Įkraunama...
Įkraunama...

IKEA Nr. 19

QUOTE(daffni @ 2012 08 08, 14:16)
Man kaip kaimui, be to reik nemazai ju, gal visai neblogai butu? ne zalsvas tas stiklas koks nors?
ir dar: ar tos stiklines vandeniui tinkamos, ar geriau mazesnes pirkt? va sitas mazesnes stiklines

ne žalsvas stiklas, baltas normalus mirksiukas.gif

dėl vandens, nu priklausomai kiek gert norisi biggrin.gif aš naudoju jas vandeniui, pasidarau su citrina ar su mėtom ypač kai karšta, daug ledukų tai labai liuks.
tos mažosios ir geros, tai čia turbūt kaip patinka gert. žinau yra žmonių kurie nemėgsta nei didelių puodų nei stiklinių, geriau tris kartus gert, tai smile.gif
Atsakyti
QUOTE(Sugar Free @ 2012 08 08, 20:13)
Pas mane miegamajame Hemnes komoda pilkai ruda,


Turbut foto pasidalint nenori? biggrin.gif

O Stuve serija ne medis, plokste? g.gif
Atsakyti
QUOTE(Liniuxxx @ 2012 08 08, 20:31)
O Stuve serija ne medis, plokste? g.gif


Stuva, kur sena serija tai plokštė, naujos tai plokštė, o durelės rašo, kad pušis.

user posted image

user posted image
Atsakyti
Vajej, kokie grazus vaiku kambariai - kaip paciai toki sukurt biggrin.gif thumbup.gif
Atsakyti
QUOTE(Liniuxxx @ 2012 08 08, 19:10)
Dendule, o kokios serijos sita spintuke bigsmile.gif ? fainai atrodo smile.gif

Beje, ieskau baltos komodos sudet maziuko rubams, kaip situ kokybe, gal kuri turit?
http://www.ikea.com/...ducts/00067830/

http://www.ikea.com/...s/series/14338/
vo man labai grazi sita serija mastau i svetaine gal..noreciau juodos vienos spinteles wub.gif
klausyk gal komoda eina nufotkyt salia lovytes?ar komoda i miegamajam?
labai graziai tas naktinis staliukas wub.gif
Atsakyti
QUOTE(dendule @ 2012 08 08, 20:48)
vo man labai grazi sita serija mastau i svetaine gal..noreciau juodos vienos spinteles wub.gif
klausyk gal komoda eina nufotkyt salia lovytes?ar komoda i miegamajam?
labai graziai tas naktinis staliukas wub.gif


Tikrai graziai sita spintuke atrodo, idomu kaip gyvai bigsmile.gif
Per tamsu db fotkint biggrin.gif
Negavai dar savo pirmo siuntinuko?
Atsakyti
QUOTE(Liniuxxx @ 2012 08 08, 20:55)
Tikrai graziai sita spintuke atrodo, idomu kaip gyvai bigsmile.gif
Per tamsu db fotkint biggrin.gif
Negavai dar savo pirmo siuntinuko?

vat ir man gyvai idomu ieskojau kazkiek foto randu googlej blush2.gif

lauki kartu su manim pirmo siuntinuko? lotuliukas.gif biggrin.gif rase kad 9-10diena tai gal ryt bigsmile.gif turesi vadinasi mane aplankyt ax.gif
Atsakyti
Dendule - butinai biggrin.gif Laukiu savo lempu i miegamaji biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(Liniuxxx @ 2012 08 08, 21:03)
Dendule - butinai biggrin.gif  Laukiu savo lempu i miegamaji biggrin.gif

blemb siand dar nuziurejau as jas internete itariu ir as tokiu noresiu lotuliukas.gif grazios lotuliukas.gif
Atsakyti
QUOTE(Liniuxxx @ 2012 08 08, 20:46)
Ikeliu pora vaizdu is namu su ikea, kazkuri klauset apie spinteles ax.gif

http://www.part.lt/i...93add478161.JPG[/img][/url]



Klausyk, bet sita spintuke puikiai atrodo, o as taip skeptiskai i ja zejau mirksiukas.gif

p.s. kokias lempas uzsakei??
Atsakyti
QUOTE(sega @ 2012 08 08, 09:32)
Tik dar klausimas: daugumos užuolaidų ilgį rašo 300 cm. - o trumpesnių nebūna, tiesiog reikia kirpt  g.gif

Yra prideta juostele tokia speciali. Uzlenki iki reikiamo ilgio uzuolaida, lenkimo vieta pralygini, kad butu patogiau, tada dedi i vidu ta juostele ir pralygini dar karta. tada likuti nukerpi. jei nori, kad atrodytu tvarkingiau, tada labai patogu dar karta atlenkti ir prasiuti. kitaip matosi kirpimas is kitos puses. pries atlenkiant idemiai reikia ziureti, kad atlenktum i reikiam puse biggrin.gif ir reikia tureti omenyje, kad pasitraukia audiniai. paprastai prie uzuolaidu buna parasytas susitraukimo procentas. yra prie instrukcijos ir prideta formule, kaip apskaiciuoti uzuolaidos ilgi, turint omenyje ta susitraukima.

QUOTE(daffni @ 2012 08 08, 14:16)
Cobre, o prie tu tavo stikliniu sitos taures vynui tinka jei gerai iziuriu rolleyes.gif
Man kaip kaimui, be to reik nemazai ju, gal visai neblogai butu? ne zalsvas tas stiklas koks nors?
ir dar: ar tos stiklines vandeniui tinkamos, ar geriau mazesnes pirkt? va sitas mazesnes stiklines
dar 4u.gif
gal kas sedejot? kreslas
reik i vaiko kambari, kai migdau kad butu kur pasedet. kazint patogus g.gif  nes nesinori ir labai uzgriozdint man kambariuko.

Ta pati serija, bet jei serviruoti stala, tai kartu jos man nelabai kaip aatrodo. bet cia gal skonio reikalas.
As pati tas taures sau ziuriu i terasa. man jos patinka, tokios grubokos, bet tikrai manau tau jos turetu tikti ir patikti. manau bus pats tas i tavo namuka. Stiklas gana storas, skaidrus.
Tos mazesnes stiklines man labiau tokios degtinaitei tinkamos g.gif Arba as ne tokias kazkokias ziurejau. bet man jos fainos. Zodziu imk drasiai visas. O tos dideles tikrai dabar einamiausios pas mus, jos viskam labai tinka. Mineraliniui irgi biggrin.gif na ir pienui, kefyrui, sultims, kolai... biggrin.gif tiesiog ju ir dydis geras ir labai patogios. gali drasiai visu rusiu uzsipirkti, manau tikrai visos sueis ukyje. Na gal vynui pradzioj maziau uzsakyk, gal tavo skoniui jos netiks. A tai tikrai prigriebsiu ju thumbup.gif Tik reikia dar paziureti, gal neapsimoka man is cia veztis. Kita vertus, tai jau pasimokinau, atrodo einamas daiktas, perka ikejoje ji visi, o va ima ir isima is prekybos doh.gif taip jau puoduku mano mylimu nebera prekyboje verysad.gif stelazas pasirodo prie vasariniu baldu buvo ir jau nebera.. ech, pramazinau verysad.gif


QUOTE(Liniuxxx @ 2012 08 08, 14:23)
Cobre, na ir pirkinukai thumbup.gif

Uzuolaidos ir man db aktualus klausimas, ieskau pasteliniu sviesiu spalvu, tik storesniu, bet ar klystu manydama, kad ikea beveik visos uzuolaidos plonytes?

Yra. taciau reikia ziureti konkreciai, as dabar neatgaminu, kurios is juprie tankiu, o ir klausimas ar tiks spalva ar modelis. Zinau, kad veliurines yra, tos kur imeciau su dryziukais, tos gana storos. Zodziu yra. tu geriau issirink modelius, as gal paziuresiu kuri karta nuvaziavusi.

QUOTE(dendule @ 2012 08 08, 14:59)
ar kuri gyvai mate sios serijos baldu?
http://www.ikea.com/...PE279135_S4.JPG[/img]

Maciau. Skonio reikalas, bet man jie tokie plastikiniai atrodo, tiesiog iki negaliu. bet gal toks efektas jusu interjero vizijai visai netrukdo ax.gif

QUOTE(Alchemie @ 2012 08 08, 16:02)
arbatai, kavai, alui, zodziu viskam,

Aha, universalios labai biggrin.gif
Atsakyti
COBRE dar komentaru apie ta serija jie blizgus ar vidutiniskai ir neatrodo popieriniai ta prasme kaina ner baisiai maza kaip uz maza spintute 599 norisi kad nebutu popieriniai blush2.gif
vakar ieskodama netycia radau kad zmones uzsiima IKEA daiktu hackinimu, ta prasme perdirbimu kokiu idomybiu yra lotuliukas.gif
Atsakyti