Įkraunama...
Įkraunama...

IKEA Nr. 19

QUOTE(Hennessy @ 2012 08 27, 10:01)
Aš dabar gal įžeisiu ką nors, ir, galbūt, sukelsiu nepasitenkinimo bangą (na, bet ne pirmas kartas jau  biggrin.gif  biggrin.gif  biggrin.gif ), bet jau seniai pastebėjau

blush2.gif As visiskai pritariu, tai pradzioj ir patylejau, bet kai perskaiciau ta pacia nuomone, nesusilaikiau... Tiesiog neretai galvojama, kad galima prisipirkti vien ikea ir jau kartu viskas gerai ziuresis. Kartais kritika padeda kitaip paziureti i ta pati daikta
Atsakyti
QUOTE(meile_G @ 2012 08 27, 10:15)
blush2.gif As visiskai pritariu, tai pradzioj ir patylejau, bet kai perskaiciau ta pacia nuomone, nesusilaikiau...  Tiesiog neretai galvojama, kad galima prisipirkti vien ikea ir jau kartu viskas gerai ziuresis. Kartais kritika padeda kitaip paziureti i ta pati daikta


Tik tada, jeigu tos kritikos prašoma mirksiukas.gif
Atsakyti
QUOTE(meile_G @ 2012 08 27, 10:15)
blush2.gif As visiskai pritariu, tai pradzioj ir patylejau, bet kai perskaiciau ta pacia nuomone, nesusilaikiau...  Tiesiog neretai galvojama, kad galima prisipirkti vien ikea ir jau kartu viskas gerai ziuresis. Kartais kritika padeda kitaip paziureti i ta pati daikta

Meile_G, sutinku, bet žmonių yra skirtingų, ir vieni gali priimti, kaip draugišką patarimą, o kiti - kaip pasakymą, jog "pas tave yra negražu, neskoninga" unsure.gif Na, aš čia kalbu apskritai apie visas situacijas (o tokių tikrai buvo; ypač kažkaip užstrigo atvejis su raudonu suoliuku, lyg Bondžio jis buvo), kai visiškai nematome viso, bendro vaizdo (o juk tas svarbu irgi, gi pamatome, pvz., vieną sieną ir tiek), o puolame kritikuoti ir dalintis patarimais, nors mūsų to neprašo ax.gif Na, net nežinau, kur būtų ta riba tarp patarimo ir kritikos, bet... Aj, kažkaip seniai jau norėjau parašyti, kad gal reikėtų labiau pagalvoti prieš kritikuojant jau sukurtą interjerą, nes liksime čia vienos kritikuoti pačios save biggrin.gif biggrin.gif biggrin.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Hennessy: 27 rugpjūčio 2012 - 09:29
QUOTE(Hennessy @ 2012 08 27, 10:28)
Meile_G, sutinku, bet žmonių yra skirtingų, ir vieni gali priimti, kaip draugišką patarimą, o kiti - kaip pasakymą, jog "pas tave yra negražu, neskoninga"  unsure.gif  Na, aš čia kalbu apskritai apie visas situacijas (o tokių tikrai buvo; ypač kažkaip užstrigo atvejis su raudonu suoliuku, lyg Bondžio jis buvo), kai visiškai nematome viso, bendro vaizdo

Jo, gal ten sonine siena irgi raudona ir tas suoliukas nekrenta i akis biggrin.gif Tai zodziu, arba gerai arba nieko cia tuomet bandom biggrin.gif
O jei kas nors noresite kritikos, tai taip ir sakykite, jokiu problemu tam biggrin.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo meile_G: 27 rugpjūčio 2012 - 10:10
biggrin.gif jo yapc jei norisi pirkti ka nors, ir ner pinigu, tada kritika labai pageidaujama biggrin.gif
as noriu melyno kilimo doh.gif
Atsakyti
cia forums, mes ne viena nematom ir negirdim kaip zmogus issireiskia ir ka tuo nori pasakyti. Tiesiog reikia suvokti kad dedamas nuotrauka gali gauti ir kritikos ir pagyru. Tiesa kritikuoti irgi reikia moketi...
Atsakyti
QUOTE(Hennessy @ 2012 08 27, 10:01)
Aš dabar gal įžeisiu ką nors, ir, galbūt, sukelsiu nepasitenkinimo bangą (na, bet ne pirmas kartas jau  biggrin.gif  biggrin.gif  biggrin.gif ), bet jau seniai pastebėjau, kad kai kurios čia esančios narės jaučiasi lyg būtų tikrosios stiliaus ir apskritai interjero žinovės ir gali kritikuoti kitus  ax.gif  Nu sorry, panos, bet būna, kad paklausia jūsų nuomonės (t.y. kaip čia ir ką būtų geriau padaryti), bet dažniausiai tiesiog parodo tai, ką turi savo namuose. Nu negi sunku tiesiog patylėti? Žinau, žinau, čia viešas forumas, visi viešai sakome, ką manome (tą dabar darau  biggrin.gif ), bet... Tiesiog pastebiu, jog senesnės narės visiškai nieko neberodo jau iš savo namų, nes, numanau, nebenori iš nepažįstamų žmonių girdėti, jog ten yra "grubokai, kažko trūksta, netinka, nepatinka" ir t.t. Net nežinau... Juk mūsų skoniai yra skirtingi, man, tarkime, ši Stuva labai patiko būtent dėl neapkrautų spalvų, o, pavyzdžiui, kai kurios kitos nuotraukos visai nepatiko, nes, pvz., nepernešu "a-la provanso" stiliaus ir, kaip aš sakau, "kičinės pampastikos". Nu bet gi nerašau, kad "negražu", nes savininkui juk gražu, tai kam gadinti nuotaiką, juolab, kad neprašo nei patarimo, nei nuomonės, tiesiog parodo savo iš Ikėjos turimus baldus...
Nu žodžiu, nesupykit, bet jau labai seniai norėjau tą parašyti, tai ir parašiau  4u.gif  4u.gif  4u.gif


QUOTE(Tina Les @ 2012 08 27, 10:26)
Tik tada, jeigu tos kritikos prašoma  mirksiukas.gif



QUOTE(Hennessy @ 2012 08 27, 10:28)
Meile_G, sutinku, bet žmonių yra skirtingų, ir vieni gali priimti, kaip draugišką patarimą, o kiti - kaip pasakymą, jog "pas tave yra negražu, neskoninga"  unsure.gif  Na, aš čia kalbu apskritai apie visas situacijas (o tokių tikrai buvo; ypač kažkaip užstrigo atvejis su raudonu suoliuku, lyg Bondžio jis buvo), kai visiškai nematome viso, bendro vaizdo (o juk tas svarbu irgi, gi pamatome, pvz., vieną sieną ir tiek), o puolame kritikuoti ir dalintis patarimais, nors mūsų to neprašo  ax.gif  Na, net nežinau, kur būtų ta riba tarp patarimo ir kritikos, bet... Aj, kažkaip seniai jau norėjau parašyti, kad gal reikėtų labiau pagalvoti prieš kritikuojant jau sukurtą interjerą, nes liksime čia vienos kritikuoti pačios save  biggrin.gif  biggrin.gif  biggrin.gif


Pritariu drinks_cheers.gif
Atsakyti
QUOTE(Alchemie @ 2012 08 27, 11:23)
biggrin.gif jo yapc jei norisi pirkti ka nors, ir ner pinigu, tada kritika labai pageidaujama biggrin.gif
as noriu melyno kilimo doh.gif

To apvalaus? As to irgi noriu, idomu, ar jis nebus toks minkstas, kad reiks nuolat tiesinti. Kazkurioj nuotraukoj toki itarima kelia
Stai ka radau is true blue internete:
user posted image

user posted image

user posted image

user posted image

user posted image

user posted image

user posted image

user posted image

user posted image

user posted image



Papildyta:

user posted image

user posted image

user posted image

user posted image

user posted image

user posted image

user posted image
Atsakyti
oi kokiu idomybiu! 4u.gif melynas grazu tik jeigu sintetika trauks siuksles ir matysis..

gal kuri uzmatet grazu stora minksta balta kilima noriu i mazes kambari...sita nuziurejus:

http://www.ikea.com/...2552/#/30122552
Atsakyti
QUOTE(meile_G @ 2012 08 27, 11:53)

Va šita idėja labai patiko thumbup.gif Ikėjoje yra tokie panašios formos pinti apvalūs pufai, tai svajoju apie kažką panašaus, bet iš tekstilės (geriausia tai iš odos, bet tada, jaučiu, tik vienas variantas - užsakinėti, kad pasiūtų). Gaila, kad man mėlyna netinka prie jau turimos spalvinės gamos, nes būčiau tas pagalves griebusi iš karto biggrin.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Hennessy: 27 rugpjūčio 2012 - 11:07
QUOTE(Hennessy @ 2012 08 27, 10:01)
Aš dabar gal įžeisiu ką nors, ir, galbūt, sukelsiu nepasitenkinimo bangą (na, bet ne pirmas kartas jau  biggrin.gif  biggrin.gif  biggrin.gif ), bet jau seniai pastebėjau, kad kai kurios čia esančios narės jaučiasi lyg būtų tikrosios stiliaus ir apskritai interjero žinovės ir gali kritikuoti kitus  ax.gif  Nu sorry, panos, bet būna, kad paklausia jūsų nuomonės (t.y. kaip čia ir ką būtų geriau padaryti), bet dažniausiai tiesiog parodo tai, ką turi savo namuose. Nu negi sunku tiesiog patylėti? Žinau, žinau, čia viešas forumas, visi viešai sakome, ką manome (tą dabar darau  biggrin.gif ), bet... Tiesiog pastebiu, jog senesnės narės visiškai nieko neberodo jau iš savo namų, nes, numanau, nebenori iš nepažįstamų žmonių girdėti, jog ten yra "grubokai, kažko trūksta, netinka, nepatinka" ir t.t. Net nežinau... Juk mūsų skoniai yra skirtingi, man, tarkime, ši Stuva labai patiko būtent dėl neapkrautų spalvų, o, pavyzdžiui, kai kurios kitos nuotraukos visai nepatiko, nes, pvz., nepernešu "a-la provanso" stiliaus ir, kaip aš sakau, "kičinės pampastikos". Nu bet gi nerašau, kad "negražu", nes savininkui juk gražu, tai kam gadinti nuotaiką, juolab, kad neprašo nei patarimo, nei nuomonės, tiesiog parodo savo iš Ikėjos turimus baldus...
Nu žodžiu, nesupykit, bet jau labai seniai norėjau tą parašyti, tai ir parašiau  4u.gif  4u.gif  4u.gif

ta prasme, bendrame forume negaliu savo nuomones pasakyt? jei nori, kad visi girtu, taip ir sakykit, kad blogos nuomones isgirst nepageidaujat biggrin.gif
juk niekas neprase fotkes det, o jei idejai, normalu, kad nuomoniu atsiras visokiu g.gif

Atsakyti
Merginos, prireikė patalynės, kaip suprantu daugeliui patiko DVALA paklodžių kokybė, o gal dar kas nors iš komplektukų? Būčiau dėkinga už pasisakymus wink.gif
Atsakyti