Įkraunama...
Įkraunama...

H&M

QUOTE(-Anna- @ 2012 08 15, 11:29)
tai su 86cm imti matyt 2-3 tikrai  g.gif

o jos padidintos kaip ir kiti drabuziai ane?

hm, net nežinau. va Doviliux turi 2-3, gal išmatuos jums 4u.gif

Na ten dydžiai 2-4 ir 4-6. Tai keturmetei ėmiau 2-4, o šešiametei 4-6, bet jau jai rankovės tik tik, sekantį kartą reikės imt 6-8.
Atsakyti
QUOTE(Levander @ 2012 08 12, 16:43)
tai lauksim atsiliepimų  drinks_cheers.gif ypač domintų raudona suknelė  wub.gif

Siandien nupirkau, tai pasimatavo panelyte 2-4 metai dydi, kaip ant jos pasiutas (pagal ugi) thumbup.gif

QUOTE(Levander @ 2012 08 12, 17:33)
SIJONUKAI Mėlyną ir raudoną. Labai labai patiko, liemuo reguliuojasi, sagytės tik papuošimas-neatsisega.

Matavomes si sijonuka, tiksliau visas spalvas kiek buvo.tuos kur matavomes - sagytes atsisega, virsutines 2 kiek pamenu (baaaaisiai daug panele turejo issimatuoti, tai jau sunku prisiminti su savo sklerozium lotuliukas.gif ), susegimai tie klipukai metaliniai.man jie labai grazus, bet pagalvojau, kad musiskiam dziuveseliui neuzdesiu tokio, net sutraukus juosmeni, nes tada jau negraziai ant jos atrodo.bandziau dydzius 18-24 men ir 2-3 metukai.
nupirkau dar tokia liemenyte-megstuka http://www.hm.com/ie...article=03284-A tik geltona, bet galvoju gal reiks nest pakeist i ta rozine arba i tokia lengva bordo g.gif
gaila, kad nebuvo tos skraistes, tik pilka verysad.gif
norejau dar uzmest aki i striukytes, cia kazkuri mamyte klause, bet tokiu nebuvo, buvo tik tokio stiliaus http://www.hm.com/ie...article=02923-B .jei sprendziant pagal jas, tai mano nuomone, Lietuvos ziemoms jos per plonos g.gif gal tik atrodo, kad turetu tikti, nes issiputusios g.gif na, bet gal atsiras mamyte ja turinti ir gales pakomentuoti 4u.gif
dar paslampinejau po berniuku skyriu, tokiu kelnyciu irgi neradau, kaip kazkuri mamyte klause 4u.gif
Atsakyti
Gavom rūbelius jau šiuos, kur anksčiau buvau įdėjusi tai pakomentuosiu, gal kam pravers biggrin.gif :
dydžiai palaidinių 2-4, realiai labai wub.gif kažkas dvejojo dėl sagučių nugaroje, tai pats kakliukas tempiasi, tai tų sagučių net atsegti nereikia, pastebėjimai, jog mėlyna palaidinė ilgesnė nei žalia, šiek tiek didesnė, nors dydis vienodas, sijonuko dydis 3-4, liemuo reguliuojasi, nerealiai patiko, noriu dabar ir raudono biggrin.gif
user posted image
user posted image
user posted image
user posted image
ir šis derinukas labai wub.gif suknelė, labai plonytė, labai švelni medžiagytė ir labai gražiai žiūrisi, leginasai subalansuoti kūdenoms, stambesnioms mergaitėms net netiks bigsmile.gif liemuo nesireguliuoja, spalvytė dar saldesnė, o medžiagytė tokia slydi gana bigsmile.gif
user posted image
user posted image

Papildyta:

ėmėm triusikėlius su kite, tai ir labai wub.gif šiandien ir nemažai apsiforminom vėl, džinsiukams, džinsiniams serafaniukams ir sijonukams 5 svarų nuolaidėlė, dar 10 proc kodukas ir free sipas, tai labai geros kainytės gavosi thumbup.gif kai sulauksim, vėl įkelsiu komentarus 4u.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo DdoviliuxX: 17 rugpjūčio 2012 - 19:53
na ir grožių pripirkot bigsmile.gif man ypač gražus dryžuotos palaidinės ir sijonuko derinukas wub.gif
einu tada ir aš kašiką kraut biggrin.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Levander: 17 rugpjūčio 2012 - 20:29
QUOTE(DdoviliuxX @ 2012 08 17, 21:52)

As kaip tik galvojau ar sakytis tokius labai man baisu su H&M liemens apimtimis nes seip labai platu buna pastovei per liemeni doh.gif bet va sakot sitas modeliukas kudoms tai reiks jauciu imti,o medziagyte plona ju?
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo ŠANTEL: 17 rugpjūčio 2012 - 21:14
QUOTE(Levander @ 2012 08 12, 19:14)
taip, bliuskutė HM Made in Lithuania  biggrin.gif o kelnytės tokios pat, kur kątik įdėjot, tik spalvytė kita. Labai labai patiko. Jos iš storesnių. Ta tamsesnė dalis zomšinė. Tik jos 4-5Y, o mano keturmetei su 100cm ūgiu jau per trumpos  4u.gif  unsure.gif

galit išmatuoti 4-5 dydį tų leginasų, nes užsakiau tokį dydį, kitokio nebuvo nužiūrėto dydžio leginasų, tai bijau kad iškrisim, mes su 100 cm g.gif 4u.gif
Papildyta:
QUOTE(ŠANTEL @ 2012 08 17, 22:13)
As kaip tik galvojau ar sakytis tokius labai man baisu su H&M liemens apimtimis nes seip labai platu buna pastovei per liemeni doh.gif bet va sakot sitas modeliukas kudoms tai reiks jauciu imti,o medziagyte plona ju?

galiu išmatuoti 3-4 dydį, dabar kaip tik pamatavau, tai mums tik tik žinokit jie, vos ir įsispraudėm, jau pėdkelnių nepasimausim po apačia g.gif nesam labai kūdenos, tai jos tikrai subalansuotos tokioms g.gif medžiagytė plona, bet tempiasi 4u.gif reali spalva, visai ne tokia biggrin.gif
Papildyta:
Šiandieninis mūsų grobis biggrin.gif
user posted image
user posted image
user posted image
user posted image
user posted image
user posted image
user posted image
bet tai ne viskas, kai nužiūrėtos prekės taps IN STOCK, siausim vėl lotuliukas.gif doh.gif
Atsakyti

 i 
Dėl citavimo: stenkimės cituoti taip, kad citata neužimtų didžiosios dalies žinutės. Paprastai juk atsiliepiama į vieną ar kitą mintį nario žinutėje, todėl vertėtų citatą tumpinti. Nėra prasmės cituoti keliasdešimties eilučių žinutę tik tam, kad didelės citatos apačioje parašytumėte: "Pritariu", "Jėga " ir pan. Tokios žinutės laikomos SPAM'u ir bus trinamos be perspėjimo.



 ! 
Draudžiama cituoti nuotraukas, ypač daugiau nei vieną.



 i 
Žinutės, neatitinkančios taisyklių trinamos.
Atsakyti
o kaip kokybe berniukams treninginiu kelnyciu,nusiziurejau sias:
kelnes
ar geriau rinktis kazka is brangesniu g.gif
Atsakyti
QUOTE(DdoviliuxX @ 2012 08 17, 22:29)
galit išmatuoti 4-5 dydį tų leginasų

Šiandieninis mūsų grobis biggrin.gif

nuo klyniuko 41.5cm, per liemenį 26cm smile.gif

sijonuką džinsinį gavom nesenai, liemuo reguliuojasi. Ta dryžuota suknelė labai faina, tik mūsų spalva kita smile.gif
Atsakyti
Norejau paklausti arvokieciu hmbrangesnis nei uk? ar tik mantaip pasirode? kainos skiriasi kaip dienanaktis?
Atsakyti
QUOTE(DdoviliuxX @ 2012 08 17, 21:29)
bet tai ne viskas, kai nužiūrėtos prekės taps IN STOCK, siausim vėl lotuliukas.gif  doh.gif


o per ka perkat? nes kol ateina diena kai mano isrinktoji tarpininke perka tai IN STOCK retai buna doh.gif yra kokia gal kuri kasdien is HM uzsako? g.gif
Atsakyti
QUOTE(-Anna- @ 2012 08 18, 19:41)
o per ka perkat? nes kol ateina diena kai mano isrinktoji tarpininke perka tai IN STOCK retai buna  doh.gif yra kokia gal kuri kasdien is HM uzsako?  g.gif

Man cia Doviliux rekomendavo Mistica is TD ji daznai uzsakineja,tai va pirma kart sakaiusi tai dar laukiu prekyciu keliu
Papildyta:
QUOTE(DdoviliuxX @ 2012 08 17, 23:29)
galiu išmatuoti 3-4 dydį, dabar kaip tik pamatavau, tai mums tik tik žinokit jie, vos ir įsispraudėm, jau pėdkelnių nepasimausim po apačia g.gif nesam labai kūdenos, tai jos tikrai subalansuotos tokioms g.gif medžiagytė plona, bet tempiasi 4u.gif  reali spalva, visai ne tokia biggrin.gif


Bet cai kaip visada del tu spalvu neatitikimu lotuliukas.gif su H&M dauguma pastebejau kad neatitinka spalvos tikroves biggrin.gif
Atsakyti