Įkraunama...
Įkraunama...

IKEA Nr. 19

man tai tos pagalves su indes galva..brrrrr biggrin.gif kazkodel baisu matyti galva gulincia ant tavo sofos biggrin.gif
man patinka BISTRUP low pile rug ir BILDSÖ low pile rug
http://www.ikea.com/...collection.html
bet kaina tai nepatinka biggrin.gif doh.gif
Atsakyti
Mergaites, gal kas turit Frajen ransluoscius?Ar jie gerai sugeria?Ar neblunka? 4u.gif

Atsakyti
keletas ikea daiktu smile.gif
user posted image
Atsakyti
QUOTE(Sky_diver @ 2012 08 27, 13:24)
keletas ikea daiktu smile.gif

Čia Jūsų namai?! bigsmile.gif Ta sekcija tai gerulė thumbup.gif
Atsakyti
QUOTE(Louhi @ 2012 08 26, 15:12)
Oho, šitąąąąąąąąą? wub.gif Matosi, kad patogus turėtų būti, o ji lenkuose pirko?
O kokį turi mėlyną ar pilką? Kažkaip jo kainos nerandu, bet spėju nepigus bus  blush2.gif Na bet nerealuuuus jis  wub.gif  wub.gif

Neryte, gal žinot o naujus katalogus automatiškai atsiunčia IKEA FAMILY  turėtojams?  bigsmile.gif

pirktas Lenkijoje. Pilkos spalvos, medziaga labai tvirta ir miela wub.gif atrodo labai elegantiskai wub.gif
kaina - 899 zl. 4u.gif

nauji katalogai nebus issiusti ikea family turetojams. PL pasirodys rugsejo 10 diena 4u.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Nerytė: 27 rugpjūčio 2012 - 12:40
QUOTE(Louhi @ 2012 08 27, 13:37)
Čia Jūsų namai?!  bigsmile.gif Ta sekcija tai gerulė  thumbup.gif


taip, manieji smile.gif indauja tikrai esu patenkinta, gražiai ji atrodo ir yra kokybiska smile.gif

ir dar pora daiktu
user posted image
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Sky_diver: 27 rugpjūčio 2012 - 12:43
QUOTE(Nerytė @ 2012 08 27, 13:40)
pirktas Lenkijoje. Pilkos spalvos, medziaga labai tvirta ir miela  wub.gif  atrodo labai elegantiskai wub.gif
kaina - 899 zl.  4u.gif

nauji katalogai nebus issiusti ikea family turetojams. PL pasirodys rugsejo 10 diena 4u.gif

Ačiū, Neryte aciuks.gif Fotelis ir man pilkas labiau prie širdies, o ir prie interjero labiau tiktų wub.gif

Keista, bet nerandu jo pardavime IKEA.pl puslapyje g.gif Kaina, tikiuosi atitinka kokybę ax.gif Nemaža kaina, bet gal vertas jos? wub.gif
Atsakyti
QUOTE(Louhi @ 2012 08 27, 13:18)
Ačiū, Neryte aciuks.gif Fotelis ir man pilkas labiau prie širdies, o ir prie interjero labiau tiktų  wub.gif

Keista, bet nerandu jo pardavime IKEA.pl puslapyje  g.gif Kaina, tikiuosi atitinka kokybę  ax.gif Nemaža kaina, bet gal vertas jos?  wub.gif

Fotelis tikrai puikus, kokybe atrodo irgi, bet kaip bus - pamatyt reiks pas drauge, galesiu uzklausti veliau smile.gif
jis tikrai puosnus ir labai patogus, kaina galva atremti i sona i tuos minkstimus wub.gif


neradau ir as puslapyje, gal dar ne visas naujienas sudeje, bet prekyboje jau yra! thumbup.gif
Atsakyti
QUOTE(Sky_diver @ 2012 08 27, 13:24)

labai faina, stala as irgi sita pirksiu. Norejau del kedziu paklausti, ar ta medziagine dalis skalbiama? Kaip ji nusiima?
Atsakyti
QUOTE(Forgete @ 2012 08 27, 14:48)
labai faina, stala as irgi sita pirksiu. Norejau del kedziu paklausti, ar ta medziagine dalis skalbiama? Kaip ji nusiima?


taip, kedziu virsutine dalis skalbiama ir nusiima labai paprastai. originale kedziu virsutine dalis buvo sviesi, tokia dramblio kaulo spalvos, bet as atskirai nusipirkau tamsesni virsu.
Atsakyti
QUOTE(Sky_diver @ 2012 08 27, 15:35)
taip, kedziu virsutine dalis skalbiama ir nusiima labai paprastai. originale kedziu virsutine dalis buvo sviesi, tokia dramblio kaulo spalvos, bet as atskirai nusipirkau tamsesni virsu.

lenkijoje yra pirkti? As uk maciau nuorodoje, bet va lenkuose nea. As dar jus pakamuosiu del jusu kedziu biggrin.gif Kuri pas jus spalva skaitosi? Ir siaip kaip kokybe. ar labai sunkios kedes?
Atsakyti
QUOTE(Forgete @ 2012 08 27, 15:53)
lenkijoje yra pirkti? As uk maciau nuorodoje, bet va lenkuose nea. As dar jus pakamuosiu del jusu kedziu biggrin.gif Kuri pas jus spalva skaitosi? Ir siaip kaip kokybe. ar labai sunkios kedes?


prašom smile.gif
kedes tokios http://www.ikea.com/...848/#/S19878127 azuolas su piaskowy virsumi smile.gif taip, tu uzvalkalu yra lenkijoje pirkti. as ir kazkur juos uzmaciau, bet man juos rado lenkuose smile.gif jei nepamirsiu, galesiu koda uzrasyti. tuos originaliai sviesius jau skalbiau, bet nelabai issiskalbe. ai, kazkaip nesuku galvos, issimurzins sitie, neissiskalbs, tai naujus nusipirksiu. ten gal po 10 lt gavosi.
siaip kedziu kokybe tikrai gera, jokiu priekaistu neturiu. ne viena baliu jos ataike biggrin.gif
Atsakyti