Įkraunama...
Įkraunama...

IKEA Nr. 19

QUOTE(Caca* @ 2012 08 23, 22:43)
Sita as i dickio kambari nusiziurejus.Sakyk, o tuose namuose pastatomo nebuvai ijungus?Kazi ar uztenka tu 3kw apsvietimo? g.gif

ten prikabinamas buvo biggrin.gif o pastatomus ikejoje ziurejau, bet ten nesupratau, tiesa sakant. man atrodo, kad staline lempa ir tiek g.gif na kiek ten ji turi apsviesti g.gif as saviskiui kitokia nupirkau ax.gif
Atsakyti
QUOTE(Cobre @ 2012 08 23, 22:53)
ten prikabinamas buvo  biggrin.gif  o pastatomus ikejoje ziurejau, bet ten nesupratau, tiesa sakant. man atrodo, kad staline lempa ir tiek  g.gif  na kiek ten ji turi apsviesti  g.gif  as saviskiui kitokia nupirkau  ax.gif

Zinau. tongue.gif Bet maniskis tokios nenori. ax.gif Dar neperku, tik ziurineju.
Atsakyti
QUOTE(Caca* @ 2012 08 23, 23:03)
Zinau. tongue.gif Bet maniskis tokios nenori. ax.gif Dar neperku, tik ziurineju.

o maniskis nezino, gaus ir bus laimingas biggrin.gif jums tiktu sita raityta, ji tokia ateiviska rolleyes.gif
Atsakyti
QUOTE(Cobre @ 2012 08 23, 23:06)
o maniskis nezino, gaus ir bus laimingas  biggrin.gif  jums tiktu sita raityta, ji tokia ateiviska  rolleyes.gif

Tai va, prie likusiu kambario ateiviu tiktu.Jauciu, reiks rizikuoti.

Beje, tai tavo nuomone apie Leksvik stalus kokybe nebloga?Kaip supratau tu ji ciupinai.Man reikia rasomojo stalo i darbo kambari (sau)- kad tilptu ir kompas, ir kruva popieriu, kai teks dirbt namuose.

stalas


Atsakyti
QUOTE(Caca* @ 2012 08 23, 23:38)
Tai va, prie likusiu kambario ateiviu tiktu.Jauciu, reiks rizikuoti.

Beje, tai tavo nuomone apie Leksvik stalus kokybe nebloga?Kaip supratau tu ji ciupinai.Man reikia rasomojo stalo i darbo kambari (sau)- kad tilptu ir kompas, ir kruva popieriu, kai teks dirbt namuose.

stalas

neisivaizduoju tavo kruvos. tik zinant tave, tai atlaikys tave tas stalas biggrin.gif as gi kai su kita mintim ji ciupinejau, tai pirma, sovusi i galva, buvo "iskart maniskis apdauzys, neatlaikys ilgai". bet jis nera didelis. arba neatrodo, nes i ismatavimus nesigilinau blush2.gif
Atsakyti
QUOTE(Cobre @ 2012 08 23, 23:56)
neisivaizduoju tavo kruvos. tik zinant tave, tai atlaikys tave tas stalas  biggrin.gif  as gi kai su kita mintim ji ciupinejau, tai pirma, sovusi i galva, buvo "iskart maniskis apdauzys, neatlaikys ilgai".  bet jis nera didelis. arba neatrodo, nes i ismatavimus nesigilinau  blush2.gif

Yra ir kitas, mazesnis (79*50), o sitas 119*60.Anas man per mazas, vien laptopas jo puse uzimtu. bigsmile.gif Reikes stalo, nes dickio reguliuojamas aukstis, man nepatogu, per zemas, o valgomajam dirbti nei 5, nei 10. doh.gif Nors bute stalo visai neturejau, tai lovoje dokumentus pildydavau. blush2.gif
Atsakyti
QUOTE(Caca* @ 2012 08 24, 00:08)
Yra ir kitas, mazesnis (79*50), o sitas 119*60.Anas man per mazas, vien laptopas jo puse uzimtu. bigsmile.gif  Reikes stalo, nes dickio reguliuojamas aukstis, man nepatogu, per zemas, o valgomajam dirbti nei 5, nei 10. doh.gif Nors bute stalo visai neturejau, tai lovoje dokumentus pildydavau. blush2.gif

supratau, kad rasei apie didesni. as ir ikejoje ta didesni ziurejau, apie ji ir rasiau mirksiukas.gif tai jei lovoje sugebejai, tada turetu uztekti tau jo. nes as savo tai susidelioju ir ant stalo ir visas grindis aplink apkraunu doh.gif
Atsakyti
QUOTE(Babetta @ 2012 08 23, 17:34)
merginos, gal kas turit ar bent jau ciupinejot stai toki sviestuviuka?


turim, patogus, nes gali persisegt kur nori tongue.gif pas mus prie vaikų dviaukštės lovos prižnybti, vakariniam skaitymui. Ir prie RIBBA prisisega, kartais atsinešu pas save. Vienas minusas, kad nekeičiamos lemputės, bet per metus naudojimo neišsišvietė.

Atsakyti
Merginos, kuri susidūrėte - kaip šita kėdė? Mano vaikui būtinai reikia keisti kompo kėdę - jau stuburą gadina su senąja ir jam maža kėde.
Ištyso per metus mano "mažius" iki 185 ūgio. Kaip smilga pasidaręs - ilgas ir kūdena doh.gif

user posted image

ar aukštam vaikui gerai bus? Ir išvis - kaip kokybė? Nes kaina tai normali.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Nuotaikinga: 24 rugpjūčio 2012 - 09:20
Manau ne viena turit Pax'ių (kiek pamenu Alchemie geriausiai jais "apsirūpinus"), gal pakonsultuotumėt... Reikia dviejų žmogiukų rūbams (mano ir vyro), ar pakaktų 150x236? Nes ilgesnė prie tos sienos, kurią nusižiūrėjom, netilptų g.gif Simpatizuoju PAX ÅNSTAD, bet gal kas kitą kokią turit ir esat patenkintos? 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(varlyte96 @ 2012 08 24, 12:58)
Manau ne viena turit Pax'ių (kiek pamenu Alchemie geriausiai jais "apsirūpinus"), gal pakonsultuotumėt... Reikia dviejų žmogiukų rūbams (mano ir vyro), ar pakaktų 150x236? Nes ilgesnė prie tos sienos, kurią nusižiūrėjom, netilptų  g.gif Simpatizuoju PAX ÅNSTAD, bet gal kas kitą kokią turit ir esat patenkintos?  4u.gif



aš turiu, šios temos antram puslapyje esu įdėjus. mūsų yra 250x236 (2x75 + 2x50). Na, priklauso kiek tų rūbų turit smile.gif man kabinamosios dalies yra per mažai, bet mano tų rūbų tikrai daug - man jau reikėtų atskiro kambario - garderobo. jei labiau naudojat lentynas, tai viskas ok, vietos pakankamai
Papildyta:
QUOTE(JungeDame @ 2012 08 23, 20:07)
Merginos, o koki ciuzini perkate i HEMNES lova? Is IKEA, ar cia, is lietuviu ?  bigsmile.gif



pirkausi iš ikėjos Sultan Hamnvik, esu labai labai patenkinta
Atsakyti
Sveikos smile.gif Vakar gryzau is varsuvos ikeos smile.gif susipirkom daug baldu, kadangi isirengineju kambari smile.gif gavom viska, isskyrus lova! biggrin.gif issirinkom ir pasake, kad neturi, todel labai reikia, kad rekomenduotumet koki vezeja, kuris veza is ikeos baldus 4u.gif arba gal kuri vaziuojate artimiausiu metu i kuria nors ikea ir galetumet pagelbet? bigsmile.gif del kainos susitartume smile.gif

stai si lovyte, 140x200 cm smile.gif

http://www.ikea.com/...969/#/S09849970
Atsakyti