Įkraunama...
Įkraunama...

H&M

QUOTE(ŠANTEL @ 2012 09 10, 08:32)
Vat idomu jie mazinti ar ne  g.gif ,ziuriu biskeli tas sijonukas toks vos ne ant klubu ane,toks jau modeliukas? g.gif
Papildyta:



manau,jis didokas jai,5/6m,butu pats tas,o cia 6/7m ax.gif
Atsakyti
QUOTE(ŠANTEL @ 2012 09 10, 15:41)
Idomu  mirksiukas.gif parodykit kokia saketes ax.gif


gausime sia wink.gif
user posted image
Atsakyti
QUOTE(DijaDeima @ 2012 09 10, 22:37)
manau,jis didokas jai,5/6m,butu pats tas,o cia 6/7m ax.gif

Supratau ,nes kai kurie ten sarafanai bent jau is praitu kolekciju nu taip mazinti buvo ,kad tu suprask koi pirkt doh.gif ,bet seip neatrodo labai jis Jusu mergytei didelis mirksiukas.gif

QUOTE(Juritute @ 2012 09 10, 23:03)
gausime sia wink.gif
user posted image

O nu lauksim komentaro apie sia striuke,labai fainute bigsmile.gif
Atsakyti
dar suknute pareklamuosim smile.gif

user posted image
Atsakyti
Oi kaip dailiai suknele atrodo thumbup.gif Kaip medziaga?Nesilamdo apatine dalis?
Atsakyti
pasiememe sia wink.gif smagi,, bet tikrai storesnes tikejausi, pries pora metu turejom panasia ruda,, tai ji gerokai storesne buvo smile.gif beje sioji nera tokia plati, kaip turima pirkta pries 2m smile.gif beveik 11m vaikinukui 13-14d su nedideliu rezervu smile.gif
user posted image


Papildyta:
QUOTE(DijaDeima @ 2012 09 11, 22:38)
dar suknute pareklamuosim smile.gif



kokia grazi suknute wub.gif as jos nemaciau online arba akla esu lotuliukas.gif blush2.gif
Atsakyti
truputy glamzosi ta suknyte,bet siaip nereali ji,labai jau grazi ta zalia spalva wub.gif
online ner ju mirksiukas.gif
Atsakyti
QUOTE(DijaDeima @ 2012 09 11, 23:39)
truputy glamzosi ta suknyte,bet siaip nereali ji,labai jau grazi ta zalia spalva wub.gif
online ner ju mirksiukas.gif

man grazi ta zalia, noreciau tokios mazei rolleyes.gif biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(DijaDeima @ 2012 09 11, 22:38)
dar suknute pareklamuosim smile.gif



o koks dydis pas jus ir kokia ūgio panelė? aš tokią su stirniuku paėmiau tamsiai mėlyną 6-8 dydyje skęstam doh.gif su 120 ūgiu verysad.gif

user posted image

jos kaklas labai stipriai iškirptas, ilgis normaliai, rankovės kokiais 4-5 cm reik atlenkt cool.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Nikoleta: 12 rugsėjo 2012 - 12:18
QUOTE(Nikoleta @ 2012 09 12, 11:17)
o koks dydis pas jus ir kokia ūgio panelė? aš tokią su stirniuku paėmiau tamsiai mėlyną 6-8 dydyje skęstam  doh.gif su 120 ūgiu  verysad.gif

user posted image

jos kaklas labai stipriai iškirptas, ilgis normaliai, rankovės kokiais 4-5 cm reik atlenkt  cool.gif

maniske 110cm,tai dydis cia suknes 4/6m,tas kaklas toks nemazai isimtas,maikute isikisa bisky,bet nepasakyciau,kad labai jau ziauriai atrodo g.gif
Atsakyti
QUOTE(Nikoleta @ 2012 09 12, 13:17)
o koks dydis pas jus ir kokia ūgio panelė? aš tokią su stirniuku paėmiau tamsiai mėlyną 6-8 dydyje skęstam  doh.gif su 120 ūgiu  verysad.gif

user posted image

jos kaklas labai stipriai iškirptas, ilgis normaliai, rankovės kokiais 4-5 cm reik atlenkt  cool.gif

o tinka storuliukems? g.gif
Atsakyti
QUOTE(Nada... @ 2012 09 12, 14:33)
o tinka storuliukems?  g.gif


tinka manau nes guminė biggrin.gif ir ties liemeniu guma 4u.gif

mums kaklas labai labai iškirptas, apie maikutę po apačia nėr kalbos, net ir ant šleikučių 4u.gif nebent kokią juodą ar tamsiai mėlyną, bet gauk tokią spalva 6 metų pupai doh.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Nikoleta: 12 rugsėjo 2012 - 14:21