Įkraunama...
Įkraunama...

IKEA Nr. 19

QUOTE(Louhi @ 2012 08 09, 16:48)
Nea, dar neturiu... blush2.gif Užtat  mačiau, kad vienoje Vilniaus parduotuvėje yra, bet vis neprisiruošiu nueiti pasėdėti (užmačiau per kultūros naktį, kai buvo uždaryta  doh.gif ). Gal pavyks rugsėjį patiems į IKEA nuvažiuoti, tai tada pasėdėsiu keliuose krėsluose ir nuspręsiu kurio noriu  biggrin.gif Mačiau, kad 2013 m. kataloge HOGSTEN yra, tai nesiparinu, kad iš prekybos išims (o jau buvau pradėjusi) wink.gif

Ane? nes as emiau jau parintis, kad isims biggrin.gif o kurioj parduotuvej yra? bigsmile.gif
Atsakyti
QUOTE(žibutė @ 2012 08 09, 16:58)
Ane? nes as emiau jau parintis, kad isims  biggrin.gif o kurioj parduotuvej yra? bigsmile.gif

Aha, bent jau pas amerikiečius kataloge tai yra (136 psl.). Dėl parduotuvės į AŽ atsakiau wink.gif
Atsakyti
QUOTE(Vi.Kri. @ 2012 08 09, 14:09)
Ačiū, kad pasidalinote  4u.gif
Taip taip, kiek žiūrėjau nuotraukų, daugumoje dekutis užkištas už čiužinio.

O čiužinuką taip pat Ikea pirkote?

aha irgi ikejos pirkome.....
Atsakyti
QUOTE(Vi.Kri. @ 2012 08 09, 10:22)
Sveiki,

Kas įsigijote šias lovytes, ar nenusivylėte? Kokie atsiliepimai? Patinka jos man stilistiškai, bet vis mąstau dėl kombinacijos metalas+vaikas

Su tom lovytem tai taip - kas turi, tai patenkinti, o tie kam nepatinka, tie ju neperka, neturi, bet neretai gana garsiai pasisako pries biggrin.gif jei patinka, tai imkite, geros lovytes smile.gif

QUOTE(aix2011 @ 2012 08 09, 14:47)
KRESLAS MAN ASM PATOGUS, BET JIS NERA LABAI MAZAS,TAI AS NZN KAIP TEN SU TUO KAMBARIO UZGRIOZDINIMU KOKIU DYDZIO KAMBARYS?

Manau tureta omenyje lengva jo isvaizda. Kvailai issireiskiau, bet kazkaip sudetinga man siandien tinkamai zodzius parinkti matyt biggrin.gif

QUOTE(Louhi @ 2012 08 09, 15:48)
Mačiau, kad 2013 m. kataloge HOGSTEN yra, tai nesiparinu, kad iš prekybos išims (o jau buvau pradėjusi) wink.gif

Pastebejau, kad daznai jie is prekybos isima naujai pasirodziusias prekes. Gal nepasiteisina kazkas, daug grazinimu del broko, tai ir isima. O tie kurie daug metu prekyboje, tiems maziau gresmes smile.gif
Atsakyti
QUOTE(Nada... @ 2012 08 09, 16:09)
As irgi uzsisakiau siand sviestuva, stuvos spinta, da kai ka, bet taip negreit vaziuos- tik 24 dienai bus uzsakymas  doh.gif

maniskis irgi atvaziuos tik 24diena doh.gif onorisi daug greiciau bigsmile.gif uzsisakiau 2 spinteles prie lovos ir seip i virtuve visokiu smulkmeneliu ax.gif
Atsakyti
QUOTE(dendule @ 2012 08 09, 16:12)
kiek skaiciau nereik groteliu viskas ten yra g.gif ciuzinuka uzsakem auganti:
http://www.ikea.com/...ducts/50155075/


Dėkui 4u.gif
Aš tai galvoju gal iškart imti 2 m. čiužinuką, storesnio tokio norėtūsi, čia kažkas lyg minėjo, jog storesnį pirko į tą lovytę g.gif
Atsakyti
QUOTE(gėlužė @ 2012 08 10, 07:48)
Dėkui 4u.gif
Aš tai galvoju gal iškart imti 2 m. čiužinuką, storesnio tokio norėtūsi, čia kažkas lyg minėjo, jog storesnį pirko į tą lovytę g.gif

vat ir as norejau tik ikea neradau kad butu bent 85 plocio visi po 90 buvo o lovyte 85 g.gif na is esmes panaudosim kelis metus ir poto pakeisti gi galima blush2.gif
Atsakyti
Sveikos,

Norejau pasiteirauti gal kas zinote ar galima uzsisakyti is kolekcijos limituots True Blue kanors? O gal kas uzsakinejote?
Ciupinejau gyvai, bet nenusipirkau.., o dabar taip uzsireike. doh.gif
Atsakyti
QUOTE(dendule @ 2012 08 10, 08:55)
vat ir as norejau tik ikea neradau kad butu bent 85 plocio visi po 90 buvo o lovyte 85 g.gif na is esmes panaudosim kelis metus ir poto pakeisti gi galima blush2.gif

mes turima lateksini 90 cm ispraudem i Minnen lovyte, normaliai 4u.gif tiesa jis storesnis, tai tie geleziniai apipavidalinimai is sonu maziau matosi 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(Alchemie @ 2012 08 10, 10:18)
mes turima lateksini 90 cm ispraudem i Minnen lovyte, normaliai 4u.gif tiesa jis storesnis, tai tie geleziniai apipavidalinimai is sonu maziau matosi 4u.gif


O kur pirkote tokį čiužinuką blush2.gif
Atsakyti
Pries kokius 6 metus pirkome Lone i kita lova, bet kadangi nupirkome lovyte ir galvojmome, kad idesime kokosini, o jis per siauras doh.gif o vaikas jau norejo lovoje miegoti, tai padarem ja pilno ilgio ir ispraudem is sveciu lovos paima ta lateksini ciuzini 4u.gif kaip su pvz. spyruokliniu butu nezinau, bet lateksinis tai kiek reikia, pasipsaude, juolab, kad ji isprausti reikia tik kampuose, ilgis normalus. na tik faktas, kai mano dukryte mazute, ji vos ne gali miegoti ir skersa ir isilga toje lovoje doh.gif nes ugis 87cmtai jai tos sonines apsaugos-papuosimai mazai tarnauja, yra didelis plysys, pro kuri gali isiristi nakti, tai dedu istiesta zape. ji ant jos kaip bezdzioniukas atsigula, apsikabina ir miega kaip ant sakos biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(Alchemie @ 2012 08 10, 10:52)
Pries kokius 6 metus pirkome Lone i kita lova, bet kadangi nupirkome lovyte ir galvojmome, kad idesime kokosini, o jis per siauras doh.gif o vaikas jau norejo lovoje miegoti, tai padarem ja pilno ilgio ir ispraudem is sveciu lovos paima ta lateksini ciuzini 4u.gif kaip su pvz. spyruokliniu butu nezinau, bet lateksinis tai kiek reikia, pasipsaude, juolab, kad ji isprausti reikia tik kampuose, ilgis normalus. na tik faktas, kai mano dukryte mazute, ji vos ne gali miegoti ir skersa ir isilga toje lovoje doh.gif nes ugis 87cmtai jai tos sonines apsaugos-papuosimai mazai tarnauja, yra didelis plysys, pro kuri gali isiristi nakti, tai dedu istiesta zape. ji ant jos kaip bezdzioniukas atsigula, apsikabina ir miega kaip ant sakos biggrin.gif


Dėkui jums 4u.gif
Aš irgi galvoju, kad iškart visą ilgį jos išleisčiau, kad ir pati kartais tilpčiau šalia mažosios smile.gif Graži man ta lovelė, tik turbūt tamsią užsakinėsiu, man atrodo ji tokia ryškesnė.

Merginos, ką gražaus iš ikėjos esate į vonią užsisakę, į kas skalbimo priemones dedate?Gal ikėjoj kokių dėžių specialių matėte, nes internete nieko nerandu.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo gėlužė: 10 rugpjūčio 2012 - 12:01