Įkraunama...
Įkraunama...

H&M

gal kas pirkot 14 metu striuke (berniuku)ir galetu ismatavimus imes 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(Nikoleta @ 2012 09 12, 15:19)
tinka manau nes guminė  biggrin.gif ir ties liemeniu guma  4u.gif

mums kaklas labai labai iškirptas, apie maikutę po apačia nėr kalbos, net ir ant šleikučių  4u.gif nebent kokią juodą ar tamsiai mėlyną, bet gauk tokią spalva 6 metų pupai  doh.gif

aciu 4u.gif grazi suknyte, gundausi smile.gif
Papildyta:
QUOTE(Nikoleta @ 2012 09 12, 15:19)
tinka manau nes guminė  biggrin.gif ir ties liemeniu guma  4u.gif

mums kaklas labai labai iškirptas, apie maikutę po apačia nėr kalbos, net ir ant šleikučių  4u.gif nebent kokią juodą ar tamsiai mėlyną, bet gauk tokią spalva 6 metų pupai  doh.gif



paziurekit childrenplace . com, kaip suprantu, megstat internetu apsipirkinet smile.gif

tikrai maciau maikuciu su petneselem ir juodu, ir melynu
Atsakyti
QUOTE(ŠANTEL @ 2012 09 09, 16:08)
pakomentuosiu megztukas labai fainutis mielas 2-4m ,plonytis aisku,jeginsai irgi labai mielos medziagos nera ploni visai 2-3 ,aisku reikejo 3-4 metu  nes jie kazkiek manau mazinti g.gif ,tai reiks vel sakytis jauciu biggrin.gif


sveikutes 4u.gif ir aš čia įlindau,nes beveik vien iš HM apsipirkom šiemet rudeniui thumbup.gif labai viskuom patenkinta thumbup.gif tie jeginsai turbūt tik rudi pamažinti biggrin.gif nes raudonų 2-3 dydis kūdesnei panytei 92 cm ūgio šiek tiek su atsarga, o 120 cm ūgio dukrytei maikytės ir suknelės tiko 6-8 dydžio, o kelnės 6-7 didokos unsure.gif
Atsakyti
QUOTE(DijaDeima @ 2012 09 11, 23:38)
dar suknute pareklamuosim smile.gif

Labai grazu wub.gif

QUOTE(Juritute @ 2012 09 12, 00:10)
pasiememe sia wink.gif smagi,, bet tikrai storesnes tikejausi, pries pora metu turejom panasia ruda,, tai ji gerokai storesne buvo smile.gif beje sioji nera tokia plati, kaip turima

Kad dabar kuo toliau tai tuo plonesnes tas striukes gamint pradejo g.gif
QUOTE(Nikoleta @ 2012 09 12, 14:17)
o koks dydis pas jus ir kokia ūgio panelė? aš tokią su stirniuku paėmiau tamsiai mėlyną 6-8 dydyje skęstam  doh.gif su 120 ūgiu  verysad.gif

user posted image

jos kaklas labai stipriai iškirptas, ilgis normaliai, rankovės kokiais 4-5 cm reik atlenkt  cool.gif


As va irgi norejau su stirniuku bet va pakomentavai tai jauciu susilaikysiu ziuarei nemegstu kaklu tokiu,nu nebent golfa deti po apacia g.gif
QUOTE(bucinukas @ 2012 09 12, 18:32)
sveikutes  4u.gif ir aš čia įlindau,nes beveik vien iš HM apsipirkom šiemet rudeniui  thumbup.gif labai viskuom patenkinta  thumbup.gif tie jeginsai turbūt tik rudi pamažinti  biggrin.gif  nes raudonų 2-3 dydis kūdesnei panytei 92 cm ūgio šiek tiek su atsarga, o 120 cm ūgio dukrytei maikytės ir suknelės tiko 6-8 dydžio, o kelnės 6-7 didokos  unsure.gif

Matai,gali but su tais jeginsais,man jau sakau noretusi 3-4m , bet pvz kelniu paprastu tai net nebandyciau 3-4 net bijociua 2-3 pirkt nes jos ziauriai didintos doh.gif
AS jau laukiu ziemos kolekciju bigsmile.gif
Atsakyti
kokią gražią ir nematytą suknytę įkėlė DijaDeima 4u.gif bet matosi kad ir šios suknelės kakliukas toks gana atviras g.gif
ŠANTEL, ir aš nebeėmiau tos suknytės su stirniuku, nes mačiau realiai ant mergytės suknytę ir ne kartą, tai tikrai didelė iškirptė kakliuko g.gif
Rytoj sulauksim nedidelio siuntinuko, tai pakomentuosiu biggrin.gif 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(DdoviliuxX @ 2012 08 27, 14:03)
sąmonių sąmonė, su visais mokesčiais, siuntimais ir procentais gaunasi dauginti apytiksliai iš 5,5 4u.gif

Atsiprasau, as pamaniau, kad be jokiu siuntimu ir procentu tarpininkes daugina is 5.5. ir dar plius procentai smile.gif
Atsakyti
QUOTE(DdoviliuxX @ 2012 09 12, 23:25)
kokią gražią ir nematytą suknytę įkėlė DijaDeima 4u.gif  bet matosi kad ir šios suknelės kakliukas toks gana atviras g.gif
ŠANTEL, ir aš nebeėmiau tos suknytės su stirniuku, nes mačiau realiai ant mergytės suknytę ir ne kartą, tai tikrai didelė iškirptė kakliuko g.gif
Rytoj sulauksim nedidelio siuntinuko, tai pakomentuosiu biggrin.gif  4u.gif

Jau sakiau vsio pristabdysiu Jus paziurekit koks papildymas doh.gif doh.gif doh.gif
Atsakyti
QUOTE(ŠANTEL @ 2012 09 13, 09:50)
Jau sakiau vsio pristabdysiu Jus paziurekit koks papildymas doh.gif  doh.gif  doh.gif

lotuliukas.gif pasaka be galo..ir as vel noriu HM biggrin.gif doh.gif
Atsakyti
QUOTE(Juritute @ 2012 09 13, 12:23)
lotuliukas.gif  pasaka be galo..ir as vel noriu HM  biggrin.gif  doh.gif

As tam kartui jau rami lotuliukas.gif begas sukrautas ir nusiustas lotuliukas.gif
Atsakyti
ŠANTEL, ką imi? ir aš jau kai ko labai noriu... doh.gif
Atsakyti
As labai senai varvinau seile del sitos suknios sake sesuo palauk palauk nupirksiu bet as jau negaliu laukt lotuliukas.gif tai pasiimiau
user posted image
user posted image ir sita sukne ir leginsus
user posted image

Dar bandysiu uzsakyt
http://www.hm.com/gb...article=04576-A
Atsakyti
Gražus pasirinkimas į suknelę ir aš varvinu seilę thumbup.gif buvau susimetusi ir aš kiepos ir pirštinių komplektuką, bet pamačiusi sudėtį išmečiau lauk 4u.gif
aš tai noriu šios, prie pėdkelnių laukiamų

http://www.hm.com/gb...amp;variant=098


per ką pirkai? g.gif
Atsakyti