Įkraunama...
Įkraunama...

IKEA Nr. 19

QUOTE(meile_G @ 2012 08 20, 09:33)
Na sie kaip ir su gelezinem lovom, reikia megti...

vaikis nuogas ant stalu nesiraitys manau biggrin.gif man tai yra naturalios medziagos ir tai labai svarbu. prie bendro sumanyto vaizdo tiks, tai irgi svarbu. O del megimo...tema tokia, kad musu subjektyvus supratimai apie grozi nelabai turi reiksmes kitiems mirksiukas.gif gal daugiau daikto kokybe, funkcionalumas, medziagiskumas, paveikslelio ir realaus vaizdo atitikimas, tai yra svarbiausia. Na ir idejos, kaip panaudoti kazka, nes juk Ikea skatina kurybiskuma panaudojant ju gaminius biggrin.gif taip, kad bandysiu pabuti kurybiska, kaina tokia, kad pabandyti galima biggrin.gif
Atsakyti
Sveikos, merginos,
Gal dar pagelbesite patarimais ax.gif
Pradedu planuoti vaiko (7m.) kambario irengima. Pirmiausia noretusi lovos.. Galvojau apie SIA LOVA, bet pasiziurejau jos ilgis tik 168cm... Noretusi lovos ilgesnes, tai belieka rinktis tik is SIU? Gal kas turite panasaus amziaus vaiku ir galetumete patarti?
Beje, niekaip nerandu prasiilginanciu lovu...
Atsakyti
http://www.ikea.com/...ucts/S59827956/
sita prasiilginanti lova
Atsakyti
QUOTE(Alchemie @ 2012 08 20, 12:10)

nu kaip tau ta lova patinka biggrin.gif
Atsakyti
ne patikimo reikalas cia 4u.gif , tiesiog as kazkaip tik viena reguliuojama lova uzfiksavau. Manau, kad berniukui ji netinkama, na man ji mergaitiska
Atsakyti
QUOTE(Alchemie @ 2012 08 20, 11:18)
ne patikimo reikalas cia 4u.gif , tiesiog as kazkaip tik viena reguliuojama lova uzfiksavau. Manau, kad berniukui ji netinkama, na man ji mergaitiska

taip, tikrai mergaitiska daugiau.. g.gif
Atsakyti
QUOTE(sega @ 2012 08 20, 10:45)
bigsmile.gif  bandysiu tartis, 14 lt paštui vis mažiau nei 40 lt (tiek man išeitų nuo 200 lt) Klaipėdos vežėjams  doh.gif

O kiek realu butu is Klaipedos keltu i Gdanska nuvykti? Ar nera tokiu marsrutu?

QUOTE(Cobre @ 2012 08 20, 10:56)
vaikis nuogas ant stalu nesiraitys manau  biggrin.gif man tai yra naturalios medziagos ir tai labai svarbu. prie bendro sumanyto vaizdo tiks, tai irgi svarbu. O del megimo...tema tokia, kad musu subjektyvus supratimai apie grozi nelabai turi reiksmes kitiems  mirksiukas.gif gal daugiau daikto kokybe, funkcionalumas, medziagiskumas, paveikslelio ir realaus vaizdo atitikimas, tai yra svarbiausia. Na ir idejos, kaip panaudoti kazka, nes juk Ikea skatina kurybiskuma panaudojant ju gaminius  biggrin.gif  taip, kad bandysiu pabuti kurybiska, kaina tokia, kad pabandyti galima  biggrin.gif

Ne ne, nuomones visos labai svarbu. Grazu negrazu irgi biggrin.gif O siaip analogiska stala kartais tenka naudoti, tai tikrai nepraktiskas ir del stiklo ir toks sunkus, kampai nemalonus... Bet cia jei jau isimylejai, tai ir pirk, patiks
Atsakyti
Sveikos merginos,

Gal galite patarti kur rasti IKEA puslapyje silikonines apsaugas kudikio lovytei, kad leliukai nenugraustiu krasteliu.Maciau sm kad buvo pardavime, o pati ju psl nerandu.Buciau labai dekinga jei uzrodytumete kur tokiu daiktu ieskoti ax.gif
Atsakyti
Labukas, ar yra skalbinių dėžių? nerandu blush2.gif rolleyes.gif
Atsakyti
QUOTE(wife @ 2012 08 20, 14:17)
Labukas, ar yra skalbinių dėžių? nerandu  blush2.gif  rolleyes.gif

ieskokit per ikea.com, ten angliskai rasoma.
Atsakyti
QUOTE(renren @ 2012 08 20, 12:22)
taip, tikrai mergaitiska daugiau.. g.gif


O jus paziurekite i metaline juodos spalvos,kaip tik kataloge buvo nuotrauka berniuko kambaryje...man tai grazu
Bet siaip tai jokiu pasiilginanciu nepirkineciau,tik is karto ilga.

Beje nesiulyciau pirkti KONSMO lovos- nu ziauriai nestabili....
Atsakyti
QUOTE(Voverushka @ 2012 08 20, 13:23)
O jus paziurekite i metaline juodos spalvos,kaip tik kataloge buvo nuotrauka berniuko kambaryje...man tai grazu
Bet siaip tai jokiu pasiilginanciu nepirkineciau,tik is karto ilga.

Beje nesiulyciau pirkti KONSMO lovos- nu ziauriai nestabili....

Maciau ta nuotrauka su juodomis metalinemis lovomis, bet noretusi ne metalines..
is visu arciausiai gal SI, bet kaina truputi kandziojasi...
dar keleta variantu :LOVA, LOVA1, LOVA2 bet kuria issirinkti wacko.gif
Atsakyti