Įkraunama...
Įkraunama...

IKEA Nr. 19

QUOTE(dendule @ 2012 08 27, 20:43)
et norejau i vaiko kambari...minkstas?storas nor kazkiek iskiles? blush2.gif gal koki kita vienpalvi gera uzmatet?



.cia va jis mano pacios nupaveiksluotas
minkstas, bet sis kr kas malonesnis liesti., toks tvirtesnis.Bet vel gi cia tik mano nuomone. 4u.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo silke:): 27 rugpjūčio 2012 - 19:12
Laba vakara 4u.gif
Norėjau pasiteirauti ar jums greitai atsako Kšyštof (ikeabaldai.com) į el. laišką dėl užsakymo? Per kiek dienų paprastai gaunat patvirtinimą?
Atsakyti
Niekaip nesuprantu, ar cia http://www.ikea.com/...uery=002.069.87 2 dubeneliai i komplekta ieina, ar vienas? Jei vienas, tai kaip spalva pasirinkti? Gal galite padeti?
Atsakyti
QUOTE(Morena. @ 2012 08 27, 22:28)
Niekaip nesuprantu, ar cia http://www.ikea.com/...uery=002.069.87 2 dubeneliai i komplekta ieina, ar vienas? Jei vienas, tai kaip spalva pasirinkti? Gal galite padeti?

vienas, kai siunciate uzsakyma parasote kokios spalvos norite 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(Forgete @ 2012 08 27, 16:48)
tai labai koduko noresiu, aciu  4u.gif dar klausimas - kaip ta minksta dalis prisitvirtina prie kedes? Ar yra kokie tai lipukai ar sniuriukai? ar ji nesitabaluoja, normaliai laikosi?


kodas 801.936.98 bet čia tikriausiai kartu bus ir tokia spalva, kaip pas mane. o uztiesaliukai prisitvirtina sniureliais ir po to dar kai tvirtini kedes minkštąją dalį varžtais, tai prisispaudžia. labai normaliai ten viskas prisitvirtina smile.gif

QUOTE(petrovna @ 2012 08 27, 17:34)
ir as su klausimuku? o kaip tas stalas?viskas ok su juo?tvirtas?as kaip suprantu jis is faneruotes,o kokia jusu spalva?azuolo? turim nusipirke aliejuotas azuolines kedes, o stalo niekaip aliejuoto neiperkam, galvoju ar labai "pjautusi" su faneruotu?aciu


stalas irgi puikus. tvirtas, išsiskleidžia. jokių priekaištų jam neturiu. na nežinau, iš ko jis padarytas, nesigilinau, nes man nebuvo svarbu. man buvo svarbu, kad spalva ir forma tiktų. gal prie aprašymo rasite ką nors apie tai parašyta?
stalo spalva yra ąžuolo. šiaip pas mane grindys yra balinto ąžuolo aliejuotos, tai spalva daug maž į tą pusę. o virtuvinis stalviršis yra ąžuolo spalvos, tai dar labiau panašus į kėdes ir stalą. dėl pačios spalvos manau atitiktų, bet dėl to, ar fanieruota, ar ne, tai jau negaliu patarti smile.gif

QUOTE(Tiupis @ 2012 08 27, 18:16)
Sky_diver, būčiau labai dėkinga už indaujos nuorodą  4u.gif nu neatkapstau aš jos  blush2.gif


prašom wink.gif
http://www.ikea.com/...ducts/70208445/


QUOTE(sega @ 2012 08 27, 20:02)
Man dar ne iki stalų  ir gražių indaujų blush2.gif  tai tik apie užuolaidas norėčiau paklaust: čia kurios pas jus kabo  g.gif  šiaip tai laabai man gražus vaizdelis  wub.gif


ačiū smile.gif o užuolaidos ne iš ikėjos smile.gif
Atsakyti
QUOTE(Diija @ 2012 08 27, 23:21)
Laba vakara  4u.gif
Norėjau pasiteirauti ar jums greitai atsako Kšyštof (ikeabaldai.com) į el. laišką dėl užsakymo? Per kiek dienų paprastai gaunat patvirtinimą?


per diena atsako paprastai..
as per ji siunciausi pirma ir kol kas paskutini karta. viskas buvo liux!
Atsakyti
QUOTE(Sky_diver @ 2012 08 28, 09:04)
stalas irgi puikus. tvirtas, išsiskleidžia. jokių priekaištų jam neturiu. na nežinau, iš ko jis padarytas, nesigilinau, nes man nebuvo svarbu. man buvo svarbu, kad spalva ir forma tiktų. gal prie aprašymo rasite ką nors apie tai parašyta?

Čia jeigu BJURSTA stalas, tai jis faneruotas (tik kojelės, man atrodo, medinės, bet gal kažką painioju). Pas mus toks pats, tik tamsiai rudas, per 1,5 m. nei atsilupo, nei kas, nors statome, būna, ir karštas lėkštes/puodelius tiesiai ant stalo, be padėkliukų. Aš labai-labai patenkinta, lengvai išsiskleidžia, gražus, patraukli kaina. Tad rekomenduoju irgi biggrin.gif
Atsakyti
O koks skersmuo to stalo? man reikia i erkeri pastatyti, nes kol kas ten stovi vasaros baldu stalas (neisnesiau jo sieme, bo labai daug lijo, tai kazkaip lauke tie baldai ir nestovejo doh.gif )
Atsakyti
QUOTE(Alchemie @ 2012 08 28, 10:22)
O koks skersmuo to stalo? man reikia i erkeri pastatyti, nes kol kas ten stovi vasaros baldu stalas (neisnesiau jo sieme, bo labai daug lijo, tai kazkaip lauke tie baldai ir nestovejo doh.gif )


Maksimalus ilgis: 166 cm
Skersmens: 115 cm
Aukščio: 74 cm
Atsakyti
o tai jis issiplecia? jei maximalus parasytas bigsmile.gif
Atsakyti
QUOTE(Alchemie @ 2012 08 28, 11:23)
o tai jis issiplecia? jei maximalus parasytas bigsmile.gif

aha jis issiplecia. as jau seniai ji nuziurejus ir pirksim, tik reik pirma minksta kampa nusipirkti.
Atsakyti
QUOTE(Alchemie @ 2012 08 28, 11:23)
o tai jis issiplecia? jei maximalus parasytas bigsmile.gif

Tikrai taip,
normalioj "būsenoj" jis yra apvalus (115 cm skersmens), o išskleistas pasidaro ovalus, 115x166 cm biggrin.gif
Man tik nepatinka, kad negaliu surasti gražios ovalios staltiesės, kad tiktų išskleistam variantui rolleyes.gif Turiu stačiakampę ilgą, bet man negražu, kad nevienodai galai kabo ax.gif
Atsakyti