsakyti
Dekoju merginos 4u.gif Na dulkiu tai bijau tongue.gif Gaila, kad mazai spalvu, man reiktu i gelsvuma tokios tamsiai rudos, juoda tiktu, bet tos dulkes doh.gif , nesinori tarnaut. Reiks palaukt naujo katalogo, gal ka naujo imes smile.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo tuja.: 30 rugpjūčio 2012 - 12:36
QUOTE(Caca* @ 2012 08 29, 18:10)
Mano kiek mazesnis nei Bjursta-  neprailgintas 110cm skersmens, prailgintas 150cm (+40cm)ilgio.
Labai patogiai suseda 6 zmones, nelabai patogiai 8

QUOTE(Hennessy @ 2012 08 29, 22:46)
Prie išskleisto Bjursta stalo patogiai galėtų atsisėsti 6 žmonės, o nepatogiai (labai nepatogiai) mes buvome susodinę apie 12  lotuliukas.gif  lotuliukas.gif  lotuliukas.gif  Bet

Ačiū 4u.gif Mažoki abu,reikia kad tilptų bent 10 žmonių prie išskleisto ...

QUOTE(varlyte96 @ 2012 08 30, 09:00)
Atsakysiu ir aš  smile.gif  Turim gal metai... Esam patenkinti, kad pirkom tokias nebrangias, nes mūsų katytė labai mėgsta "žargstytis", praustis, dūkti ant jų, tai jau kai kur apibraižė. Brangesnių būtų gaila, o šiais tegul "naudoja"  tongue.gif
Šiaip labai geros kėdės, lengvos, bet tvirtos (MB surinkdamas jas klijais patepė, kad tvirčiau detalės laikytųsi), dažai dar nenusitrynė, su priderintomis pagalvėlėmis atrodo labai dailiai  wub.gif Mūsiškės visiškai juodos, tokios "netikros" czarnobrazowy, nes to "brazowy" bent man nesimato, tiesiog juodos...

Ačiū 4u.gif

Turbūt bandysiu užsakinėt šį Bjursta stalą ir Stefan kėdes ... nes tai anytai, tai nenorim baisiai išlaidauti blush2.gif

Beje,taip pat mastau apie Hemnes Indaują prie šio valgomojo komplekto paderinti... ax.gif
Atsakyti
Kazkaip anksciau nebuvau uzmaciusi.Laikrodis ir svarstykles viename thumbup.gif
Atsakyti
QUOTE(Caca* @ 2012 08 30, 22:24)
Kazkaip anksciau nebuvau uzmaciusi.Laikrodis ir svarstykles viename  thumbup.gif


Koks įdomus daiktas thumbup.gif
Atsakyti
QUOTE(Caca* @ 2012 08 30, 22:24)
Kazkaip anksciau nebuvau uzmaciusi.Laikrodis ir svarstykles viename  thumbup.gif

Geras, kiek matydavau jas niekaip nesuvedžiau, kad čia 2 in 1 biggrin.gif thumbup.gif
Atsakyti
labas rytas, gal kas stuvos programele matet kur paslepe. na kur pasiprojektuoti spintas. nu neberandu nors tu ka blush2.gif ax.gif labai aciu
Atsakyti
IKEJOS ir katinu gerbejoms 4u.gif biggrin.gif cia ne Hemnes, bet galima pritaikyti, nes labai panasu smile.gif
user posted image

user posted image

Atsakyti
user posted image

Man labai reikia tokio daikto, bet netinka spalva, bent jau berzo kokio butu, o dabar juoda ir balta. Gal matet kas kur nors pirkti kazka panasaus LT?
Atsakyti