Įkraunama...
Įkraunama...

H&M

QUOTE(Juritute @ 2012 07 27, 11:06)
o man negražiai tas liemuo atrodo, kai reikia tas gumytes iki pat galo sutraukti 4u.gif 

tai kad tas ir yra, kad nereikia gumyčių traukt, jau ir taip siauras liemuo biggrin.gif bet nedaug tų džinsų ir teturėjo. Dabar užsakiau tokias dvi http://www.hm.com/gb...amp;variant=122 . Įdomu, koks šitų liemuo bus smile.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Levander: 27 liepos 2012 - 11:20
QUOTE(Levander @ 2012 07 27, 12:18)
tai kad tas ir yra, kad nereikia gumyčių traukt, jau ir taip siauras liemuo  biggrin.gif bet nedaug tų džinsų ir teturėjo. Dabar užsakiau tokias dvi http://www.hm.com/gb...amp;variant=122   . Įdomu, koks šitų liemuo bus  smile.gif

biggrin.gif na mums nėr dar tekę nusipirkt kelnių, kad nereiktų reguliuot liemens 4u.gif
gražios kelnytes smile.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Juritute: 27 liepos 2012 - 11:56
QUOTE(Lara22 @ 2012 07 27, 10:24)
berniuku kelnes-pagaliukams?kokiam amziui?

berniukam normalesnes, ne tokios siauros . maziukem mergaitem tai normalesnes is plocio, as perku is skyriaus iki 8m, tai labai siauros, kita vertus, mano vaikas tikrai apvaute...
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Nada...: 27 liepos 2012 - 12:06
QUOTE(Nada... @ 2012 07 27, 13:05)
berniukam normalesnes, ne tokios siauros . maziukem mergaitem  tai normalesnes is plocio, as perku is skyriaus iki 8m, tai labai siauros, kita vertus, mano vaikas tikrai apvaute...

kokio amziaus, svorio ir ūgio jūsų panelytė rolleyes.gif biggrin.gif
maniškei 3m 4men, ūgis 1metras, svoris apie 14kg smile.gif tai man nė vienos HM kelnytės ar šortukai nepasirodė labai siauručiai smile.gif
sortukai 1.5-2years, užpernykščiai man rodos, tie su paukštuku, buvo ir sijonėlis bei džinsiukai iš tos serijos rolleyes.gif
user posted image
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Juritute: 27 liepos 2012 - 12:42
QUOTE(Levander @ 2012 07 27, 12:18)
tai kad tas ir yra, kad nereikia gumyčių traukt, jau ir taip siauras liemuo  biggrin.gif bet nedaug tų džinsų ir teturėjo. Dabar užsakiau tokias dvi http://www.hm.com/gb...amp;variant=122   . Įdomu, koks šitų liemuo bus  smile.gif

turim šiuos, tai liemenį reguliavom (p.s. reguliuojasi) 4u.gif
http://www.hm.com/gb...article=96036-D
Papildyta:
QUOTE(Juritute @ 2012 07 27, 13:34)
kokio amziaus, svorio ir ūgio jūsų panelytė rolleyes.gif  biggrin.gif
maniškei 3m 4men, ūgis 1metras, svoris apie  14kg  smile.gif  tai man nė vienos HM kelnytės ar šortukai nepasirodė labai siauručiai smile.gif
sortukai 1.5-2years, užpernykščiai man rodos, tie su paukštuku, buvo ir sijonėlis bei džinsiukai iš tos serijos  rolleyes.gif

oj Juritute, tai Jūs labai kūdutės, mes tokio pat ūgio, bet sveriam 15,5 kg, todėl mums niekas nekremta lotuliukas.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo DdoviliuxX: 27 liepos 2012 - 14:29
QUOTE(Levander @ 2012 07 27, 10:18)
Dabar užsakiau tokias dvi http://www.hm.com/gb...amp;variant=122  . Įdomu, koks šitų liemuo bus  smile.gif

Turim tokias, tik baltas, tai vat dabar paziurejau, tai musiskes sutrauktos ant 7 skylutes is abieju pusiu smile.gif mergina 93 cm ir sveria 12 kg, tai dedu retai, nes atrodo kaip bite, su didele rura lotuliukas.gif lotuliukas.gif taciau panasios raudonos, tik sagute ne akmenukas, o drugelis ant spaudes israizytas, ziurisi labai graziai smile.gif
seip patinkancias timputes, leginsiukus ar maikutes dar kartais perku is H&M leliukisko syriaus ax.gif
Atsakyti
QUOTE(DdoviliuxX @ 2012 07 27, 15:31)
oj Juritute, tai Jūs labai kūdutės, mes tokio pat ūgio, bet sveriam 15,5 kg, todėl mums niekas nekremta lotuliukas.gif


ner ji kūdena visiška, žandai kaip pas burunduką biggrin.gif
QUOTE(Raselija @ 2012 07 27, 15:39)
Turim tokias, tik baltas, tai vat dabar paziurejau, tai musiskes sutrauktos ant 7 skylutes is abieju pusiu  smile.gif  mergina 93 cm ir sveria 12 kg, tai dedu retai, nes atrodo kaip bite, su didele rura lotuliukas.gif  lotuliukas.gif  taciau panasios raudonos, tik sagute ne akmenukas, o drugelis ant spaudes israizytas, ziurisi labai graziai  smile.gif
seip patinkancias timputes, leginsiukus ar maikutes dar kartais perku is H&M leliukisko syriaus  ax.gif

lotuliukas.gif geras apibūdinimas būtent ir man taip atrodo, kai sutraukiu viską iki galo... biggrin.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Juritute: 27 liepos 2012 - 14:45
Na ką, gavau sąskaitėlę iš H&M UK, koeficientas 5,45 blink.gif , teks trumpam pamiršti šią pardę blink.gif
Atsakyti
QUOTE(DdoviliuxX @ 2012 07 30, 10:44)
Na ką, gavau sąskaitėlę iš H&M UK, koeficientas 5,45 blink.gif , teks trumpam pamiršti šią pardę blink.gif

aš irgi gavau. man 5,58lt. Ir dar plius siuntimas LT ribose.
Na bet vistiek LT nesugebėčiau taip pigiai apsipirkt, o ir noro visai nėra su vaikais vaikščioti po parduotuves blush2.gif
O Jūsų tarpininkės turbūt ne SEB bankas, kad Jums mažesnis koeficientas gavosi? 4u.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Levander: 30 liepos 2012 - 10:25
QUOTE(Levander @ 2012 07 30, 11:17)
aš irgi gavau. man 5,58lt. Ir dar plius siuntimas LT ribose.
Na bet vistiek LT nesugebėčiau taip pigiai apsipirkt, o ir noro visai nėra su vaikais vaikščioti po parduotuves  blush2.gif
O Jūsų tarpininkės turbūt ne SEB bankas, kad Jums mažesnis koeficientas gavosi?  4u.gif

na pritariu, kad pigiau pirkti nei Lietuvoje, bet manau vis tiek reikės šiek tiek lūktelti biggrin.gif kad SEB bankas mano tarpininkės, o pas ką Jūs perkat? g.gif
Atsakyti
QUOTE(DdoviliuxX @ 2012 07 30, 11:44)
na pritariu, kad pigiau pirkti nei Lietuvoje, bet manau vis tiek reikės šiek tiek lūktelti biggrin.gif kad SEB bankas mano tarpininkės, o pas ką Jūs perkat? g.gif

Tarpininkė iš "Tindirindi" 4u.gif
man tai nėra kada luktert, rugsėjis jau čia pat, o vaikai pliki-basi biggrin.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Levander: 30 liepos 2012 - 11:32
QUOTE(Juritute @ 2012 07 27, 13:34)
kokio amziaus, svorio ir ūgio jūsų panelytė rolleyes.gif  biggrin.gif
maniškei 3m 4men, ūgis 1metras, svoris apie  14kg  smile.gif  tai man nė vienos HM
user posted image


Cia pernai metu sie sortai. Turim 1.5-2 m., tai 3.5 metu maniskei pats tas dabar, gumele dar gerai pasiarinu per liemeni cool.gif Aisku ji maza ir kuda ax.gif
Atsakyti