Įkraunama...
Įkraunama...

Kada švenčiate gimtadienį?

Apklausa: Aš savo gimtadienį švenčiu: (463 nariai(-ių) jau prabalsavo)

Balsuoti
Svečiai balsuoti negali
as su savo dukrytem svenciam gruodi, o vyras birzeli lotuliukas.gif lotuliukas.gif lotuliukas.gif
Atsakyti
na o mano garbei iseigine ir veliavos lotuliukas.gif thumbup.gif lotuliukas.gif kovo 11d.
Atsakyti
mano gimce pries valentino diena rolleyes.gif
Atsakyti
svenciu pavasary kovo gale, metu laikas fainas, deja orelis per gimtadieni dar nelabai koks doh.gif
Atsakyti
QUOTE(babuliaa @ 2007 03 02, 18:07)
svenciu pavasary kovo gale, metu laikas fainas, deja orelis per gimtadieni dar nelabai koks doh.gif


Va va drinks_cheers.gif ir mano gimtadienis kovo men. Viskas gerai tik oras galetu buti geresnis smile.gif
Atsakyti
QUOTE(banginiukas @ 2007 03 01, 18:59)
na o mano garbei iseigine ir veliavos  lotuliukas.gif thumbup.gif  lotuliukas.gif kovo 11d.

Va va, mano brolis irgi kovo 11 gimes thumbup.gif Tetis- diena veliau. Sakiau mamai, kad galejo dar dienele ir palaukt lotuliukas.gif
O va mano gimtadienis tai isvis nevykusiu laiku- tarp Kaledu ir Naujuju blink.gif Kai prasideda visos sventes ir ju surmulys, tai ir mano gimtadienis kazkaip pasimeta unsure.gif
Atsakyti
Ir mano garbei vėliavos keliamos surrender.gif , tai kas kad su juodu kaspinu blush2.gif ....

sausio 13d. drinks_cheers.gif

P.s. tik vargina tas maratonas: Kalėdos-N.Metai- Pavoslavu Kalėdos-Gimtadienis ir ta pacia diena PavoslavuN.Metai doh.gif doh.gif doh.gif
Atsakyti
Ziema svenciu, nors labai noreciau, kad jis butu vasara mirksiukas.gif
Atsakyti
As svenciu savo gimtadieni paskutinem pavasario dienom. Dazniausiai jau buna silta ir galima svesti lauke su saslykais ar kepsniukais ant lauzo biggrin.gif
Atsakyti
vasara ,kai buna daug braskiu yahoo.gif
Atsakyti
rudenio pabaigoj smile.gif
Atsakyti
QUOTE(jufka @ 2007 03 14, 09:52)
As svenciu savo gimtadieni paskutinem pavasario dienom. Dazniausiai jau buna silta ir galima svesti lauke su saslykais ar kepsniukais ant lauzo biggrin.gif


Na mano panašiai tik jau išeina pirmos vasaros dienos drinks_cheers.gif
Atsakyti