Įkraunama...
Įkraunama...

IKEA Nr. 19

QUOTE(wife @ 2012 08 20, 14:17)
Labukas, ar yra skalbinių dėžių? nerandu  blush2.gif  rolleyes.gif

skalbiniu dezes etc.

o man reik gyvai maciusiu FOTO lempa. ar tikrai ji kremines spalvos kaip raso, ar balta labiau? reiktu baltos mat..
user posted image

ir dar laukciau komentaru apie siuos ciuzinius.
SULTAN Harestua
SULTAN FLORVAG
SKYDDA HOGT
Atsakyti
Laba diena,

pirmiausia ačiū už tokį kalną informacijos, paskaičiau kokias tris temas atgal, tai atrodo apsigyvenau Ikėjoj smile.gif

Vakar padariau pirmą užsakymą IKEAmarket, laukiu jau savaitgalį daiktų, pradėjau nuo Expedit, bet į būsimų pirkinių sąrašą oi kiek įrašyta ax.gif

Aš labai mėgstu interjerus, interjerų žurnalus ir pan. Ir vis varvindama seilę į kokį interjerą pvz. Mano namai žurnale, sukdavau galvą - na iš kur tokių gražių daiktų/baldų/etc. žmonės gauna... dabar jau viskas daugiau nei aišku - IKEA, paprasčiau nei paprasta smile.gif

Labai laukiu LT kai atsidarys ir nuo namų netoli ir tikiuosi kainos bus kaip visur, o ne spec. LT pritaikytos smile.gif
Atsakyti
QUOTE(Cobre @ 2012 08 21, 20:08)
neprizadu, nes jau pasizadejau sau i ta pekla daugiau kojos nekelti , tik prie lentynos nueiti ir du pokus staliuku paimti  biggrin.gif  bet jei vistik nugrybausiu, tai zvilgtelesiu. o gal kuri ir anksciau atsiliepimus parasys  mirksiukas.gif jei ka, tai i ka demesi atkreipti apziurint?

Dėmesį atkreipti į bendrą vaizdą biggrin.gif Ne taip senai jie atsiradę, tie stalai, tai įdomu, kaip ekspozijoje atrodo pastovėję ir čiupinėjami kurį laiką, ar nesutrūkinėję dažai, kaip kampai, pats stalviršis rolleyes.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo BevardeX: 22 rugpjūčio 2012 - 08:20
QUOTE(Nuotaikinga @ 2012 08 21, 16:25)
http://www.ikea.com/...PE305745_S4.JPG[/img]
oi kaip aš iš jo Pranso pasendinusi stiliaus staliuką daryčiau... Kaifs smile.gif Net nagai paniežtėjo smile.gif

man jis irgi i aki krites man tai tiktu i valgomaji nes pas mus italiskas stiliukas...raudona balta balta balta.. blush2.gif
Atsakyti
QUOTE(BevardeX @ 2012 08 22, 08:19)
Dėmesį atkreipti į bendrą vaizdą biggrin.gif Ne taip senai jie atsiradę, tie stalai, tai įdomu, kaip ekspozijoje atrodo pastovėję ir čiupinėjami kurį laiką, ar nesutrūkinėję dažai, kaip kampai, pats stalviršis rolleyes.gif

Ekspozicijoje ji maciau, padengtas graziai, atrodo graziai, o va kaip is arti, tai ir nezinau biggrin.gif gerai, bandysiu ciupinti siandien arba ryt smile.gif
Atsakyti
QUOTE(Cobre @ 2012 08 22, 09:38)
Ekspozicijoje ji maciau, padengtas graziai, atrodo graziai, o va kaip is arti, tai ir nezinau  biggrin.gif  gerai, bandysiu ciupinti siandien arba ryt  smile.gif

idomu kaip braizos ar neatrodo pigiai blush2.gif
Atsakyti
Merginos, o yra Ikejoje toks tinklelis-dangtis uzdengti vaisiams, kad visokios musytes netuptu? Man kazkaip akis neuzkliuvo, bet labai reikia ax.gif
Atsakyti
QUOTE(Alchemie @ 2012 08 22, 10:11)
Merginos, o yra Ikejoje toks tinklelis-dangtis uzdengti vaisiams, kad visokios musytes netuptu? Man kazkaip akis neuzkliuvo, bet labai reikia ax.gif

as tai macius l.graziu thomas philipse.. blush2.gif
Atsakyti
QUOTE(Cobre @ 2012 08 22, 10:38)
Ekspozicijoje ji maciau, padengtas graziai, atrodo graziai, o va kaip is arti, tai ir nezinau  biggrin.gif  gerai, bandysiu ciupinti siandien arba ryt  smile.gif

Nugis labai ačiū 4u.gif
Atsakyti
aciuuuuu 4u.gif reiks begti i Thomas Philipsa, nes nu labai puola visokie duzgiantys padarai doh.gif
Atsakyti
IKEA puslapis atsinaujino.. reik priprast smile.gif
Atsakyti
QUOTE(Alchemie @ 2012 08 22, 12:45)
aciuuuuu 4u.gif reiks begti i Thomas Philipsa, nes nu labai puola visokie duzgiantys padarai doh.gif

tikiuosi rasi kas patiks 4u.gif nes mane irgi nervina kai lauke neimanoma valgyt
Atsakyti