Įkraunama...
Įkraunama...

IKEA Nr. 19

Gal kas gyvai metėte šią lempą? Ar kokybiškai atrodo?
user posted image
Atsakyti
QUOTE(agpa @ 2012 08 22, 15:31)
IKEA puslapis atsinaujino.. reik priprast smile.gif

4u.gif Aciu uz naujiena. Siaip tai grazu, tik kai lenkiskai nezinau, tai sunkiau, prie to jau aisku buvo kur kas
Dar matau yra nauju daiktu, tik kodel gi ju prie naujienu nepriskiria...
Pvz.:
user posted image
user posted image
Atsakyti
QUOTE(agpa @ 2012 08 22, 01:38)
ir dar laukciau komentaru apie siuos ciuzinius.
SULTAN Harestua
SULTAN FLORVAG
SKYDDA HOGT

pacituosiu save biggrin.gif
nakti nenuziurejau, kad treciasis yra ne ciuzinys, o ciuzinio apsauga doh.gif

Papildyta:
QUOTE(meile_G @ 2012 08 22, 17:00)
4u.gif Aciu uz naujiena. Siaip tai grazu, tik kai lenkiskai nezinau, tai sunkiau, prie to jau aisku buvo kur kas
Dar matau yra nauju daiktu, tik kodel gi ju prie naujienu nepriskiria...

mirksiukas.gif
aha, esu pastebejus ne karta. nauji daiktai, bet ne prie naujienu. smagu, kai randi netiketai, ania? smile.gif
Atsakyti
Kokiu idomybiu ikejoj atsirado bigsmile.gif
Atsakyti
QUOTE(Vikšrelis @ 2012 08 20, 15:09)
gal kuri pirkote šįą kėdę, nesuprantu, kokiame aukštyje vaikas sėdi? ačiū!

user posted image

as pirkau sitas baltas kedes savo bambliam, labai labai dziaugiuosi. Pagaliau gali normaliai sedeti prie stalo ir valgyti sau tinkamam auksty. Bent jau mano baltos kedes labai kokybiskos thumbup.gif
Atsakyti
Oj, kaip negaliu priprasti prie naujo Ikėjos tinklapio vaizdo doh.gif Na bet nieko, reikia dažniau ten apsilankyti, tai ir priprasiu lotuliukas.gif lotuliukas.gif lotuliukas.gif

O aš šiandien labai noriu parodyti savo vaizdus, kažkada žadėjau, bet vis nebuvo kada nufotografuoti blush2.gif

Didysis RÖNNBÄR vazonas, nupurkštas auksiniais dažais (tiesa, prieš dažant reikėjo visgi pašlifuoti, nes matosi vazono nelygumai, bet aj, kadangi stovi lauke, tai bus gerai, vis tiek, matomai, kitais metais reikės atnaujinti dažų sluoksnį unsure.gif )

user posted image
user posted image
Labai man trūksta prie viso šito vaizdo gražaus durų kilimėlio, bet kažkaip Ikėjoje (o ir kitose parduotuvėse) nerandu nieko tinkamo verysad.gif

O čia - vidaus vaizdai biggrin.gif BJURSTA indauja, KNAPPA lempa, TROFAST dėžė žaislams ir POLARVIDE baltas pledas biggrin.gif
user posted image
Atsakyti
kaip sito daikto kokybe? ar tvirtas, neklebantis? taip is nesupratau is ko pagamintas, metalas ar kas?

user posted image
Atsakyti
henessy, o ten ant Bjurstos stiklo, klijavai kazka ax.gif kaip grazu wub.gif
Atsakyti
QUOTE(BevardeX @ 2012 08 22, 08:19)
Dėmesį atkreipti į bendrą vaizdą biggrin.gif Ne taip senai jie atsiradę, tie stalai, tai įdomu, kaip ekspozijoje atrodo pastovėję ir čiupinėjami kurį laiką, ar nesutrūkinėję dažai, kaip kampai, pats stalviršis rolleyes.gif

net nezinau ka ir pasakyti. apziurejau, apciupinejau. tvarkingas jis. kazkaip man gal smulkokas, tai ir solidumo jam truksta, bet jei norisi lengvumo, tai tada taip, lengvas, grakstus, tad cia jau kokiu kampu ziuresi. kai kur krasteliai nubrezti, bet tai cia zinok, ar jis toks lengvai pazeidziamas, ar jo tiesiog nesaugojo montuojant. man aplamai baisu ka sakyti del to apsibraizymo. pamenu, kaip as malm buvau dukrai nusiziurejusi, o kai ekspozicijoje pamaciau, tai pasibaisejau, jau taip aplaupyta visa buvo. veliau vistik lova pirkau, nes nieko padoresnio neradau. na ir stovi balta lova jau keli metai, dar ir brolis ant jos pasiauteja, nieko jai nesidaro, niekur nenusipulo, neatsoko niekas.
na o jei prie stalo grizti, tai normalus jis - Ikejinis biggrin.gif prie solidziu baldu vistik nestatyciau, jei tarkim svetaine su valgomuoju kartu. jei labiau su virtuve derinciau, tada gal rizikuociau, jei kaina jo padori (as net kainos paziureti nespejau, begte biggrin.gif ).
Na,tokia mano subjektyvi nuomone, nezinau ar kuo pagelbejau.
Atsakyti
QUOTE(Liniuxxx @ 2012 08 22, 20:21)
Kokiu idomybiu ikejoj atsirado bigsmile.gif

g.gif Kokiu? smile.gif
Atsakyti
labas ryts smile.gif

gal kas pasakysit, kur dabar rasti atnaujintam ikea psl virtuves projektavimo programėlę? niekaip nerandu unsure.gif
Atsakyti
QUOTE(Mirksniukas @ 2012 08 23, 09:23)
labas ryts smile.gif

gal kas pasakysit, kur dabar rasti atnaujintam ikea psl virtuves projektavimo programėlę? niekaip nerandu unsure.gif



cia gal


O dar, jei lempa LED, tai jos visos taip akinanciai baltai svieciancios, ar buna ir ne taip ryskiai, ar gelsvai?
Atsakyti