Įkraunama...
Įkraunama...

IKEA Nr. 19

QUOTE(Hennessy @ 2012 08 28, 10:37)
Tikrai taip,
normalioj "būsenoj" jis yra apvalus (115 cm skersmens), o išskleistas pasidaro ovalus, 115x166 cm  biggrin.gif
Man tik nepatinka, kad negaliu surasti gražios ovalios staltiesės, kad tiktų išskleistam variantui  rolleyes.gif  Turiu stačiakampę ilgą, bet man negražu, kad nevienodai galai kabo  ax.gif

Na, pas mane ne Bjursta stalas, bet taip pat prasiilginantis.Staltiesiu paieskos bevaises, todel, kai jis apvalus, tiesiu apvalia staltiese, kai ovalus- tiesiu platu "takeli" isilgai stalo. mirksiukas.gif
Atsakyti
QUOTE(Caca* @ 2012 08 28, 11:56)
Na, pas mane ne Bjursta stalas, bet taip pat prasiilginantis.Staltiesiu paieskos bevaises, todel, kai jis apvalus, tiesiu apvalia staltiese, kai ovalus- tiesiu platu "takeli" isilgai stalo. mirksiukas.gif

Tai va doh.gif
Aš apvaliam variantui turiu labai gražią, o va su ovaliu tai bėda. Kažkada buvo pirkti Maximoje ovalios pailgos staltiesės (atsimenu, nes pirkau anytai, pas ją irgi ovalus išsiskleidžiantis stalas, bet matmenų jau nebeatsimenu, čia prieš kokius 5 metus buvo), o dabar tai špyga biggrin.gif Nebent, va, takelis, gera mintis thumbup.gif
Atsakyti
Klausimėlis: kuri naktinė lemputė fainesnė realiai - ši ar ši?

user posted image ar user posted image ?

Naktį taip tamsu pas mus (lauke gatvių žibintai net nešviečia, tad pro langus visiškai jokia šviesa nepatenka), kad vaiko nematau, sakau, gal palikinėčiau lemputę kokią įjungtą g.gif kažkuri iš šių tiktų, jos nestipriai šviečia? g.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo ~Beauty~: 28 rugpjūčio 2012 - 14:07

jos labai labai fainos, pas mano bernus jau trys metai tokia dega. Viskas matosi ir nenervina.
Atsakyti
QUOTE(Forgete @ 2012 08 28, 14:22)
jos labai labai fainos, pas mano bernus jau trys metai tokia dega. Viskas matosi ir nenervina.

Kurią turit - mėlyną (aukštesnę) ar raudoną (žemesnę)?
Atsakyti
QUOTE(Hennessy @ 2012 08 28, 12:10)
Aš apvaliam variantui turiu labai gražią, o va su ovaliu tai bėda. K

Yra pailgiems stalams turguje wink.gif

o dabar ir sudvejojau, ar ovaliu ar visgi kvadratiniu g.gif
va bijau dabar suklaidint, reik pasidomet issamiau visgi 4u.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo cola: 28 rugpjūčio 2012 - 14:55
QUOTE(~Beauty~ @ 2012 08 28, 15:42)
Kurią turit - mėlyną (aukštesnę) ar raudoną (žemesnę)?

mano is senesnes kolekcijos toks ateiviukas zalias
http://yellowcardesi...09/08/Spoka.jpg
Atsakyti
QUOTE(Hennessy @ 2012 08 27, 18:35)
Aha  biggrin.gif
Na, pagal mano viziją tai būtų keli pufai prie nedidelio kavos staliuko. Tokie grynai relax'ui, kavos gėrimui, pasišnekučiavimui prie žvakių  wub.gif  Esant reikalui būtų galima sudėti vieną ant kito ir sukišti kur nors... Na nežinau, aš kai šitą nuotrauką pamačiau, tai įsimylėjau, bet pinti tie pufikai man netinka visiškai  verysad.gif

Bet kadangi dar neturiu kavos staliuko, tai ir pufikai negreitai atsiras  biggrin.gif

Idomu, kokio standumo ta pagalve - pufas bus, man daugiau pagalves reikia, o jei bus per standi, teks daryti kazka tokio. Tik staliuku zemuciuku nematyti
Atsakyti
Ar yra ikejoj tokiu pyrageliu keramikiniu??? ziurejau uzsienio blogus, paneliu kambarius, pas visas siti taip graziai kaip dekoracija atrodo smile.gif) ar yra internetinej pardej ikejos? nerandu as, gal zinot kuri?

user posted image
Atsakyti
QUOTE(Forgete @ 2012 08 28, 14:54)
mano is senesnes kolekcijos toks ateiviukas zalias
http://yellowcardesi...09/08/Spoka.jpg

uj, koks fainuolis bigsmile.gif
Atsakyti
QUOTE(booonbon @ 2012 08 28, 17:39)
Ar yra ikejoj tokiu pyrageliu keramikiniu??? ziurejau uzsienio blogus, paneliu kambarius, pas visas siti taip graziai kaip dekoracija atrodo smile.gif) ar yra internetinej pardej ikejos? nerandu as, gal zinot kuri?

http://s9.postimage....25329132654.jpg

Ikejoj tokiu nemaciau g.gif bet panasiu teko matyti TIGER parduotuveje.
Atsakyti
QUOTE(kairekoja @ 2012 08 28, 10:06)
per diena atsako paprastai..
as per ji siunciausi pirma ir kol kas paskutini karta. viskas buvo liux!


Ačiū 4u.gif
Nesulaukusi atsakymo šiandien paskambinau,tai pasirodo tiką iš atostogų grįžę dar nespėjo visų laiškų sutikrinti ir atsakyti smile.gif
Lauksiu atsakymo smile.gif

QUOTE(Hennessy @ 2012 08 28, 11:37)
Tikrai taip,
normalioj "būsenoj" jis yra apvalus (115 cm skersmens), o išskleistas pasidaro ovalus, 115x166 cm  biggrin.gif

Gal galite pasakyti kiek max žmonių (kad ir nelabai patogiai) gali susėsti prie išskleisto stalo?

QUOTE(Caca* @ 2012 08 28, 11:56)
Na, pas mane ne Bjursta stalas, bet taip pat prasiilginantis.Staltiesiu paieskos bevaises, todel, kai jis apvalus, tiesiu apvalia staltiese, kai ovalus- tiesiu platu "takeli" isilgai stalo. mirksiukas.gif

O kokio ilgio Jūsų stalas ir kiek mx prasiilgina? Ir kiek žmonių prie maximaliausio prailginimo gali susėsti? ax.gif


Dar norėjau paklausti ar kuri turit šias kėdutes? Kaip kokybė jų? Ar brązowoczarny spalvą galėtume prilyginti mūsų mėgiamai venge spalvai? blush2.gif
Ačiū iš anksto 4u.gif
Atsakyti