Įkraunama...
Įkraunama...

IKEA Nr. 19

QUOTE(Sky_diver @ 2012 08 27, 16:45)
prašom smile.gif
kedes tokios http://www.ikea.com/...848/#/S19878127 azuolas su piaskowy virsumi smile.gif taip, tu uzvalkalu yra lenkijoje pirkti. as ir kazkur juos uzmaciau, bet man juos rado lenkuose smile.gif jei nepamirsiu, galesiu koda uzrasyti. tuos originaliai sviesius jau skalbiau, bet nelabai issiskalbe. ai, kazkaip nesuku galvos, issimurzins sitie, neissiskalbs, tai naujus nusipirksiu. ten gal po 10 lt gavosi.
siaip kedziu kokybe tikrai gera, jokiu priekaistu neturiu. ne viena baliu jos ataike biggrin.gif

tai labai koduko noresiu, aciu 4u.gif dar klausimas - kaip ta minksta dalis prisitvirtina prie kedes? Ar yra kokie tai lipukai ar sniuriukai? ar ji nesitabaluoja, normaliai laikosi?
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Forgete: 27 rugpjūčio 2012 - 15:49
QUOTE(Hennessy @ 2012 08 27, 12:06)
Va šita idėja labai patiko  thumbup.gif  Ikėjoje yra tokie panašios formos pinti apvalūs pufai, tai svajoju apie kažką panašaus, bet iš tekstilės (geriausia tai iš odos, bet tada, jaučiu, tik vienas variantas - užsakinėti, kad pasiūtų). Gaila, kad man mėlyna netinka prie jau turimos spalvinės gamos, nes būčiau tas pagalves griebusi iš karto  biggrin.gif

O kaip jie praktiskai naujodami? Atsisesti, gerti, skanauti? Draugas ant tokios pat gretimai?
Atsakyti
QUOTE(Caca* @ 2012 08 27, 13:13)
Mergaites, gal kas turit Frajen ransluoscius?Ar jie gerai sugeria?Ar neblunka? 4u.gif


Turiu oranzini. Sugeria gerai. Skalbiu, dziovinu dziovyklej. Nenubluko, nesusitrauke. Bet ta pati galiu ir apie pigiausius Haren pasakyti.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo bondis: 27 rugpjūčio 2012 - 16:04
[quote=Sky_diver,2012 08 27, 12:24]
keletas ikea daiktu smile.gif
ir as su klausimuku? o kaip tas stalas?viskas ok su juo?tvirtas?as kaip suprantu jis is faneruotes,o kokia jusu spalva?azuolo? turim nusipirke aliejuotas azuolines kedes, o stalo niekaip aliejuoto neiperkam, galvoju ar labai "pjautusi" su faneruotu?aciu
Atsakyti
QUOTE(dendule @ 2012 08 27, 11:58)


gal kuri uzmatet grazu stora minksta balta kilima noriu i mazes kambari...sita nuziurejus:

http://www.ikea.com/...2552/#/30122552


As ir mastau apie kilima, salta tuoj bus:)
Pasakykit kas kokius turit kilimus, ar patenkintos? man reik ne skysto tokio, kad ant grindu sedint nenusaltum smile.gif)
Atsakyti
QUOTE(dendule @ 2012 08 27, 12:58)
oi kokiu idomybiu! 4u.gif melynas grazu tik jeigu sintetika trauks siuksles ir matysis..

gal kuri uzmatet grazu stora minksta balta kilima noriu i mazes kambari...sita nuziurejus:

http://www.ikea.com/...2552/#/30122552



man sis parduotuvej skystokas pasirode, tokio retesnio "plauko" .
Atsakyti
Sky_diver, būčiau labai dėkinga už indaujos nuorodą 4u.gif nu neatkapstau aš jos blush2.gif
Atsakyti
Hennessy,

100 % pritariu. drinks_cheers.gif
Atsakyti
QUOTE(meile_G @ 2012 08 27, 16:52)
O kaip jie praktiskai naujodami? Atsisesti, gerti, skanauti? Draugas ant tokios pat gretimai?

Aha biggrin.gif
Na, pagal mano viziją tai būtų keli pufai prie nedidelio kavos staliuko. Tokie grynai relax'ui, kavos gėrimui, pasišnekučiavimui prie žvakių wub.gif Esant reikalui būtų galima sudėti vieną ant kito ir sukišti kur nors... Na nežinau, aš kai šitą nuotrauką pamačiau, tai įsimylėjau, bet pinti tie pufikai man netinka visiškai verysad.gif

user posted image

Bet kadangi dar neturiu kavos staliuko, tai ir pufikai negreitai atsiras biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(bondis @ 2012 08 27, 16:02)
Turiu oranzini. Sugeria gerai. Skalbiu, dziovinu dziovyklej. Nenubluko, nesusitrauke. Bet ta pati galiu ir apie pigiausius Haren pasakyti.

4u.gif dekui. Tik va, reikiamiausio dydzio turkio spalvos nera.Norejau i visa komplekta investuot.
Atsakyti
QUOTE(silke:) @ 2012 08 27, 17:02)
man sis parduotuvej skystokas pasirode, tokio retesnio "plauko" .

et norejau i vaiko kambari...minkstas?storas nor kazkiek iskiles? blush2.gif gal koki kita vienpalvi gera uzmatet?
Atsakyti
QUOTE(Sky_diver @ 2012 08 27, 13:24)

Man dar ne iki stalų ir gražių indaujų blush2.gif tai tik apie užuolaidas norėčiau paklaust: čia kurios pas jus kabo g.gif šiaip tai laabai man gražus vaizdelis wub.gif
Atsakyti