Įkraunama...
Įkraunama...

Atostogos Vokietijoje

Labai graži šeima ir kelionė smile.gif 4u.gif Gal prisimenat, kiek kainavo Reino kriokliuose laiveliu plaukt? Atrodo, kažkiek aprašytos kelionės užgriebsim pakeliui į Prancūziją biggrin.gif
Atsakyti
Kainų dabar jau tiksliai nebeprisimenu,galima rasti internete.Bet tikrai nebrangu.Jei imi 2 ar 3 plaukimus,tada mažėja kaina.Tikrai verta aplankyti,įspūdinga wub.gif wub.gif
Atsakyti
Rasa 32, mes irgi, Jūsų kelionės įkvėpti ir Arunos Bavarijos reportažų pastiprinti, ketiname tuoj šturmuoti Vokietiją. Keliausime su vaikais per Europą pirmąsyk, tikriausiai imsime nuomotą prikabinamą namelį, kad būtų mažiau rūpesčio dėl nakvynės. Jūs keliavote su palapine, tad nakvynės vietų berods nerezervavote (išskyrus kempinguose prie parkų)? Gal Jūs įsivaizduojate, ar neturėtų kilti apsistojimo problemų kempinge be rezervacijos atvykus su prikabinamu nameliu?
Ir dar noriu paklausti, kodėl važiuodami pirmyn ir atgal rinkotės nakvynę viešbutyje, o ne kempinge?
Atsakyti
Keliaujant su kemperiu tikrai nereikia rezervuoti nakvynės kempinguose.Mūsų aplankyti kempingai nebuvo perpildyti,buvo vietos visiems.O jei vienam kempinge ir nebūtų,tai šalia rasit dar kelis.

Prie Legolendo rezervavom nakvynę tik todėl,kad buvo siūlomas paketas su bilietais į parką,tai nakvyntė buvo praktiškai nemokama.Bet ir tame kempinge buvo pilna vietos.Prie Europos parko vietos irgi buvo.

Kelionės pirmyn ir atgal metu nakvojom Etap'uose (dabar jie jau lyg vadinasi Accorhotel badget),nes po važiavimo visą dieną po 8-9-10valandų jau visai nesinori dar statyti palapinės rolleyes.gif ,o ir kaina ten buvo gera.Šiais metais keliausim į Italiją,tai pakeliui irgi nakvosim viešbučiuose.

Geros Jums kelionės cool.gif Labai smagu,kad reportažas buvo kažkam naudingas biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(rasa32 @ 2014 07 03, 17:47)
Keliaujant su kemperiu tikrai nereikia rezervuoti nakvynės kempinguose. Mūsų aplankyti kempingai nebuvo perpildyti,buvo vietos visiems.O jei vienam kempinge ir nebūtų,tai šalia rasit dar kelis.

Prie Legolendo rezervavom nakvynę tik todėl,kad buvo siūlomas paketas su bilietais į parką,tai nakvyntė buvo praktiškai nemokama.Bet ir tame kempinge buvo pilna vietos.Prie Europos parko vietos irgi buvo.

Kelionės pirmyn ir atgal metu nakvojom Etap'uose (dabar jie jau lyg  vadinasi Accorhotel badget),nes po važiavimo visą dieną po 8-9-10valandų jau visai nesinori dar statyti palapinės  rolleyes.gif ,o ir kaina ten buvo gera.Šiais metais keliausim į Italiją,tai pakeliui irgi nakvosim viešbučiuose.

Geros Jums kelionės cool.gif Labai smagu,kad reportažas buvo kažkam naudingas biggrin.gif

Ačiū 4u.gif! Kaip smagu bus laukti jūsų itališko reportažo!!! Man labai savos jūsų kelionės -- mes irgi su trim vaikais, tiesa, mažesniais ir bernais drinks_cheers.gif. Ir man labai patinka kaip balansuojate kelionę -- ir vaikams, ir daug gamtos grožių... Beje, ar yra supermamoje dar jūsų fotoreportažų, apart šio, kurį tikrai perskaičiau n... sykių blush2.gif? Labai įkvepia mane jūsų kelionių aprašymai!
Atsakyti
Leokadija P ,dar nežinau,ar bus iš Italijos fotoreportažas ax.gif biggrin.gif Su vaikais nemažai keliaujam,bet visko būna,pvz.iš Tenerifės netyčia ištrynėm beveik visas nuotraukas doh.gif ,tai šiaip nėr noro rašyti arba manau,kad apie tas vietas ir taip daug prirašyta ...Matysim smile.gif

Mano kiti fotoreportažai :Savaitė Stokholme, 2 suaugę +2vaikai
Kitos kelionės tik dviese:
Nuostabioji Ispanija, Andalūzija ir....Gibraltaras
Savaitgalis Paryžiuje, Tikrai verta išbandyti!
Norvegijos grožis

Kartą Meksikoje...., 2000km aplink Jukatano pusiasalį

Atsakyti
QUOTE(rasa32 @ 2014 07 04, 15:02)
Leokadija P ,dar nežinau,ar bus iš Italijos fotoreportažas ax.gif  biggrin.gif Su vaikais nemažai keliaujam,bet visko būna,pvz.iš Tenerifės netyčia ištrynėm beveik visas nuotraukas doh.gif ,tai šiaip nėr noro rašyti arba manau,kad apie tas vietas ir taip daug prirašyta ...Matysim smile.gif

Mano kiti fotoreportažai :Savaitė Stokholme, 2 suaugę +2vaikai
Kitos kelionės tik dviese:
Nuostabioji Ispanija, Andalūzija ir....Gibraltaras
Savaitgalis Paryžiuje, Tikrai verta išbandyti!
Norvegijos grožis

Kartą Meksikoje...., 2000km aplink Jukatano pusiasalį



AČIŪ!!! Turėsiu malonumo skaitydama wub.gif O dėl Italijos fotoreportažo -- turėsiu vilties 4u.gif O kad apie tas ar kitas vietas ir taip daug prirašyta -- ne argumentas g.gif Man labai žavu skaityti ir matyti kaip tas pačias vietas LABAI skirtingai pamato, pajunta, išgyvena skirtingi keliautojai. Čia ir yra didysis grožis -- tie ASMENIŠKI išgyvenimai. Juk tam ir keliaujame, kad patirtume SAVO kelionę. Kitaip užtekų Wikipediją pasiskaityti ir fotkes pasižiūrėti blush2.gif Keliaukit ir rašykit!!!
Atsakyti
Rasa32, kadangi jau pirmadienį išvažiuojame į Vokietiją ir tikriausiai kelionės pradžioje (iki Legolendo) kopijuosime Jūsų kelionę, turiu keletą klausimų: mūsų mažiausias dar labai prastai eina pats (tiksliau, eina gerai, bet tik ten kur jis pats nori), vaikštant su juo tenka jį vežtis vežimėlyje. Ar pavyks nors kažkiek, kažkaip pamatyti su vežimėliu Bastei? O Neušvanšteiną? Apie tarpeklius tai jau bijau ir klausti, turbūt su vežimėliu ten niekaip (berods tai ir minėjote savo reportaže). O su nešyne, jeigu jis teiksis ten ant nugaros pasėdėti -- ar saugu?
Kitas klausimas-- mane ypatingai neramina bavarų kempingų darbo laikas. Nekart reportažuose skaičiau kad atvažiavus po 17 val. gali į kempingą nebepatekti. Ar tai reiškia, kad reikėtų pasiskubinti į nakvynės vietą (sakysime, Gunzburgo kempingą iš Dresdeno) atvykti iki 17 val.? Man čia toks stresas atrodo -- juk po 17 val. dar važiuotum ir važiuotum, ypač jeigu tavo dienos "dozė" -- 500 km su vaikais...O kai apsistoji kempinge ilgesniam laikui ir išvažiuoji iš jo dienos žygiui -- negi taip pat būtina parsirasti iki 17 val.? Ir visą vakarą trintis nakvynės vietoje? Tikiuosi, kad aš kažką ne taip supratau ir viskas geriau...
Atsakyti
Del kempingu, tai mums tokiu nepasitaike, kad neileistu po 17val.Na, iki kokiu 19val.gal reiktu atvaziuot, kad recepcija dirbtu.Nors paprastai dirba ir ilgiau.Tik tam Legolando kempinge dirbo iki 19.O jau gyvenant, tai grizti gali bet kada, bent musu lankyti kempingai buvo be slagbaumu.

Bastei ir einant I Neuschw... pili imkit vaika I kuprine ant nugaros ir visur praeisit.O I tarpekli jau tada nenueisit, nes ten uolos, galit apdauzyt vaikui galvyte.
Atsakyti
Labai graži šeimyna ir puiki kelionė thumbup.gif šiemet ir mes panašią planuojam, keletą įdėjų tikrai pasivogsiu tongue.gif jaučiu detaliau planuojant ir klausimų bus tongue.gif. Tik mūsų ekipažas kiek didesnis smile.gif
Atsakyti
QUOTE(pempė12 @ 2014 05 15, 23:02)
Pilies vidus neįtikėtino grožio wub.gif . Ten nuvykus, tikrai verta apsilankyti viduje 4u.gif

tik bilietus patartina pirkti internetu iš anksto. Baisulinės eilės prie bilietų kasų...

ir mes praeitą rudenį buvom, tai buvo uždarytas nusileidimas prie upės.

pilis tikrai kaip iš disnėjaus multikų wub.gif


seniai seniai audžiu panašios kelionės mintis ir tos mintis pradeda įgyti kūną biggrin.gif Jūsiškis maršrutas atrodo laaabai patraukliai (manau didelę dalį kopijuosim). Tik aš dar Serengečio parką noriu pridėti. Ar sąmoningai tą kampą praleidot?

Heidės parke buvot. Ar tikrai reiktų jį palikti jau paauglinio amžiaus vaikams?
Atsakyti
QUOTE(MAMICY @ 2015 07 19, 16:16)
tik bilietus patartina pirkti internetu iš anksto. Baisulinės eilės prie bilietų kasų...

Heidės parke buvot. Ar tikrai reiktų jį palikti jau paauglinio amžiaus vaikams?

Dėl bilietų drinks_cheers.gif Geriau iš anksto pasirūpinti, nes būna akcijų neblogų. Tik reikia nepamiršti, kad ir su išanstiniais bilietais gali tekti pastovėti eilėje ax.gif

Žiūrint, kokio amžiaus vaikai. Daugelis rimtų atracijonų nuo 12 metų, ypač kur važiuoji žemyn galva. Maniškis pagal ūgį praėjo vienam atrakcijone, o pagal metus - ne. Išlaipino ax.gif
Atsakyti