Įkraunama...
Įkraunama...

H&M

QUOTE(asedita @ 2012 07 26, 06:10)

Su sagutem gerai, kol vaikui nereikia paciam savarankiskai apsirengti, kai mama uzsega atsega, o darzelyje ten apie kiekviena netupineja niekas, todel geriau butu be saguciu  tongue.gif

Na, taip, kol mes dar neinam i darzeli, man geriausiai su sagutem ax.gif o kai prades eit, jau tada ziuresim smile.gif

QUOTE(asedita @ 2012 07 26, 08:03)
Tie dydziai truputuka nesamoningi  doh.gif

QUOTE(DdoviliuxX @ 2012 07 26, 08:27)
nes intervalai amžiaus tai ten rimtai nesąmoningi doh.gif

Na, dydziai tai tikrai truputi, nors ka cia truputi lotuliukas.gif nesamoningi, galetu but kaip ir visur, 2-3, 3-4 ir t.t. buti, kodel jie cia taip idomiai sumaste g.gif gal, kad leciau vaikuciai auga g.gif nu bet vistiek, visi skirtingai auga g.gif niu bet as cia cia poster_offtopic.gif lotuliukas.gif
Atsakyti
QUOTE(DdoviliuxX @ 2012 07 26, 09:10)
Juritute, gal po vasaros, bijau aš vėl tų pašnekesių iki vėlumos prie kompiuterio ir savo laisvo laiko bet kaip Jūsų man trūksta biggrin.gif  wub.gif  pasiilgau iš tikro biggrin.gif
Papildyta:
o kažin 4-6 dydis, nuo kiek realiai tinkamas, nes dabar dar kolkas perku 2-4 dydį, bet jau jis toks žiūriu mums ribinis blush2.gif  tik tik, be jokio rezervo biggrin.gif

žinok pokalbių vasarą ir ten mažiau mirksiukas.gif
tikrai nesąmoningas dydžių intervalas, maniškei oi kaip toli iki to 4-6 dydžio smile.gif
Atsakyti
QUOTE(DdoviliuxX @ 2012 07 26, 10:27)
kokio Jūs dabar ūgio, lauksiu atsiliepimų, kaip Jums šis dydis tiks bigsmile.gif


Maniske 106 cm ugio, nors ik 4 m dar truksta. Vakare, jei iseis, pabandysiu pamatuoti ir pafotkinti
Atsakyti
gal kuri nors užsisakėte šią ir laukiat parkeliaujant rolleyes.gif labai ji man patinka bigsmile.gif įdomu būtų atsiliepimus išgirsti rolleyes.gif
user posted image
Atsakyti
QUOTE(Juritute @ 2012 07 26, 14:27)
gal kuri nors užsisakėte šią ir laukiat parkeliaujant rolleyes.gif  labai ji man patinka  bigsmile.gif  įdomu būtų atsiliepimus išgirsti  rolleyes.gif

nemaciau dar as sitos ax.gif

o cia viena is megstamiausiu MAN lotuliukas.gif dukrytes suknyciu lotuliukas.gif
user posted image
Atsakyti
RASELIJA ir suknyte, ir dukružė wub.gif
Atsakyti
Gal kam idomu del palaidiniu dydzio mirksiukas.gif Mergina 106 cm ugio. Pirma palaidine 4-6m, antra 2-4 m
user posted image
user posted image
Papildyta:
QUOTE(Juritute @ 2012 07 26, 16:27)
gal kuri nors užsisakėte šią ir laukiat parkeliaujant rolleyes.gif  labai ji man patinka  bigsmile.gif  įdomu būtų atsiliepimus išgirsti  rolleyes.gif



Apie sita tai nieko nezinau, bet pavasario kolekcijoj kur panasios buvo, tai sake tokios kietos, nesmagios g.gif
Atsakyti
QUOTE(Raselija @ 2012 07 26, 17:17)
o cia  viena is megstamiausiu MAN  lotuliukas.gif  dukrytes suknyciu  lotuliukas.gif

man irgi šitos trikotažinės patinka karštą vasaros dieną drinks_cheers.gif maniškės lygiai tokias pat turi biggrin.gif
Atsakyti
asedita, grazuole mergyte wub.gif bent jau iš pažiūros nelabai dydžiai skiriasi rolleyes.gif galima ir dėvėti smile.gif ir gymboree juosta plaukų nieko tokia bigsmile.gif 4u.gif 4u.gif
Atsakyti
Juritute 4u.gif 4u.gif 4u.gif
drinks_cheers.gif drinks_cheers.gif sutinku su Juritute. Labai grazi jusu mergyte, asedita
Atsakyti
Sveikos gerbejos! smile.gif
ar kas turi siuos dzinsus? Kaip,verti demesio? Ar tinkami rudeniui?
user posted image
Atsakyti
QUOTE(-Anna- @ 2012 07 26, 21:48)
ar kas turi siuos dzinsus? Kaip,verti demesio? Ar tinkami rudeniui?

mano mažoji turėjo, superiniai. Rudeniui labai tinkami. Tik stambesniam vaikui manau nelabai tinkami 4u.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Levander: 26 liepos 2012 - 21:31