Įkraunama...
Įkraunama...

H&M

QUOTE(pukepuke @ 2012 07 30, 17:17)
Cia pernai metu sie sortai. Turim 1.5-2 m., tai 3.5 metu maniskei pats tas dabar, gumele dar gerai pasiarinu per liemeni cool.gif Aisku ji maza ir kuda ax.gif

čia ne šortukai, o jei gerai pamenu džinsiukai buvo tokie blush2.gif
Atsakyti
QUOTE(DdoviliuxX @ 2012 07 30, 17:20)
čia ne šortukai, o jei gerai pamenu džinsiukai buvo tokie blush2.gif


Ir sortai ir dzinsai, abu turim mirksiukas.gif
Atsakyti
sveikos, mano paskutinio HM uzsakymo koeficientas 5,3 gavosi, bet ten ne vaikiski rūbai buvo, svoris didesnis ,tai dėl to...šiandien iššiunčiau pėdkelnių užsakymą, ėmiau trijų spalvų biggrin.gif 4u.gif
Papildyta:
QUOTE(pukepuke @ 2012 07 30, 18:26)
Ir sortai ir dzinsai, abu turim mirksiukas.gif

drinks_cheers.gif drinks_cheers.gif buvo dar ir mini sijonelis mirksiukas.gif
Atsakyti
Sveikutes sauni temele labai
Buvau is pradziu labai pasinesus ant Nexto rubeliu ,bet dabar tiesiog suprastejo ju kokybe kai kuriu rubeliu ,kolekcijos man visai pasidare nebegrazios doh.gif doh.gif doh.gif
O H&M man gan geresne kokybe rubeliu tikrai ju nemazai irgi turim nes sesuo Airijoje gyvena tai tik is tan parveza mums lauktuviu ,ir kolekcijos man ju kuo toliau tuo grazesnes spalvingos, tikrai vaikams, nes jau nusibosta tos niurios pastelines spalvos kaip Next pastaruoju metu doh.gif doh.gif doh.gif
Bandysim ir mes uzsisakineti idomu striukes berniukams tos pustos jos siltos?? g.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo ŠANTEL: 02 rugpjūčio 2012 - 12:40
Pritariu, daug nesiojam hm rubeliu, gaunam lauktuviu is Danijos. Labai kokybiski rubeliai, ir kainos prieinamos. Dydziai dazniausiai buna padidinti. Pvz daugeli 80d, nesiojam tik nuo 80cm ugio ir auksciau. Gaila, kad Lietuvoje nera ju parduotuves, nukonkuruotu is karto kitas vaikisku rubeliu parduotuves biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(gegne2 @ 2012 08 03, 11:52)
Pritariu, daug nesiojam hm rubeliu, gaunam lauktuviu is Danijos. Labai kokybiski rubeliai, ir kainos prieinamos. Dydziai dazniausiai buna padidinti. Pvz daugeli 80d, nesiojam tik nuo 80cm ugio ir auksciau. Gaila, kad Lietuvoje nera ju parduotuves, nukonkuruotu is karto kitas vaikisku rubeliu parduotuves biggrin.gif

Laukiu kada atidarys Lietuvoje lyg tokiu planu buta rolleyes.gif g.gif
Atsakyti
QUOTE(Aprile @ 2012 08 03, 19:23)
Laukiu kada atidarys Lietuvoje lyg tokiu planu buta  rolleyes.gif g.gif

Kazkur neseniai skaiciau, kad lygtais zada atidaryt kitais metais Lietuvoje, bet zinant kainas Lietuvoj (ypac vaikisku rubu), manau, vis tiek bus pigiau is uzsienio siustis ax.gif
Atsakyti
QUOTE(Raselija @ 2012 08 04, 11:34)
Kazkur neseniai skaiciau, kad lygtais zada atidaryt kitais metais Lietuvoje, bet zinant kainas Lietuvoj (ypac vaikisku rubu), manau, vis tiek bus pigiau is uzsienio siustis  ax.gif

aš taipogi manau jog kainos bus tokios, kad teks ir toliau siųstis biggrin.gif 4u.gif
Atsakyti
Sveikos smile.gif gal kuri žinot, ar H&M 12-18mėn ir 1-2m. dydis vienodas? Bijau vėl per didelių pripirkt, leliukų skyriuj nieko labai patinkančio nematau, o mano panelė 86cm. ūgio dar 9-12mėn dydį puikiai dėvi... Patarkit prašau, kaip čia su tais dydžiais 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(Rita @ 2012 08 05, 15:22)
Sveikos smile.gif gal kuri žinot, ar H&M 12-18mėn ir 1-2m. dydis vienodas? Bijau vėl per didelių pripirkt, leliukų skyriuj nieko labai patinkančio nematau, o mano panelė 86cm. ūgio dar 9-12mėn dydį puikiai dėvi... Patarkit prašau, kaip čia su tais dydžiais  4u.gif


priklausomai nuo rūbelio, pvz kai kurios leliukiškos maikutės platesnės už mergaičių skyriaus
Atsakyti
QUOTE(Rita @ 2012 08 05, 13:22)
Sveikos smile.gif gal kuri žinot, ar H&M 12-18mėn ir 1-2m. dydis vienodas? Bijau vėl per didelių pripirkt, leliukų skyriuj nieko labai patinkančio nematau, o mano panelė 86cm. ūgio dar 9-12mėn dydį puikiai dėvi... Patarkit prašau, kaip čia su tais dydžiais  4u.gif

Ziurint kokie rubeliai, turim toki bodziuka be rankovyciu 12-18 men, bet dukryte dar ilgokai nesios, nors yra jau beveik dveju metuku su puse, o ugis - 93 cm.Turim ir tokia rozine striukyte, su baltais taskiukais-burbuliukais, 2-3 metu, taciau dabar pats tas nesiojimui pagal rankovytes ir sulaukus 3 metu jos jau bus gerokai per trumpos.

Jei lyginti 12-18 men ir 1-2m dydzius, tai 1-2m, mano nuomone, turetu buti gerokai didesni smile.gif
Atsakyti
QUOTE(Rita @ 2012 08 05, 13:22)
Sveikos smile.gif gal kuri žinot, ar H&M 12-18mėn ir 1-2m. dydis vienodas? Bijau vėl per didelių pripirkt, leliukų skyriuj nieko labai patinkančio nematau, o mano panelė 86cm. ūgio dar 9-12mėn dydį puikiai dėvi... Patarkit prašau, kaip čia su tais dydžiais  4u.gif

tikrai bus didiesni mirksiukas.gif
Atsakyti