Įkraunama...
Įkraunama...

IKEA Nr. 19

QUOTE(Vi.Kri. @ 2012 08 09, 12:34)
o kaip faina; tai labai lauksiu pirmų įspūdžių sumontavus ir, žinoma, nuotraukų! mirksiukas.gif

butina blush2.gif
Atsakyti
QUOTE(Vi.Kri. @ 2012 08 09, 10:22)
Kas įsigijote šias lovytes, ar nenusivylėte? Kokie atsiliepimai? Patinka jos man stilistiškai, bet vis mąstau dėl kombinacijos metalas+vaikas smile.gif

http://www.ikea.com/...ucts/S59827956/

sveikos.... mano abi mergaites ant tokiu lovu jau miega apie metus laiko.... jom labai jos patinka... as irgi esu patenkinta jomis..... tik vienas minusas MAN yra.... nesugalvoju ka ant virsaus grazaus uzdeti ant ju, nes tie soniniai remeliai. trukdo kazkoki grazu kad ir dekuti uzdet... nes tada reikia uzkisti uz ciuzinio... truputi nepatogumas gaunasi... bet siaip as jomis labai patenkinta smile.gif
Atsakyti
QUOTE(Skambute @ 2012 08 09, 15:05)
sveikos.... mano abi mergaites ant tokiu lovu jau miega apie metus laiko.... jom labai jos patinka... as irgi esu patenkinta jomis..... tik vienas minusas MAN yra.... nesugalvoju ka ant virsaus grazaus uzdeti ant ju, nes tie soniniai remeliai. trukdo kazkoki grazu kad ir dekuti uzdet... nes tada reikia uzkisti uz ciuzinio... truputi nepatogumas gaunasi... bet siaip as jomis labai patenkinta smile.gif


Ačiū, kad pasidalinote 4u.gif
Taip taip, kiek žiūrėjau nuotraukų, daugumoje dekutis užkištas už čiužinio.

O čiužinuką taip pat Ikea pirkote?
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Vi.Kri.: 09 rugpjūčio 2012 - 14:09
As irgi uzsisakiau siand sviestuva, stuvos spinta, da kai ka, bet taip negreit vaziuos- tik 24 dienai bus uzsakymas doh.gif
Atsakyti
QUOTE(Skambute @ 2012 08 09, 15:05)
sveikos.... mano abi mergaites ant tokiu lovu jau miega apie metus laiko.... jom labai jos patinka... as irgi esu patenkinta jomis..... tik vienas minusas MAN yra.... nesugalvoju ka ant virsaus grazaus uzdeti ant ju, nes tie soniniai remeliai. trukdo kazkoki grazu kad ir dekuti uzdet... nes tada reikia uzkisti uz ciuzinio... truputi nepatogumas gaunasi... bet siaip as jomis labai patenkinta smile.gif


Sveiki, gundomės ir mes šia lovyte smile.gif
Gal galite pasakyti, ar groteles joms reikia atskirai pirkti, jei taip tai kokias ir koki čiužinuką pirkote.
Iš anksto dėkoju už atsakymą 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(Vi.Kri. @ 2012 08 09, 11:22)
Kas įsigijote šias lovytes, ar nenusivylėte? Kokie atsiliepimai? Patinka jos man stilistiškai, bet vis mąstau dėl kombinacijos metalas+vaikas smile.gif

http://www.ikea.com/...ucts/S59827956/


as tai vis tiek ikyriai pasikartosiu- man metalas- miegas/ jaukumas nesuderinami dalykai. Pries kelias dienas miekojom viesbuty panasioj lovoj, ne ikejinej, bet metalinej, tai taip nejauku, kai prisilieti, o dar vaikiukui schmoll.gif
Atsakyti
Gal kas pakomentuotu bliuda sita? kaina tokia didoka, bet gal jis superinis kuom nors ax.gif

sitai mufinu formai kurie "iklotukai" tinka: 4x4 ar 7x2,5?

aciukas
Atsakyti
QUOTE(Liniuxxx @ 2012 08 08, 20:10)
Dendule, o kokios serijos sita spintuke bigsmile.gif ? fainai atrodo smile.gif

Beje, ieskau baltos komodos sudet maziuko rubams, kaip situ kokybe, gal kuri turit?
http://www.ikea.com/...ducts/00067830/

sita labai didele doh.gif bet siaip talpios jos ir darinejasi gerai, tik dazi braizosi, vaikas tai jei veliau laipios, manu, kad apsidauzys kampai

QUOTE(Sky_diver @ 2012 08 09, 09:41)
Paaiškinkinte, prašau, ar galima lenkijos Ikėjoje atsiskaityti american express kortele? Ir dar, ar duoda ką nors Ikea kortelė ir kaip ją gauti?  g.gif

del express nezinau, o ikea family tiesiog buna nuolaidos kai kuriems produktmas su ta kortele. ja galima issispausdinti vietoje pries kasas esanciame info centre su kompu, o siaip uzsisakyti internetu ir atsiuncia

QUOTE(Vi.Kri. @ 2012 08 09, 11:22)
Kas įsigijote šias lovytes, ar nenusivylėte? Kokie atsiliepimai? Patinka jos man stilistiškai, bet vis mąstau dėl kombinacijos metalas+vaikas smile.gif


na maniske miega ir ksersai ir isilagai, kazkaip prie metalo ner kaip prisiliesti, nes ciuzinys aukstas, o galvugalis zappe apdengtas, tai man metalo saltumo nesijaucia, nes ir as kartais joje miegu kartu ax.gif uz tai laipioja per jam kabina ant galvugalio zaisliukus, zodziu lova tarnauja
Atsakyti
QUOTE(daffni @ 2012 08 08, 14:16)
Cobre, o prie tu tavo stikliniu sitos taures vynui tinka jei gerai iziuriu rolleyes.gif
taures

Man kaip kaimui, be to reik nemazai ju, gal visai neblogai butu? ne zalsvas tas stiklas koks nors?
ir dar: ar tos stiklines vandeniui tinkamos, ar geriau mazesnes pirkt? va sitas mazesnes stiklines

dar 4u.gif
gal kas sedejot? kreslas
reik i vaiko kambari, kai migdau kad butu kur pasedet. kazint patogus g.gif  nes nesinori ir labai uzgriozdint man kambariuko.


KRESLAS MAN ASM PATOGUS, BET JIS NERA LABAI MAZAS,TAI AS NZN KAIP TEN SU TUO KAMBARIO UZGRIOZDINIMU KOKIU DYDZIO KAMBARYS?
Atsakyti
Louhi, gal jau turi HOGSTEN foteliuka? Butu idomu realia foto pamatyt ir atsiliepimus isgirst bigsmile.gif
Atsakyti
QUOTE(gėlužė @ 2012 08 09, 14:11)
Sveiki, gundomės ir mes šia lovyte smile.gif
Gal galite pasakyti, ar groteles joms reikia atskirai pirkti, jei taip tai kokias ir koki čiužinuką pirkote.
Iš anksto dėkoju už atsakymą 4u.gif

kiek skaiciau nereik groteliu viskas ten yra g.gif ciuzinuka uzsakem auganti:
http://www.ikea.com/...ducts/50155075/
Atsakyti
QUOTE(žibutė @ 2012 08 09, 16:11)
Louhi, gal jau turi HOGSTEN foteliuka?  Butu idomu realia foto pamatyt ir atsiliepimus isgirst bigsmile.gif

Nea, dar neturiu... blush2.gif Užtat mačiau, kad vienoje Vilniaus parduotuvėje yra, bet vis neprisiruošiu nueiti pasėdėti (užmačiau per kultūros naktį, kai buvo uždaryta doh.gif ). Gal pavyks rugsėjį patiems į IKEA nuvažiuoti, tai tada pasėdėsiu keliuose krėsluose ir nuspręsiu kurio noriu biggrin.gif Mačiau, kad 2013 m. kataloge HOGSTEN yra, tai nesiparinu, kad iš prekybos išims (o jau buvau pradėjusi) wink.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Louhi: 09 rugpjūčio 2012 - 15:49