Įkraunama...
Įkraunama...

IKEA Nr. 19

QUOTE(booonbon @ 2012 08 25, 22:12)
ir jei nepaslaptis kiek mokejot uz groteles?

Nepamenu tiksliai, gal 70 Lt (140cm plocio). Tai pigiau... bet sios 2 cm tik storio, neprisitvirtina prie remo, tai siek tiek pavaziuoti gali, taciau funkcija atlieka smile.gif

Koks man grazus sitas true blue ir kaip as tu 'padusku' noriu
TRUE BLUE
PDF atsisiusti

user posted image


Papildyta:
QUOTE(Louhi @ 2012 08 26, 16:12)
O kokį turi mėlyną ar pilką? Kažkaip jo kainos nerandu, bet spėju nepigus bus  blush2.gif Na bet nerealuuuus jis  wub.gif  wub.gif

250 euru, tai mazdaug bus 880 Lt
Atsakyti
As tai nesuprantu, kodel yra prie pasiulu, bet kataloge pirkti nerodo to True Blue g.gif as susileidau pamaciusi wub.gif ir aisku, pati brangiausia kilima issirinkau doh.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Alchemie: 26 rugpjūčio 2012 - 17:31
QUOTE(Alchemie @ 2012 08 26, 18:27)
As tai nesuprantu, kodel yra prie pasiulu, bet kataloge pirkti nerodo to True Blue g.gif as susileidau pamaciusi wub.gif ir aisku, pati brangiausia kilima issirinkau doh.gif

O manęs ta mėlyna kažkaip neužkabino... blush2.gif
Papildyta:
QUOTE(meile_G @ 2012 08 26, 18:20)

250 euru, tai mazdaug bus 880 Lt

Ačiū meile_G 4u.gif Panašiai taip ir galvojau, bet reikia pasėdėti jame, pačiupinti ir tada jau spręsti griebti ar ne. Kaip suprantu Lenkijoj jo dar neparduoda?
Atsakyti
QUOTE(Louhi @ 2012 08 26, 18:41)
Ačiū meile_G  4u.gif Panašiai taip ir galvojau, bet reikia pasėdėti jame, pačiupinti ir tada jau spręsti griebti ar ne. Kaip suprantu Lenkijoj jo dar neparduoda?

As ir supratau, kad dar neparduoda. Siaip jo, butu labai gerai gyvai pamatyti, kad ir del medziagos. Nes ta melyna nuotraukoj atrodo kaip aptrintas velvetas, o pilka tokia nepraktiska gal butu g.gif
Atsakyti
Trumpam pasirodom....mūsų ką tik surinkta STUVA 4u.gif (remeliai kol kas tusti)
user posted image
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo daivazv: 26 rugpjūčio 2012 - 20:10
faina vaikams tokiam kambaryje bigsmile.gif
mes siandien vonios krokodila maudem biggrin.gif as pagaliau iki galo stalciu susitvarkiau virtuveje, nes truko dar vienos pertvaros su paskirstymais, dabar thumbup.gif ryt reiks Aspelund komodike surinkineti ir pas mazike prie lovos montuot
Louhi, mane ne viskas uzkabino, bet melyna as labai megstu wub.gif siiap sita kolekcija pernai jau DB buvo g.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Alchemie: 26 rugpjūčio 2012 - 22:07
jauku vaikiukams Ikeos grožiuose drinks_cheers.gif
Atsakyti
QUOTE(Louhi @ 2012 08 26, 17:41)
O manęs ta mėlyna kažkaip neužkabino...  blush2.gif

man realiai visai si kolekcija nepatiko. kazkaip nuotraukose ji man geriau ziurisi, o kai pamaciau realybeje, tai kazkokia piguma padvelke. Velgi, gal per menkai apziurejau as ja, gal klystu ax.gif

QUOTE(meile_G @ 2012 08 26, 17:43)
Nes ta melyna nuotraukoj atrodo kaip aptrintas velvetas, o pilka tokia nepraktiska gal butu  g.gif

na ne velvetas biggrin.gif toks kaip aksominis tas fotelis. pati medziaga visai normaliai atrodo. pilka irgi. spalvos irgi abieju labai padorios. Kodel manai, kad pilkas nepraktiskas? Man pilkas elegantiskesnis tiesiog atrodo, bet tai sakyciau labiau asmeniski isitikinimai. juk ir nuo interjero priklauso, kam kokios spalvos reikia. Melynas toks jaukesnis, pilkas grieztesnis, bet ir elegantiskiau atrodo.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Cobre: 27 rugpjūčio 2012 - 01:10
QUOTE(daivazv @ 2012 08 26, 21:08)
Trumpam pasirodom....mūsų ką tik surinkta STUVA 4u.gif (remeliai kol kas tusti)

man tai grubokai atrodo...

As irgi STUVOS spinta gavau ( komoda is seniau turiu), tai kai kampe tai normaliai, neuzgriozdina kambario, bet nuotraukoje, kai tu spintu neapremina kambario sienos, tai man nesiziuri..

Gavau dar Calypso sviestuva, SM girta, labai patiko, nors tokio tipo sviestuvu LT ir pigiau buna, bet smagus, gerai sviecia, idealus neaukstom patalpom.

Ai, sugalvojom buta savo isnuomot, tai staigiai baldu prireikem- griebiau ta pigiausia lova, patys nusidazem.
Kaip nuomai patiko, labai dailiai detales susideda, bet siauroka...

o svarbiausia- raso, kad su grotelem lova, bet atveze tik rema. Suprask dabar, ar as skaityt nemoku, Ikea ar vezejai gryba supjove g.gif
Atsakyti
QUOTE(Cobre @ 2012 08 27, 02:08)
man realiai visai si kolekcija nepatiko. kazkaip nuotraukose ji man geriau ziurisi, o kai pamaciau realybeje, tai kazkokia piguma padvelke. Velgi, gal per menkai apziurejau as ja, gal klystu  ax.gif
na ne velvetas  biggrin.gif  toks kaip aksominis tas fotelis. pati medziaga visai normaliai atrodo. pilka irgi. spalvos irgi abieju labai padorios. Kodel manai, kad pilkas nepraktiskas? Man pilkas elegantiskesnis tiesiog atrodo, bet tai sakyciau labiau asmeniski isitikinimai. juk ir nuo interjero priklauso, kam kokios spalvos reikia. Melynas toks jaukesnis, pilkas grieztesnis, bet ir elegantiskiau atrodo.

O man ta melyna taip graziai atrodo! wub.gif Visiskai uzburianti. Tai as dabar tik tokia minti gavau, gal jos detalesniu daiktu aprasymu internete net ir nebus? O tik parduotuvese parduoda laikinai ir tiek? Cobre, tai tu ja jau matei? Turi nuotrauku? Tikiu, kad vaizdas realus ir ne gali skirtis, o ir internete galetu didesnius paveiksliukus sudeti. Tai dabar taip uzsakineti rizikinga. Gal kuri vaziuoja i Ikea ir galetu pafotkinti TRUE BLUE??? Kad ir vezejai galetu kazka tokio ikelti i savo internetinius puslapius

QUOTE(Nada... @ 2012 08 27, 08:14)
man tai grubokai atrodo...

As irgi STUVOS spinta gavau ( komoda is seniau turiu), tai kai kampe tai normaliai, neuzgriozdina kambario, bet nuotraukoje, kai tu spintu neapremina kambario sienos, tai man nesiziuri..

Kazka tokio taip pat pagalvojau ar kazko truksta, nezinau.
Papildyta:
Dar, Nada..., del lovu gali buti visaip su grotelem. Angliskam ta pati lova gali tureti groteles, lenkiskam ne.
Atsakyti
as norejau paklausti, gal kas turite sita greitpuodi ir naudojaties, kokie butu atsiliepimai? http://www.ikea.com/...ducts/10191476/
Atsakyti
Aš dabar gal įžeisiu ką nors, ir, galbūt, sukelsiu nepasitenkinimo bangą (na, bet ne pirmas kartas jau biggrin.gif biggrin.gif biggrin.gif ), bet jau seniai pastebėjau, kad kai kurios čia esančios narės jaučiasi lyg būtų tikrosios stiliaus ir apskritai interjero žinovės ir gali kritikuoti kitus ax.gif Nu sorry, panos, bet būna, kad paklausia jūsų nuomonės (t.y. kaip čia ir ką būtų geriau padaryti), bet dažniausiai tiesiog parodo tai, ką turi savo namuose. Nu negi sunku tiesiog patylėti? Žinau, žinau, čia viešas forumas, visi viešai sakome, ką manome (tą dabar darau biggrin.gif ), bet... Tiesiog pastebiu, jog senesnės narės visiškai nieko neberodo jau iš savo namų, nes, numanau, nebenori iš nepažįstamų žmonių girdėti, jog ten yra "grubokai, kažko trūksta, netinka, nepatinka" ir t.t. Net nežinau... Juk mūsų skoniai yra skirtingi, man, tarkime, ši Stuva labai patiko būtent dėl neapkrautų spalvų, o, pavyzdžiui, kai kurios kitos nuotraukos visai nepatiko, nes, pvz., nepernešu "a-la provanso" stiliaus ir, kaip aš sakau, "kičinės pampastikos". Nu bet gi nerašau, kad "negražu", nes savininkui juk gražu, tai kam gadinti nuotaiką, juolab, kad neprašo nei patarimo, nei nuomonės, tiesiog parodo savo iš Ikėjos turimus baldus...
Nu žodžiu, nesupykit, bet jau labai seniai norėjau tą parašyti, tai ir parašiau 4u.gif 4u.gif 4u.gif
Atsakyti