Įkraunama...
Įkraunama...

IKEA Nr. 19

laba diena, gal kas galetu pasakyti, kai issiverciu nuoroda rodo, kad nera sios prekes, bet kai ziuriu lenku kalba as visad galvoju, kad geltona etikete rodo ispardavima, tai kaip yra is tikruju http://www.ikea.com/...ducts/10065958/? ir gal kazka patartumet, ieskau lakuoto balto staliuko kavos ir virtuves zonai is tos pacios serijos, na bent panasios
Atsakyti
QUOTE(dzemute @ 2012 07 26, 12:23)
laba diena, gal kas galetu pasakyti, kai issiverciu nuoroda rodo, kad nera sios prekes, bet kai ziuriu lenku kalba as visad galvoju, kad geltona etikete rodo ispardavima, tai kaip yra is tikruju http://www.ikea.com/...ducts/10065958/? ir gal kazka patartumet, ieskau lakuoto balto staliuko kavos ir virtuves zonai is tos pacios serijos, na bent panasios

Geltona etikete pažymėtos pigiausios tos grupės prekės (stalai, kavos staliukai, rankšluosčiai, stiklinės ir t. t.) wink.gif Bet ne visuomet jos būna ir pačios prasčiausios ax.gif
Papildyta:
QUOTE(Tiupis @ 2012 07 26, 09:32)
Sveikos IKEA'manes  4u.gif Zinojau sia parduotuve is nuogirdu, taciau kai dabar pasigilinau... o tu MAryte... kur as anksciau buvau  doh.gif  lotuliukas.gif Dar tik vienas uzsakymas padarytas, taciau KABLYS nugaroje iki priekiniu sonkauliu ismiges bigsmile.gif Keletas klausimeliu, nes pati nesugebu surasti  blush2.gif Gal kas uzmatete vakuuminiu maisu rubams ir ale laikina spinta aptraukta medziaga.  4u.gif

thumbup.gif lotuliukas.gif biggrin.gif Sveika įstojusi į klubą wink.gif

O dėl maišų ir spintos, tai neužmačiau, mačiau tik šiuos daikčiukus: http://www.ikea.com/.../bedroom/10452/
Atsakyti
laba diena biggrin.gif galvoju laikas išlįsti iš pogrindžio ax.gif
visas temas moku mintinai, mano jau puse buto apstatya ikea biggrin.gif o joje būnu bent 1-2 į mėnesį, bent 40 minučių biggrin.gif tai jau negaliu sulaukt jos vilniuj smile.gif)) tikrai daug galiu pakomentuot, pagelbėt, kas kaip atrodo ir ar yra kokybiško.

mano paskutinis meno kūrinys - miegamasis 4u.gif fotkinta telefonu, bet turėtų matytis smile.gif

user posted image

user posted image

user posted image

user posted image
Atsakyti
Ajajaj!!!!! sveikos Ikea manijakes biggrin.gif as irgi susirgau sita liga biggrin.gif bliamba, baisu net daros, rodos visa internetine parduotuve nusiaubsiu biggrin.gif blush2.gif

isirengineju naujai savo kambari, susiradau baldelius, (gerai, tiesa sakant viska, net detales smulkiausias... biggrin.gif) gal kuri turi MALM serijos baldelius??? ir dabar susiduriau su ta problema, kad nemoku as lenkiskai ir nezinau kaip uzsisakineti ir kaip iki Kauno atgabenti juos g.gif

skaiciau pirmame poste, kad veza vyrukai, bet tarkim nuo ko ta vezimo kaina priklauso nesupratau g.gif

ir dar klausimas - uzsisakinejant ten is lenkijos ikea kainuoja kazkiek irgi kazkoks mokestis yra, ar ne? unsure.gif

zodziu busiu be proto jums dekinga, jeigu papasakosite kaip vyksta tas uzsakinejimas, nes as jau degu noru!!! biggrin.gif ax.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo booonbon: 26 liepos 2012 - 15:22
QUOTE(booonbon @ 2012 07 26, 16:20)
Ajajaj!!!!! sveikos Ikea manijakes biggrin.gif as irgi susirgau sita liga biggrin.gif bliamba, baisu net daros, rodos visa internetine parduotuve nusiaubsiu biggrin.gif blush2.gif
zodziu busiu be proto jums dekinga, jeigu papasakosite kaip vyksta tas uzsakinejimas, nes as jau degu noru!!! biggrin.gif  ax.gif

lotuliukas.gif dar viena su kabliu lotuliukas.gif kadangi as gudri pirma uzsakyma pateikusi, tai kaip naujoke naujokei aiskinu.. cia ne internetine parduotuve schmoll.gif cia DYYYDELE realiai egzistuojanti parduotuve, kuri randasi Lenkijoje. Ir is kurios prekes i Lietuva veza vyrukai/moterytes, kuriu kontaktai nurodyti pirmojoje zinuteje. Uz tai jie ima mokesti (o tas mokestis skirtingas: kas ima kazkoki procenta nuo sumos zlotais, kas prilygina kaina zlotais litams ir pan.). Kaip vyksta pirkimas: susirandate norimas prekes ikea.com/pl puslapyje, pateikiate ju uzsakyma vezejams (kaip supratau visi turi skirtingas uzsakymo formas, tad pirmuciausia reiktu nuspresti pas ka uzsakinesite) ir laukiate kol prekes atleks i Lietuvele bigsmile.gif o tada susimokate ir dziaugiates sekmingais pirkiniais thumbup.gif
Atsakyti
QUOTE(kasik @ 2012 07 26, 14:56)
mano paskutinis meno kūrinys  - miegamasis  4u.gif fotkinta telefonu, bet turėtų matytis smile.gif


Labai graziai viskas priderinta wub.gif
O spintos durys plastikines? Ar sunku buvo duris istatyt i begelius?
Atsakyti
TIUPIS, Aciu uz issamu paaiskinima! biggrin.gif o jei nepaslaptis pas kuri tarpininka jus uzsisakinejot? kur pigiausia? g.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo booonbon: 26 liepos 2012 - 16:39
QUOTE(booonbon @ 2012 07 26, 17:38)
TIUPIS, Aciu uz issamu paaiskinima! biggrin.gif o jei nepaslaptis pas kuri tarpininka jus uzsisakinejot? kur pigiausia?  g.gif


As kauniete ir pirma uzsakyma teikiau Jurgai (man jos siulomos salygos sukalkuliavo maziausia kaina). O del pristatymo kokybes nieko negaliu pasakyt. Tik ryt atsiimsiu prekes blush2.gif
Atsakyti
QUOTE
Labai graziai viskas priderinta  wub.gif
O spintos durys plastikines? Ar sunku buvo duris istatyt i begelius?



spintos durys stiklinės, sunkios, labai gerai vaikšto. nežinau dėl įstatymo į bėgelius, patikėjau tą darbą vyriškai pusei smile.gif bet praktiškumas spintos thumbup.gif turėjom mažesnę spintą ir mano rūbai jau joje nebetilpo, laukiau kol atvažiuos nauja, galvojau pasidarysiu tvarką ir galėsiu vėl prikt. kuuuuur tau biggrin.gif reikėtų dar vienoj tokios dalies spintos pakabinamiems rūbams
Papildyta:
QUOTE(booonbon @ 2012 07 26, 17:38)
TIUPIS, Aciu uz issamu paaiskinima! biggrin.gif o jei nepaslaptis pas kuri tarpininka jus uzsisakinejot? kur pigiausia?  g.gif



aš užsisakinėjau kartą per http://ikeabaldai.wordpress.com/, nusiskundimų neturėjau smile.gif
Atsakyti
Situ spintu durys kaba, t.y. apatinis begelis, tik tam, kad nesimakaluotu apacia. Sistema Hetich gamintojo (Vokietija thumbup.gif )siaip superines stumdomos durys
Atsakyti
Mano vyras, ketvirta vakara is eiles surinkinedamas koki nors ikea balda, sivakar kalbedamas su draugu pasake: "Aciu Dievui, kad ikejos nera Lietuvoj, nes tektu su irankiais nakti apsikabinus miegot ir kasdien baldus surinkinet.. " biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(Liniuxxx @ 2012 07 26, 21:24)
Mano vyras, ketvirta vakara is eiles surinkinedamas koki nors ikea balda, sivakar kalbedamas su draugu pasake: "Aciu Dievui, kad ikejos nera Lietuvoj, nes tektu su irankiais nakti apsikabinus miegot ir kasdien baldus surinkinet.. " biggrin.gif

oi prajuokinot pries miega lotuliukas.gif lotuliukas.gif lotuliukas.gif
Atsakyti