Įkraunama...
Įkraunama...

IKEA Nr. 19

Laba diena 4u.gif
tiek grožių čia prisižiūrėjau, tuo ir aš siųsiu savo pirmąjį užsakymą bigsmile.gif

Tik sudėtinga man viską rasti Ikejos puslapyje doh.gif Labai ieškau kokių dailučių nedidelių lentynėlių, ar spintelių į vonios kambarį, taip pat labai reikia kažko tokio sudėti skalbimo priemonėm, bet nelabai randu doh.gif Gal galite padėti, gal kažką pirkote ir parekomenduotumėt wub.gif
Atsakyti
QUOTE(dendule @ 2012 08 09, 07:27)
COBRE dar komentaru apie ta serija jie blizgus ar vidutiniskai ir neatrodo popieriniai ta prasme kaina ner baisiai maza kaip uz maza spintute 599 norisi kad nebutu popieriniai blush2.gif
vakar ieskodama netycia radau kad zmones uzsiima IKEA daiktu hackinimu, ta prasme perdirbimu kokiu idomybiu yra lotuliukas.gif

na, neciupinau as ju, tai bijau ka ir sakyti. sakyciau, kad atitinka jie nuotrauka ir aplamai nuotraukos internete realios labai, tikrai galima vaizda susidaryti. Kad labai blizgi butu, tai nepasakyciau. yra blizgesio kazkiek, bet tikrai ne lakine smile.gif

Tiesa, Daffni, pacitavau tavo posta, bet taip ir neatsakiau normaliai. Sedejau as tame kresle, nes lyginau patoguma su tuo, kur buvau provanso temoje kresliukus i lauka imetusi. Tai tie i lauka patogesni buvo. Bet siaip ir sitie visai nieko, patogus ir grazus. Manau bandyk imti, jei ka, tai vasara tikrai rasi kur pastatyti. O jei du paimtum, tai viena kur nors irgi pritaikytum. O ateityje, jei vaiko kambaryje nebereiks, ar vistik nepatogu bus migdyti, tai pastatysi lauke, kartu su mazu kavos staliuku wub.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Cobre: 09 rugpjūčio 2012 - 08:33
Paaiškinkinte, prašau, ar galima lenkijos Ikėjoje atsiskaityti american express kortele? Ir dar, ar duoda ką nors Ikea kortelė ir kaip ją gauti? g.gif
Atsakyti
QUOTE(Liniuxxx @ 2012 08 08, 20:46)
Ikeliu pora vaizdu is namu su ikea, kazkuri klauset apie spinteles ax.gif

http://www.part.lt/p...93add478161.JPG

ir vaiko kambario vaizdelis

http://www.part.lt/p...946ed804770.JPG

oj, tik antra kazkokia neryskia foto ikeliau, na bet db jau tiek to doh.gif

O jūs nenorite sukelti tas savo nuotraukas į mūsų Ikėjos albumą (prisijungimo duomenys pirmame temos psl.)? rolleyes.gif Manau, pasitarnautų ir kitoms, kas domisi Ikėjos baldais, nebus tų pačių klausimų po 10 kartų, o ir jums nereikės vėl įkelinėti mirksiukas.gif
Matau, kad atėjo nemažai naujų pirkėjų į mūsų būrį, tai pasikartosiu - esame sukūrusios IKEA albumą, ten sudėtos nuotraukos iš ekspozicijų, bei mūsų pačių padarytos nuotraukos iš mūsų namų. Prašome žiūrėti (aš ten daug info randu thumbup.gif ) bei rodytis pačioms 4u.gif 4u.gif 4u.gif

Dėl POKAL stiklinių diskutavote - aš viena tų, kurios negali iš jų gerti vandens, nes nu per dideli jie man biggrin.gif Kokteilius, Coca-colą ir. pan. - labai gerai, o va jei noriu tiesiog trupučiuką atsigerti, tai traukiu kokią mažą stiklinę, nes gaila tą didelę terlioti. Nežinau, kodėl čia man taip lotuliukas.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Hennessy: 09 rugpjūčio 2012 - 08:54
QUOTE(Hennessy @ 2012 08 09, 08:52)
Dėl POKAL stiklinių diskutavote - aš viena tų, kurios negali iš jų gerti vandens, nes nu per dideli jie man  biggrin.gif  Kokteilius, Coca-colą ir. pan. - labai gerai, o va jei noriu tiesiog trupučiuką atsigerti, tai traukiu kokią mažą stiklinę, nes gaila tą didelę terlioti. Nežinau, kodėl čia man taip  lotuliukas.gif

tam yra indaplove blush2.gif Bet ir rankomis man ja mieliau plauti, nei tas, kurios plonesnio stiklo.
Atsakyti
QUOTE(Cobre @ 2012 08 09, 10:18)
tam yra indaplove  blush2.gif Bet ir rankomis man ja mieliau plauti, nei tas, kurios plonesnio stiklo.

Tai žinau, turiu, bet vis tiek atsigėrimui pasirenku mažesnę stiklinę lotuliukas.gif Gal jeigu jų nebūtų (vis laukiu, kada gi pagaliau išdaužysime visas mažas), tada imsiu POKAL'us lotuliukas.gif lotuliukas.gif
Atsakyti
QUOTE(daffni @ 2012 08 08, 21:55)
Klausyk, bet sita spintuke puikiai atrodo, o as taip skeptiskai i ja zejau mirksiukas.gif

p.s. kokias lempas uzsakei??


ir as uzsisakiau ja su skeptiskom mintim, bet visai neblogos jos thumbup.gif
O lempukus va situos emiau http://www.ikea.com/...ducts/10163869/


QUOTE(Cobre @ 2012 08 09, 00:05)
Zinau, kad veliurines yra, tos kur imeciau su dryziukais, tos gana storos. Zodziu yra.  tu geriau issirink modelius, as gal paziuresiu kuri karta nuvaziavusi.


Aciu, butinai paziuresiu 4u.gif

O foto galesiu ir i albumeli sukelt ax.gif
Atsakyti
QUOTE(Cobre @ 2012 08 09, 09:18)
tam yra indaplove  blush2.gif Bet ir rankomis man ja mieliau plauti, nei tas, kurios plonesnio stiklo.

mes turim l.panasias LT pirke is kazkur, taip pat mazesnes stiklinaites turim, na man is situ storastikliu daug smagiau irgi gerti ir plauti irgi.. blush2.gif
Atsakyti
QUOTE(Louhi @ 2012 08 08, 10:46)


merginos, kaip atrasti, dešinėj ant sienos virvelė su laikikliais (piešiniams), ačiū
Atsakyti
Sveiki,

Kas įsigijote šias lovytes, ar nenusivylėte? Kokie atsiliepimai? Patinka jos man stilistiškai, bet vis mąstau dėl kombinacijos metalas+vaikas smile.gif

user posted image

http://www.ikea.com/...ucts/S59827956/
Atsakyti
QUOTE(Vi.Kri. @ 2012 08 09, 10:22)
Kas įsigijote šias lovytes, ar nenusivylėte? Kokie atsiliepimai? Patinka jos man stilistiškai, bet vis mąstau dėl kombinacijos metalas+vaikas smile.gif


http://www.ikea.com/...ucts/S59827956/

yra man rods ne viena kur turi..as laukiu savosios tokios siand arba ryt turetume gaut g.gif laukiu nesulaukiu blush2.gif
Atsakyti
QUOTE(dendule @ 2012 08 09, 11:29)
yra man rods ne viena kur turi..as laukiu savosios tokios siand arba ryt turetume gaut g.gif laukiu nesulaukiu blush2.gif


o kaip faina; tai labai lauksiu pirmų įspūdžių sumontavus ir, žinoma, nuotraukų! mirksiukas.gif
Atsakyti