Įkraunama...
Įkraunama...

IKEA Nr. 19

QUOTE(Diija @ 2012 08 29, 13:52)
Dar norėjau paklausti ar kuri turit šias kėdutes? Kaip kokybė jų? Ar brązowoczarny spalvą galėtume prilyginti mūsų mėgiamai venge spalvai?  blush2.gif

Stefan sios tamsios po keliu metu atrodys aptrintai. Ties kampais, ties apatinem stabilumo lentelem. Kai kede tamsi tai dar ir labai matysis. Sedeti ant ju kieta, reikia deti pagalveles. Su jom naujos kedes atrodo dailiai.
Jei kazka is pigiau as imciau ivar kedes ir sviesiai lakuociau ar dazyciau, tuomet ilgalaikis poveikis ne taip matysis. Nors juodas turbut irgi galima perdazyti po keliu metu.
Atsakyti
QUOTE(Diija @ 2012 08 29, 13:52)
Dar norėjau paklausti ar kuri turit šias kėdutes? Kaip kokybė jų? Ar brązowoczarny spalvą galėtume prilyginti mūsų mėgiamai venge spalvai?  blush2.gif
Ačiū iš anksto  4u.gif


Mes turim jau gerus 2 metus. Pas mus jos beveik juodos, sakyčiau tamsiai tamsiai pilkos, tikrai ne rudai juodos. Daba pažiūrėjau į jūsų nuorodą ir suabejojau, ar čia tokia pati spalva kaip mūsų. Nes nuotraukoje matosi rudumas, o pas mus jo tikrai nėra schmoll.gif
Kėdės labai lengvos, minkšto medžio, dėjom pagalvėles, atrodo dailiai. Kol kas dažai nenusilaupė, nenusiraižė. Bet mes nei augintinių, nei mažų vaikų neturim. Žodžiu, kaip už tokią kainą, kokybe esame patenkinti ax.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Tina Les: 29 rugpjūčio 2012 - 13:59
Klausimas PAX ekspertėms ax.gif Ar įmanoma nusipirkti skirtingas slankiojančias duris g.gif Randu tik porom parduoda, o aš noriu vienu veidrodinių, o kitu medžio spalvos biggrin.gif Pirkti 2komplektus ar ieškoti kam toks variantas irgi tiktų g.gif
Atsakyti
QUOTE(meile_G @ 2012 08 29, 14:13)
Stefan sios tamsios po keliu metu atrodys aptrintai. Ties kampais, ties apatinem stabilumo lentelem. Kai kede tamsi tai dar ir labai matysis. Sedeti ant ju kieta, reikia deti pagalveles. Su jom naujos kedes atrodo dailiai.
Jei kazka is pigiau as imciau ivar kedes ir sviesiai lakuociau ar dazyciau, tuomet ilgalaikis poveikis ne taip matysis. Nors juodas turbut irgi galima perdazyti po keliu metu.

g.gif Na jei geros kokybės tai neturėtų pasitrint per porą metų ... patys naudojam tamsiai rudą valgomojo stalą,kėdes su rudomis kojelėmis ir dar daug kitų baldų tamsios spalvos,tačiau niekas neatrodo aptrintai g.gif Matyt čia ir yra kokybės klausimas.
O pagal interjerą anytai būtent reikalinga tamsiai rudas stalas,ir tamsios kėdės, šviesi netinka ...
Pagalvėles manau pritaikytume.

QUOTE(Tina Les @ 2012 08 29, 14:58)
Mes turim jau gerus 2 metus. Pas mus jos beveik juodos, sakyčiau tamsiai tamsiai pilkos, tikrai ne rudai juodos. Daba pažiūrėjau į jūsų nuorodą ir suabejojau, ar čia tokia pati spalva kaip mūsų. Nes nuotraukoje matosi rudumas, o pas mus jo tikrai nėra  schmoll.gif
Kėdės labai lengvos, minkšto medžio, dėjom pagalvėles, atrodo dailiai. Kol kas dažai nenusilaupė, nenusiraižė. Bet mes nei augintinių, nei mažų vaikų neturim. Žodžiu, kaip už tokią kainą, kokybe esame patenkinti  ax.gif

Įdomu kaip čia su ta spalva išeina g.gif
Ačiū už info 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(Diija @ 2012 08 29, 12:52)
O kokio ilgio Jūsų stalas ir kiek mx prasiilgina? Ir kiek žmonių prie maximaliausio prailginimo gali susėsti?  ax.gif
Ačiū iš anksto  4u.gif

Mano kiek mazesnis nei Bjursta- neprailgintas 110cm skersmens, prailgintas 150cm (+40cm)ilgio.
Labai patogiai suseda 6 zmones, nelabai patogiai 8
Atsakyti
QUOTE(Diija @ 2012 08 29, 13:52)
Gal galite pasakyti kiek max žmonių (kad ir nelabai patogiai) gali susėsti prie išskleisto stalo?

Prie išskleisto Bjursta stalo patogiai galėtų atsisėsti 6 žmonės, o nepatogiai (labai nepatogiai) mes buvome susodinę apie 12 lotuliukas.gif lotuliukas.gif lotuliukas.gif Bet čia prie kampinės sofos buvo stalas pastatytas, ten daug žmonių minkštai susėdo, nes kėdžių tiek netiplptų, turbūt, o mes tiek jų ir neturime biggrin.gif Bet šiaip 8 žmones galima labai padoriai susodinti (nors skaitosi, kad stalas skirtas 4 žmonėms, kai neišskleistas, ir 6 žmonėms, kai išskleistas).

Dėl spalvos - yra spalva brązowoczarny (arba czarnobrazowy), tai čia tamsiai ruda, ji tamsesnė, nei vengė, tokia, kaip kartus šokoladas. O dar yra spalva szarobrązowy, tai čia pilkai ruda, tada bus su pilku atspalviu. Bet konkrečiai tos kėdės, apie kurias klausėte, matau, tik tamsiai rudos yra, ten jokio pilkumo neturėtų būti unsure.gif
Atsakyti
QUOTE(Diija @ 2012 08 29, 10:52)
šias kėdutes? Kaip kokybė jų? Ar brązowoczarny spalvą galėtume prilyginti mūsų mėgiamai venge spalvai?  blush2.gif
Ačiū iš anksto  4u.gif

Atsakysiu ir aš smile.gif Turim gal metai... Esam patenkinti, kad pirkom tokias nebrangias, nes mūsų katytė labai mėgsta "žargstytis", praustis, dūkti ant jų, tai jau kai kur apibraižė. Brangesnių būtų gaila, o šiais tegul "naudoja" tongue.gif
Šiaip labai geros kėdės, lengvos, bet tvirtos (MB surinkdamas jas klijais patepė, kad tvirčiau detalės laikytųsi), dažai dar nenusitrynė, su priderintomis pagalvėlėmis atrodo labai dailiai wub.gif Mūsiškės visiškai juodos, tokios "netikros" czarnobrazowy, nes to "brazowy" bent man nesimato, tiesiog juodos...
Atsakyti
QUOTE(Tina Les @ 2012 08 29, 14:58)
Mes turim jau gerus 2 metus. Pas mus jos beveik juodos, sakyčiau tamsiai tamsiai pilkos, tikrai ne rudai juodos. Daba pažiūrėjau į jūsų nuorodą ir suabejojau, ar čia tokia pati spalva kaip mūsų. Nes nuotraukoje matosi rudumas, o pas mus jo tikrai nėra  schmoll.gif

Man atrodo cia tiesiog kitokia spalva. Nes anksciau buvo tik juoda, o dar anksciau buvo ir nelakuota sviesi. Dabar naujesnis toks modelis. Pritariu, kad kedes labai lengvos ir tvirtos smile.gif Beje, pas lenkus Jokkmokk stalo nebera, o gaila
Atsakyti
Domina man hemnes kolekcija. Tik neissirenku kokios spalvos baldelius pirkt, nuoytraukose nelabai aiskios tos spalvos. blush2.gif Gal kas turite Hemnes szarobrazovy ? idomu kaip atrodo, ar ji tokia balinto pieno gaunas? blush2.gif O gal kas turi ta tamsia czarnobrazovy? Idomu ar labai ji tamsi, gal i ruduma nors kiek? blush2.gif
Ir siaip kaip ta Hemnes?
Papildyta:
QUOTE(Hennessy @ 2012 08 29, 22:46)


Dėl spalvos - yra spalva brązowoczarny (arba czarnobrazowy), tai čia tamsiai ruda, ji tamsesnė, nei vengė, tokia, kaip kartus šokoladas. O dar yra spalva szarobrązowy, tai čia pilkai ruda, tada bus su pilku atspalviu. Bet konkrečiai tos kėdės, apie kurias klausėte, matau, tik tamsiai rudos yra, ten jokio pilkumo neturėtų būti  unsure.gif

Cia turbut atsakymas ir Hemnes kolekcijai galioja ax.gif

Gal kas gyvai turi Hemnes siu spalvu?
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo tuja.: 30 rugpjūčio 2012 - 10:57
QUOTE(tuja. @ 2012 08 30, 11:58)
Domina man hemnes kolekcija. Tik neissirenku kokios spalvos baldelius pirkt, nuoytraukose nelabai aiskios tos spalvos.  blush2.gif  Gal kas turite Hemnes szarobrazovy ? idomu kaip atrodo, ar ji tokia balinto pieno gaunas?  blush2.gif  O gal kas turi ta tamsia czarnobrazovy? Idomu ar labai ji tamsi, gal i ruduma nors kiek?  blush2.gif
Ir siaip kaip ta Hemnes?
Papildyta:

Cia turbut atsakymas ir Hemnes kolekcijai galioja  ax.gif

Gal kas gyvai turi Hemnes siu spalvu?


Įlisiu ir aš į Jūsų temute blush2.gif
Mane taip pat domina hemnes kolekcija, vaikinukui savo nužiūrėjau UK ją.
Ir išsirinkau būtent http://www.ikea.com/...9268/#/00239271
šitą spalvą. Man ji graži, nėra ji labai šviesi, sakyčiau lyg pilkšvoki su alyviniu. Sunku labai apibūdinti.
Ot vat dėl spintos kyla klausimas, ten tridurė, didelė tokia mums netinka, kaži kaip toks variantas, ar kas turit iš tų pax
http://www.ikea.com/...139/#/S99904863
Atsakyti
QUOTE(tuja. @ 2012 08 30, 11:58)
  O gal kas turi ta tamsia czarnobrazovy? Idomu ar labai ji tamsi, gal i

as irgi sita juodai ruda pirksiu bjursta stala ir Borje kedes, na va toks va rinkinukas bus

user posted image

kiek ziurejau google realias spalvas tai turi siek tiek rudumo, nera visai juodas.
Papildyta:
QUOTE(Hennessy @ 2012 08 29, 22:46)

as kiek pamenu berods jusu sitas stalas http://images24.fotk...IMG_7155-vi.jpg

norejau paklausti ta lenta (kur prasiplatina). ji po stalu isimontuoja ar ja atskirai kur reikia laikyt.
Papildyta:
pati paklausiau pati radau atsakyma lotuliukas.gif

http://clip2net.com/s/2fK95
Atsakyti
QUOTE(Forgete @ 2012 08 30, 12:33)
kiek ziurejau google realias spalvas tai turi siek tiek rudumo, nera visai juodas.
Papildyta:

as kiek pamenu berods jusu sitas stalas http://images24.fotk...IMG_7155-vi.jpg

norejau paklausti ta lenta (kur prasiplatina). ji po stalu isimontuoja ar ja atskirai kur reikia laikyt.

Taip, mano wub.gif
Mažai ten to rudumo iš tikrųjų blush2.gif Mano visa giminė (kuri, beje, apskritai nesupranta mano skonio ir meilės tamsiems baldams lotuliukas.gif ) vadina ir stalą, ir sekciją juodais. Dabar va žiūriu - nu nėra aklinai juodas, matosi medžio "raštas" ir prasimuša per tuos raštus ruda spalva, bet iš šono žiūrint tai pirma mintis būna, kad labiau juodas, nei rudas rolleyes.gif
Tas praplatinimas yra įmontuotas į stalą ir susideda apačioje (ten tokia kaip niša gaunasi). Stalo kraštai yra platūs, tad tos nišos nesimato. Šiaip tikrai labai protingai ten viskas sugalvota, gali be problemų tą stalą vienas žmogus išskleisti/sudėti per kelias minutes. Vienintelis minusas, bet čia ne stalo, o spalvos, kad renka dulkes ir matosi visi trupinukai biggrin.gif Pas mus ten erkeryje labai saulėta, tai kartais toks vaizdas ant stalo pasimato, lyg nevalytas būtų kelias savaites doh.gif Na, bet užtat yra motyvacija dažniau tvarkytis 4u.gif 4u.gif 4u.gif
Atsakyti