Įkraunama...
Įkraunama...

H&M

aciu uz info apie nuolaida biggrin.gif ir as griebiau kalnieriukus biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(DdoviliuxX @ 2012 08 28, 17:40)
spėju, jog šita, nu gi iš karto tik nereikia jau taip meluoti kad nėra, visą asortimentą žinau mintinai, tai negalėjau patikėti jūsų žodžiais lotuliukas.gif  lotuliukas.gif

nužiūrėti batai verti "grieko" thumbup.gif  thumbup.gif  lotuliukas.gif

Sita sita!!! thumbup.gif thumbup.gif nu einu dar karta pracekinsiu lotuliukas.gif gal neuzregejau lotuliukas.gif blush2.gif ax.gif

Na, ka, airiskam puslapelyje nu nerandu blush2.gif
na bet uzradau dar kelnytes bigsmile.gif yra rozines, bet sitos grazesnes smile.gif
user posted image
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Raselija: 28 rugpjūčio 2012 - 19:25
QUOTE(Raselija @ 2012 08 28, 20:16)
Sita sita!!! thumbup.gif  thumbup.gif  nu einu dar karta pracekinsiu  lotuliukas.gif  gal neuzregejau  lotuliukas.gif  blush2.gif  ax.gif

Na, ka, airiskam puslapelyje nu nerandu  blush2.gif
na bet uzradau dar kelnytes  bigsmile.gif  yra rozines, bet sitos grazesnes  smile.gif
user posted image

va šių tai tikrai nėra, o gaila, kokios gražios ir turėtų būti patogios bigsmile.gif bet atsiras g.gif
Atsakyti
Koks man gražus šis derinukas, vis marinuoju krepšiuke, seilė tik varva biggrin.gif
user posted image
user posted image
user posted image
user posted image
arba ši suknytė ir wub.gif tik niekaip reikiamo dydžio nebeatsiranda doh.gif
user posted image

Kaip su kiepomis, kažin kokiai galvytės apimčiai tinkama 4-8 dydžio? g.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo DdoviliuxX: 28 rugpjūčio 2012 - 20:05
QUOTE(DdoviliuxX @ 2012 08 28, 21:03)
Kaip su kiepomis, kažin kokiai galvytės apimčiai tinkama 4-8 dydžio? g.gif

kiek aš ėmiau, tai visos buvo mažintos doh.gif viena 3-6Y tiko iki 3metukų, kita 3-6Y iki 4. o 6-8Y tinkama iki kokių 5 metukų g.gif
Atsakyti
QUOTE(ŠANTEL @ 2012 08 28, 11:57)
Cia Jus kaltos Rasytce ypac lotuliukas.gif


nail.gif taaaip taaaaip biggrin.gif

QUOTE(asedita @ 2012 08 28, 12:51)

As dar paemiau suknytes, nelabai man jos patinka,

vat man irgi jos nelabai del tos mines per visa krutinyte, nesizaviu as ja biggrin.gif

QUOTE(Raselija @ 2012 08 28, 20:16)

na bet uzradau dar kelnytes 

jeee, kokios fainos, noreciau kad ir UK psl jos butu biggrin.gif

QUOTE(DdoviliuxX @ 2012 08 28, 21:03)
Koks man gražus šis derinukas, vis marinuoju krepšiuke, seilė tik varva

Kaip su kiepomis, kažin kokiai galvytės apimčiai tinkama 4-8 dydžio? g.gif

grazu, tik bijau kad tas suknute realiai nebutu tokia paprastute visai unsure.gif

o va sia kiepa jau turim, tai galiu pakomentuot, kad 1.5-2Y dydis puikiai tinka ir 4 metei biggrin.gif nes maniskei mazei tai ne tik kad ant ausu bet ir ant akiu pilnai uzsitraukia, o jei ne uztempus, tai tiek laisvos vietos virsugalvyje biggrin.gif

================
Na ka, gavau si megztukeli, dar vyresnele nesimatavo, tai tik netine foto idesiu komentarui: tikejausi siaip standesnio, zinokit toks apyplonis visai net, nezinau kaip po skalbimo bus, bet siaip mielas, grazus, bus matyt, gal siandien ir uzsidesim, tai veliau pademonstruosim wink.gif
user posted image

Atsakyti
mergynos, per ka perkates hm, kad netektu ten pas tarpininkes i eiles uzsirasynet ir t.t.

kad operatyviai dirbtu.
Aciu.
Atsakyti
QUOTE(looo @ 2012 08 29, 14:17)
mergynos, per ka perkates hm, kad netektu ten pas tarpininkes i eiles uzsirasynet ir t.t.

kad operatyviai dirbtu.
Aciu.


kaip jau ir minejo tai greiciausiai uzsako Mistica is tindirindi forumo
Papildyta:
QUOTE(Rasytce @ 2012 08 29, 13:38)
Na ka, gavau si megztukeli, dar vyresnele nesimatavo, tai tik netine foto idesiu komentarui: tikejausi siaip standesnio, zinokit toks apyplonis visai net, nezinau kaip po skalbimo bus, bet siaip mielas, grazus, bus matyt, gal siandien ir uzsidesim, tai veliau pademonstruosim wink.gif
user posted image


mes praeitu metu kazkoki panasu (su bantuku ant apykakles kaip ir cia) is mociutes gave buvom, tai irgi toks plonokas buvo, daugiau kaip bliuze. o va timpos siltos g.gif va toks
user posted image
Atsakyti
QUOTE(DdoviliuxX @ 2012 08 28, 22:03)


Kaip su kiepomis, kažin kokiai galvytės apimčiai tinkama 4-8 dydžio? g.gif

Ir vel pagundos biggrin.gif
Rasytce lauksim modelio pasirodymo mirksiukas.gif
As tai sumielu noru jau skaiciuku laukciau is mistikos ax.gif
Atsakyti
DEL VISO KO, PARASYKITE I AZ JOS(MISTIKOS) KOORDINATES, EMEILA IR PAN. ACIU smile.gif
na bet seip nebedaug ir laukti liko, 13 metais berods hm ateina i lt...ane?
ir ne franchizas, o atstovybe smile.gif smagu, reiskias ir kainos bus ne zvieriskos!
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo looo: 30 rugpjūčio 2012 - 13:32
As labai laukiu H&M parduotuves atidarymo Latvijoj thumbup.gif Man nelabai toli, tai leksiu pasicekavyti biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(asedita @ 2012 08 30, 14:01)
As labai laukiu H&M parduotuves atidarymo Latvijoj  thumbup.gif Man nelabai toli, tai leksiu pasicekavyti  biggrin.gif


o kada ten atidaro?
Atsakyti