Įkraunama...
Įkraunama...

H&M

QUOTE(Juritute @ 2012 07 26, 16:27)
gal kuri nors užsisakėte šią ir laukiat parkeliaujant rolleyes.gif  labai ji man patinka  bigsmile.gif  įdomu būtų atsiliepimus išgirsti  rolleyes.gif
user posted image

ši man striukytė labai labai patiko, bet jau esu užsakiusi CP panašią, tai kažin ar reikia dviejų, įdomu kokio ji storio, šiaip modeliukas labai vykęs 4u.gif
Papildyta:
QUOTE(Raselija @ 2012 07 26, 17:17)
nemaciau dar as sitos  ax.gif


tikrai miela suknytė, bėt dukrytė daug kartų mielesnė 4u.gif aišku ir smėlis daro savo.. ak kaip noriu prie jūros biggrin.gif
Atsakyti
Juritute, Raselija aciu uz pagyras mano pamaivai 4u.gif

Raselijos panelyte taip pat labai miela ir suknyte kaip tinka wub.gif

QUOTE(Juritute @ 2012 07 26, 20:24)
asedita, grazuole mergyte wub.gif  bent jau iš pažiūros nelabai dydžiai skiriasi  rolleyes.gif galima ir dėvėti smile.gif  ir gymboree juosta plaukų nieko tokia bigsmile.gif  4u.gif  4u.gif


Palaidines realiai skiriasi gal kokiais 5 cm rankoves ir visas ilgis. Rankoves maniskei gal kiek per ilgos, darzelyje i sriuba imerks doh.gif biggrin.gif bet po namus visai gerai bus mirksiukas.gif

O dzinsu as nesu pirkus, kazkaip negundo. Pavasari per ispardavima velvetukus prigriebiau, rudeni bandysim nesioti.
Atsakyti
QUOTE(asedita @ 2012 07 26, 19:08)
Gal kam idomu del palaidiniu dydzio  mirksiukas.gif Mergina 106 cm ugio. Pirma palaidine 4-6m, antra 2-4 m
Papildyta:
Apie sita tai nieko nezinau, bet pavasario kolekcijoj kur panasios buvo, tai sake tokios kietos, nesmagios  g.gif

tikrai ne daug skiriasi dydžiai g.gif na pirma kiek ilgesnė, dar gal nuo modeliuko priklauso g.gif
mes turim rudens kolekcijos
user posted image
tik kad 3-4 dydis ir toks jau mums ribinis, jaučiu rudenį bus maža 4u.gif bet ji pakankamai plona, jau tokia pavasarinė daugiau, va čia kažkiek jinai matosi bigsmile.gif soriukas, kad tik tokia foto, nemėgstu talpinti nuotraukų į SM mirksiukas.gif
user posted image
Papildyta:
Aseditos šypsniukė wub.gif wub.gif
Atsakyti
DOVILIUXX turbut CP emei ta melyną ane? as irgi jos laukiu smile.gif
foto mazoji su HM jeginsais ane? bigsmile.gif biggrin.gif
siaip kiek turejom dzinsų, tai nelabai maniškei jie, labai jau platus jų liemuo...
Atsakyti
QUOTE(DdoviliuxX @ 2012 07 26, 21:44)
mes turim rudens kolekcijos


sita man daug grazesne, nei dabartines kolekcijos wub.gif

o CP norejau saviskei nupirkt, bet XS buvo per maza, o S per didele. maniske dabar toks tarpinis variantas verysad.gif
Atsakyti
QUOTE(Juritute @ 2012 07 26, 22:49)
DOVILIUXX turbut CP emei ta melyną ane? as irgi jos laukiu smile.gif
foto mazoji su HM jeginsais ane?  bigsmile.gif  biggrin.gif
siaip kiek turejom dzinsų, tai nelabai maniškei jie, labai jau platus jų liemuo...

jo tą mėlyną, tik užsakiau o jau kitą dieną HM įkėlė naują kolekciją, tai doh.gif lotuliukas.gif vis suku mintį CP parduoti blush2.gif lotuliukas.gif
nėra platus liemuo jų ir šiaip dauguma džinsiukų liemuo reguliuojasi, o tie su širdelėmis subalansuoti kūdenoms 4u.gif wub.gif vienų tik legainsų pasitaikė platus liemuo, bet nepametam lotuliukas.gif
Atsakyti
QUOTE(DdoviliuxX @ 2012 07 26, 22:54)
jo tą mėlyną, tik užsakiau o jau kitą dieną HM įkėlė naują kolekciją, tai doh.gif  lotuliukas.gif  vis suku mintį CP parduoti blush2.gif  lotuliukas.gif
nėra platus liemuo jų ir šiaip dauguma džinsiukų liemuo reguliuojasi, o tie su širdelėmis subalansuoti kūdenoms 4u.gif  wub.gif  vienų tik legainsų pasitaikė platus liemuo, bet nepametam lotuliukas.gif

na kiek mes turejom, tai reikejo iki galo sutraukt gumytes ir tai vaizdelis nekoks būdavo..nenešiojom nė vienų džinsų...vieninteliai, tai šiųmėtiniai bridžiukai patiko thumbup.gif kad su šniūreliu galima reguliuot liemenį smile.gif bet šiaip nesuku galvos dėl džinsų, nemėgsta maniškė kelnių jai sijonai , suknelės tik galvoje lotuliukas.gif lotuliukas.gif ką darysim rudenį neįsivaizduoju laugh.gif laugh.gif
Papildyta:
QUOTE(Bonifacija @ 2012 07 26, 22:54)
sita man daug grazesne, nei dabartines kolekcijos  wub.gif

o CP norejau saviskei nupirkt, bet XS buvo per maza, o S per didele. maniske dabar toks tarpinis variantas  verysad.gif

jūsiškė turbūt vyresnė, kad iš dičkių Cp perkate smile.gif kokio ūgio jūsų mergaitė jau dėvejo CP XS rūbelius 4u.gif atsiprašau už poster_offtopic.gif 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(Juritute @ 2012 07 26, 22:05)
jūsiškė turbūt vyresnė, kad iš dičkių Cp perkate  smile.gif kokio ūgio jūsų mergaitė jau dėvejo CP XS rūbelius 4u.gif  atsiprašau už  poster_offtopic.gif  4u.gif


sunkus klausimas biggrin.gif gal kokiu 105cm. Maikes trumpom S dabar geros (siuo metu kazkur 109cm ugio). sijona S turi. Striuke S galima butu nesioti, ilgis normalus, tik rankoves reiketu labiau palenkt, bet pati striuke labai plati pasirode.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Bonifacija: 26 liepos 2012 - 22:35
QUOTE(Juritute @ 2012 07 26, 22:49)
siaip kiek turejom dzinsų, tai nelabai maniškei jie, labai jau platus jų liemuo...

o aš kaip tik pataikau nupirkt džinsus kūdenėlėm biggrin.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Levander: 27 liepos 2012 - 07:43
QUOTE(Levander @ 2012 07 27, 08:43)
o aš  kaip tik pataikau nupirkt džinsus kūdenėlėm  biggrin.gif

drinks_cheers.gif as nieko neperku apacios, pagaliukams ten kelnes doh.gif
Atsakyti
QUOTE(Nada... @ 2012 07 27, 10:19)
drinks_cheers.gif  as nieko neperku apacios, pagaliukams ten kelnes  doh.gif


berniuku kelnes-pagaliukams?kokiam amziui?
Atsakyti
QUOTE(Bonifacija @ 2012 07 26, 23:34)
sunkus klausimas biggrin.gif gal kokiu 105cm. Maikes trumpom S dabar geros (siuo metu kazkur 109cm ugio). sijona S turi. Striuke S galima butu nesioti, ilgis normalus, tik rankoves reiketu labiau palenkt, bet pati striuke labai plati pasirode.


aciu uz komentara 4u.gif
QUOTE(Levander @ 2012 07 27, 08:43)
o aš  kaip tik pataikau nupirkt džinsus kūdenėlėm  biggrin.gif

o man negražiai tas liemuo atrodo, kai reikia tas gumytes iki pat galo sutraukti 4u.gif o be to, berniukų skyriuje bent jau dičkių tikrai kelnes ne kūdenoms, nes maniškis į kūdenėlį visai nepanašus lotuliukas.gif tik kad būdamas beveik 11m nešioja kelnių jau patį didžiausią 14+ dydį, o viršutinės dalies 12-14 smile.gif
Atsakyti