Įkraunama...
Įkraunama...

IKEA Nr. 19

QUOTE(Švelni @ 2012 08 15, 18:53)
Pas mus jau treti metai ši indauja stovi  smile.gif  Laaabai talpi  mirksiukas.gif  Tik dulkes baisiai renka  doh.gif

O jūsų tamsi? Dėl dulkių tai įsivaizduoju, nes ir stalą tamsų pavalau kelis kartus per dieną, žiauriai viskas matosi ant jo doh.gif Nu bet ką padarysi, kai patinka tamsūs baldai biggrin.gif
O tie push-open mechanizmai gerai veikia, nieko jiems nenutiko? Kažkaip dar neapsisprendžiau, ar labai jie man patinka, ar nelabai... Bet kadangi bet kuriuo atveju su rankenėlėmis man niekas pagal stilių netiko (o gal tiesiog man asmeniškai nepatiko biggrin.gif ), tai kitų variantų nelabai ir buvo ax.gif
Atsakyti
QUOTE(Hennessy @ 2012 08 15, 19:00)
O jūsų tamsi? Dėl dulkių tai įsivaizduoju, nes ir stalą tamsų pavalau kelis kartus per dieną, žiauriai viskas matosi ant jo  doh.gif  Nu bet ką padarysi, kai patinka tamsūs baldai  biggrin.gif
O tie push-open mechanizmai gerai veikia, nieko jiems nenutiko? Kažkaip dar neapsisprendžiau, ar labai jie man patinka, ar nelabai... Bet kadangi bet kuriuo atveju su rankenėlėmis man niekas pagal stilių netiko (o gal tiesiog man asmeniškai nepatiko  biggrin.gif ), tai kitų variantų nelabai ir buvo  ax.gif

Tamsi mūsų Bjursta indauja, kaip ir tos pačios serijos stalas bei bufetas. Tai dulkes galima būtų valyti ir valyti, bet, palyginus tamsius Bjursta baldus su šiaip kažkokiu lenkišku tamsiu kompiuterio staliuku, skirtumas akivaizdus - Ikea baldai žymiai mažiau dulkes renka. Tai nors tokia paguoda ax.gif
Push-open mechanizmams neturiu jokių priekaištų, man jie tobuli thumbup.gif Dar turim Billy knygų spintą, kurios durelės su šiais mechanizmais, tai irgi jokių problemų, veikia kaip bitės mirksiukas.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Švelni: 15 rugpjūčio 2012 - 18:10
Sveikos, gal turint ar matėt Ingolf tamsiąją kėdę? Įdomu, kokia realiai jos spalva g.gif juoda ar matosi ir kažkiek rudos spalvos. Man pačiai į juodą labiau neša. Įdomu, kaip iš tikrųjų.

user posted image
Atsakyti
Gal kam bus aktualu, radau pas vokiecius va toki miegamuju planeri:
http://www.kitchenpo...room_vista/DE/#

Galutini rezultata galima issiusti sau el. pastu wink.gif

Ir siaip proga realybeje tekstile, spintas, lovas pamatyti, na ir ar tiks apskritai... zodziu, as prisizaidziau i valias, gal kir kitoms bus aktualu blush2.gif
Atsakyti
QUOTE(Švelni @ 2012 08 15, 18:43)
Kaip tik dabar surinkinėjam tridurę Aspelund spintą. Pamatavau dureles, jos yra apie 14 mm storio  4u.gif
Tiesa, pasidžiaugiau, kad Aspelund spinta ir komoda - made in Lithuania  bigsmile.gif

Ačiū 4u.gif 14 tai normali sakyčiau...Įsivaizdavau kartoną..
Atsakyti
QUOTE(Louhi @ 2012 08 15, 23:10)
zodziu, as prisizaidziau i valias,

doh.gif na žinai - taip negaaaaaaaaaaaaaalima cray.gif

lotuliukas.gif ))) šitiek vaikui žaidimo davei lotuliukas.gif )))) ir dar kitus kambarius apsistatyti norisi dabar g.gif
Atsakyti
QUOTE(Nuotaikinga @ 2012 08 15, 23:30)
doh.gif  na žinai - taip negaaaaaaaaaaaaaalima  cray.gif 

lotuliukas.gif  ))) šitiek vaikui žaidimo davei  lotuliukas.gif )))) ir dar kitus kambarius apsistatyti norisi dabar  g.gif

biggrin.gif biggrin.gif tongue.gif užkabino? Mane irgi doh.gif biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(žibutė @ 2012 08 15, 23:13)
Ačiū 4u.gif  14 tai normali sakyčiau...Įsivaizdavau kartoną..

Jaučiu, būsiu suklaidinus blush-anim-cl.gif 14 mm storis ten, kur apvadai, o pačios durelės tai tikrai tokio storio kaip geras kartonas ax.gif Persiprašau, kad suklaidinau doh.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Švelni: 16 rugpjūčio 2012 - 11:00
QUOTE(Louhi @ 2012 08 15, 16:30)
Aciu, bet jau anksciau buvo nuoroda ikelta wink.gif


tada sorkis, nesekiau temos blush2.gif

QUOTE(renateliaaa @ 2012 08 15, 16:43)
o kada jau kazin bus galima uzsisaky? tik nuo nauju metu? g.gif


QUOTE(Louhi @ 2012 08 15, 17:15)
Naujas katalogas Lenkijoje startuoja nuo rugsejo pradzios, o popierinis parduotueje buna apie rugsejo pabaiga. Na, o prekiu jau dabar kai kuriu yra pirkti smile.gif

Ikea skelbiasi, kad katalogas startuoja menesio gale, nors kaip visada turbut veluos atvaziuoti i parduotuves... pirmiausia bus turbut issiustas IKEA FAMILY klubo nariams
Atsakyti
as jau seniai perziurejau JAV Ikea kataloga, bet..kazkaip nieko labai naujo ir norimo neradau verysad.gif doh.gif tai ko norejau ir, kas buvo grazu (man asmeniskai) iseme is prekybos doh.gif
Atsakyti
gal rekomenduotumėt kokią lempą skaitymui į miegamąjį?
nusižiūrėjau Arod, bet gal yra geresnių alternatyvų? unsure.gif
user posted image
Atsakyti
i tema apie tamsius baldus, mes turim tamsus laiptus...tai siek tiek padeda kai nuplaunu juos tada su antistatiku praeinu maziau traukia dulkes 4u.gif
Atsakyti