Įkraunama...
Įkraunama...

IKEA Nr. 19

QUOTE(booonbon @ 2012 08 25, 20:48)
Dar klausimas toms kurios turi ciuzini SULTAN HAMNVIK. Kurios groteles po ciuziniu geriausios? g.gif

Savasias paemiau ermitaze, jos istisines buvo, ty placios, ne po dvi eiles. Apie si ciuzini irgi galvojau, bet veliau nusprendem primoketi iki Hjelmas ir pasaka... nors pati nemiegu, bet laisvu metu prigulu, jausmas kaip ant vandens. Ir siltas toks. Labai rekomenduoju 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(Louhi @ 2012 08 25, 20:58)
O, geras, pasirodo Targowek atsinaujino?!  smile.gif O dėl grotelių, tai turim šias:
SULTAN LODINGEN Nieko blogo, bet ir nieko gero negaliu pasakyti.
Nežinau ar dėl grotelių, bet kai turejom seną lovą su elementariom grotelėm, tai išsimiegodavome puikiai, o kai pakeitėm lovą į MALM ir SULTAN LODINGEN groteles (čiužinys liko tas pats), tai net kažkaip nugaras abiems su vyru paskauda...  unsure.gif  verysad.gif Vis svarstom gal čiužinį pakeisti? Jau kokie gal penkti metai jį naudojam. Tiesa, Berlyne, hostelyje su MB kelias naktis miegojom ant šio čiužinio SULTAN FLORVAG ir šių grotelių SULTAN LUROY ir puikiai išsimiegojome  biggrin.gif tai dabar ir nežinau kur mūsų problema  doh.gif Gal turite kokių minčių?  bigsmile.gif


As kadangi pirma karta buvau, tai negaliu pasakyt ar atsinaujino ar ne smile.gif bet kaip suprantu tai taip biggrin.gif o del ciuzinio ir groteliu tai labai idomi situacija pas jus biggrin.gif as siulyciau gal ciuzini keisti, as pirkau va ta sultan hamnvik kieta, tai kaip pagulejau ten ikejoj labai patiko, aisku veliau bus matyt kas kaip, o ir siaip neblogu atsiliepimu radau apie ji smile.gif)

QUOTE(meile_G @ 2012 08 25, 20:58)
Savasias paemiau ermitaze, jos istisines buvo, ty placios, ne po dvi eiles. Apie si ciuzini irgi galvojau, bet veliau nusprendem primoketi iki Hjelmas ir pasaka... nors pati nemiegu, bet laisvu metu prigulu, jausmas kaip ant vandens. Ir siltas toks. Labai rekomenduoju  4u.gif


ir jei nepaslaptis kiek mokejot uz groteles?
Papildyta:
Ikejoj niekur neradau sedmaisiu, is viso yra ju ar ne? unsure.gif
Atsakyti
QUOTE(spalvyte @ 2012 08 25, 10:33)
O sakykit, ar tie stalčiukai tiesiog įsistato, ar reikia papildomų skylių priveržimui, mes turime keturių kvadratų lentyną ir į vieną noriu įdėti stalčiukus. Ačiūsmile.gif



Tos durelės ir stalčiukai yra sukomplektuokti ir tinka bet kokiam Expedit. Pagręžti šiek tiek reikia, kaip gi kitaip tie stalčiukai laikysis.
Atsakyti
QUOTE(booonbon @ 2012 08 25, 22:12)
As kadangi pirma karta buvau, tai negaliu pasakyt ar atsinaujino ar ne smile.gif bet kaip suprantu tai taip biggrin.gif o del ciuzinio ir groteliu tai labai idomi situacija pas jus biggrin.gif as siulyciau gal ciuzini keisti, as pirkau va ta sultan hamnvik kieta, tai kaip pagulejau ten ikejoj labai patiko, aisku veliau bus matyt kas kaip, o ir siaip neblogu atsiliepimu radau apie ji smile.gif)
ir jei nepaslaptis kiek mokejot uz groteles?
Papildyta:
Ikejoj niekur neradau sedmaisiu, is viso yra ju ar ne? unsure.gif

Sėdmaišių nėra schmoll.gif Bent jau iki šiol nebuvo. Dėl čiužinio ir mes galvojam, kad gal laikas keisti, tik nežinau kuris geriau lateksinis ar spiruoklinis? g.gif Pamenu kažkuri turit IKEA lateksinį čiužinį, įdomu kokie atsiliepimai? Pasidalinkit wink.gif
Atsakyti
Man butu idomu, kas turite ikejos ciuzinius 160 x 70 cm lovytei - kazkaip gyvai neapciupinejom g.gif Gal kokiu rekomendaciju? smile.gif
Beje buvom pries gera savaite abiejose Varsuvos ikejose, tikrai nepastebejau jokio skirtumo, atvirksciai, vieno Targovek nuziureto daikto Janki nebuvo. Taip kad neverta vaziuot per visa Varsuva.
Atsakyti
QUOTE(Varene @ 2012 08 26, 11:12)
Man butu idomu, kas turite ikejos ciuzinius 160 x 70 cm lovytei - kazkaip gyvai neapciupinejom  g.gif  Gal kokiu rekomendaciju? smile.gif
Beje buvom pries gera savaite abiejose Varsuvos ikejose, tikrai nepastebejau jokio skirtumo, atvirksciai, vieno Targovek nuziureto daikto Janki nebuvo. Taip kad neverta vaziuot per visa Varsuva.

cia jau turbut koki simta kartu buvo aptarta sio dydzio vaikiski ciuziniai smile.gif
Atsakyti
Vakar buvau pas drauge, kuri turi nusipirkus nauja foteli (kur ant virselio puikuojasi) - super! labai patogus wub.gif thumbup.gif tvirta medziaga, mielai uzmigciau beziurint tv ant tokio rolleyes.gif
Atsakyti
mes turim groteles http://www.ikea.com/...ducts/40109913/
nu super reguliuojasi ir miegasi, tiesa mes ant latexinio miegam cekisko ciuzinio, ne is Ikejos.
Siaip kazkaip nuo spyruokliniu atsokai. Du turejom, nors antras buvo tipo "krutas" spyruokles maiseliuose ir pan. bet nu vis tiek issigulejo unsure.gif vyras mano didelis ir sunkus, tai dabar su latexiniu thumbup.gif jau kokius 6 metus vargo nematom ir kietumas man jo labai patinka.
Atsakyti
QUOTE(Alchemie @ 2012 08 26, 13:38)
mes turim groteles http://www.ikea.com/...ducts/40109913/
nu super reguliuojasi ir miegasi, tiesa mes ant latexinio miegam cekisko ciuzinio, ne is Ikejos.
Siaip kazkaip nuo spyruokliniu atsokai. Du turejom, nors antras buvo tipo "krutas" spyruokles maiseliuose ir pan. bet nu vis tiek issigulejo unsure.gif vyras mano didelis ir sunkus, tai dabar su latexiniu thumbup.gif jau kokius 6 metus vargo nematom ir kietumas man jo labai patinka.

o ka jus reguliuojate ant tu groteliu?
Papildyta:
Merginos seniau budavo ikejos puslapy prie pagalviu toks reikalas kad issirinkti pagalve gali (pagal kietuma, miegojimo padeti ir pan). Dabar nerandu kur dingo. gal jus zinote?
Atsakyti
QUOTE(Forgete @ 2012 08 26, 13:54)
o ka jus reguliuojate ant tu groteliu?
Papildyta:
Merginos seniau budavo ikejos puslapy prie pagalviu toks reikalas kad issirinkti pagalve gali (pagal kietuma, miegojimo padeti ir pan). Dabar nerandu kur dingo. gal jus zinote?

Ten reguliuot galima kietuma-islinkima tose vietose, kur kuno sunkiausios vietos, del to jos brangokos
Atsakyti
QUOTE(Nerytė @ 2012 08 26, 13:31)
Vakar buvau pas drauge, kuri turi nusipirkus nauja foteli (kur ant virselio puikuojasi) - super! labai patogus  wub.gif  thumbup.gif tvirta medziaga, mielai uzmigciau beziurint tv ant tokio  rolleyes.gif

Oho, šitąąąąąąąąą? wub.gif Matosi, kad patogus turėtų būti, o ji lenkuose pirko?
user posted image

O kokį turi mėlyną ar pilką? Kažkaip jo kainos nerandu, bet spėju nepigus bus blush2.gif Na bet nerealuuuus jis wub.gif wub.gif

Neryte, gal žinot o naujus katalogus automatiškai atsiunčia IKEA FAMILY turėtojams? bigsmile.gif

Radau fotelio istoriją: http://www.ikea.com/..._strandmon.html
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Louhi: 26 rugpjūčio 2012 - 15:13
Gal kam bus aktualu ispardavimas : http://www.ikea.com/...a_targowek/peak
Atsakyti