Įkraunama...
Įkraunama...

H&M

QUOTE(Nada... @ 2012 08 18, 22:04)

RASYTCE
, o kaip batukai, neprakaituoja koja, juk sintetika?  g.gif

kad mes retai juos ir tedevim, o kiek devejom, nepastebejau, kad prakaituotu - gal tiesiog kojyte nelinkus ir tiek smile.gif

QUOTE(-Anna- @ 2012 08 18, 22:49)
rubeliai tai rubeliai, bet merginos grozis 

aciu aciuks.gif blush2.gif


Atsakyti
Rasytce, kaip smagu surasti kompanjonių, kurios tai pat sunkiai pamišusios dėl H&M, man ši pardė Nr.1 biggrin.gif biggrin.gif biggrin.gif 4u.gif
rūbeliai aišku gražūs, bačiai ir man patiko bigsmile.gif bet jau tavo merginos kas per grožis, o jau akys akys wub.gif
Papildyta:
QUOTE(-Anna- @ 2012 08 18, 20:12)
TD tai yra....kas? biggrin.gif

Tindirindi Mistica 4u.gif
Papildyta:
QUOTE(Levander @ 2012 08 18, 21:30)
drinks_cheers.gif labai džiaugiuos atradusi ją ir kaip dažnai perka  bigsmile.gif

aš ir tik neseniai atradau šią tarpininkę, o jau kiek jų būta, nes labai trumpai tarpininkės žaidžia su tuo H&M, deja blush2.gif
Papildyta:
QUOTE(Nada... @ 2012 08 18, 22:04)


DdoviliuxX, as irgi tos melynos dryzuotos laukiu, nera ji stora, tikiuosi, vasarai tinka?

aš dar tik laukiu jos, kai sulauksiu pasidalinsiu mirksiukas.gif aš planuoju rudenį į darželį leisti savo pupą su leginasais, neturėtų ji būti stora, kaip tik bus darželiui thumbup.gif
Papildyta:
QUOTE(zvaigzdute_as @ 2012 08 19, 00:35)
Ziuriu ir mazajai (2,5metu) tas pats su shortais, na ir su kelnem nepataikom, krenta nuo uzpakaliuko o kai daaugam kad nekristu tai trumpos pasidaro, bet as cia tai sieju kad mes jau virs metu be sauskelniu ir dar liekna  doh.gif Visa kita puikiai atitinka.

šie subalansuoti kūdenoms, jūsų mergytei turėtų puikiai tikti, mes vos vos įsibraškinam doh.gif blush2.gif
Papildyta:
http://www.hm.com/gb...article=00968-B
Atsakyti
RASYTCE
kokia grazi tavo mergyte wub.gif wub.gif derinukai irgi smile.gif 4u.gif
mes gavom siuos:
kelnytes
fainos, deja liemuo platokas 4u.gif bet manau devesim 4u.gif sutvarkoma wink.gif

ir pedkelnes siais, keliu spalvu :
pedkelnytes
berniukui:
marskineliai
laukiam dar berniukui striukes sios:
striuke
Atsakyti
o siu loose dzinsu ismatavimus nieks neturite? 1/5-2 metu, arba 2-3?
Atsakyti
Aciu visoms uz pagyras maniskei 4u.gif

QUOTE(Juritute @ 2012 08 19, 19:20)
ir pedkelnes siais, keliu spalvu :


domina pedkelnes - kaip is saves jos, koki dydi su kokiu ugiu emet smile.gif
Atsakyti
QUOTE(Rasytce @ 2012 08 18, 20:12)
Laba laba,

jau senai seku sia temute, tik neprisiruosiu pasisakyt, o HM mes dievinam biggrin.gif


Nu dabar as visai ne i tema, bet....Nejaugi tokio grozio vaiku dar buna??? wub.gif Nesu macius grazesnes mergytes...tikrai wub.gif
Atsakyti
QUOTE(Rasytce @ 2012 08 19, 21:21)
Aciu visoms uz pagyras maniskei  4u.gif
domina pedkelnes - kaip is saves jos, koki dydi su kokiu ugiu emet  smile.gif

mes gavom tokias mėlynas, tai realiai patiko, nežinau kaip nešiosis tik, su 100 cm ūgiu, ėmėm 2-4 dydį 4u.gif
Papildyta:
QUOTE(-Anna- @ 2012 08 19, 21:20)
o siu loose dzinsu ismatavimus nieks neturite? 1/5-2 metu, arba 2-3?

kokių, įkelkit nuorodą g.gif 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(DdoviliuxX @ 2012 08 20, 08:40)
mes gavom tokias mėlynas, tai realiai patiko, nežinau kaip nešiosis tik, su 100 cm ūgiu, ėmėm 2-4 dydį 4u.gif
Papildyta:

kokių, įkelkit nuorodą g.gif  4u.gif


nu tikrai doh.gif o kur nuoroda biggrin.gif
http://www.hm.com/gb...amp;variant=092
Papildyta:
QUOTE(Levander @ 2012 07 26, 21:29)
mano mažoji turėjo, superiniai. Rudeniui labai tinkami. Tik stambesniam vaikui manau nelabai tinkami  4u.gif


ai jau matau Levander turejo, maniske kadangi dar su pampiais jauciu per uzpakali bus ankstoka g.gif turim vienus slimus, tai norisi dabar platesniu...
Atsakyti
QUOTE(Rasytce @ 2012 08 19, 21:21)
Aciu visoms uz pagyras maniskei  4u.gif
domina pedkelnes - kaip is saves jos, koki dydi su kokiu ugiu emet  smile.gif

patiko 4u.gif thumbup.gif su 102cm emem 2-4 smile.gif
Atsakyti
QUOTE(-Anna- @ 2012 08 20, 09:45)
ai jau matau Levander turejo, maniske kadangi dar su pampiais jauciu per uzpakali bus ankstoka  g.gif turim vienus slimus, tai norisi dabar platesniu...

per užpakaliuką nėra siauri, tik per pilvuką ta gumytė per daug sutraukta 4u.gif tai jei vaikutis nėra labai pilvotas-tiks biggrin.gif
turėjom 2-3m, bet nebegaliu išmatuot-pardavėm 4u.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Levander: 20 rugpjūčio 2012 - 09:56
Aiskuma. Pilvuka turim biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(Sea Girl @ 2012 08 20, 08:46)
Nu dabar as visai ne i tema, bet....

blush2.gif aciu aciu. man beja jusu nikas kazkur matytas, sutiktas, gal kur kitoj temoj teko but, nepamenu doh.gif biggrin.gif

QUOTE(DdoviliuxX @ 2012 08 20, 09:40)
mes gavom tokias mėlynas, tai realiai patiko, nežinau kaip nešiosis tik, su 100 cm ūgiu, ėmėm 2-4 dydį

QUOTE(Juritute @ 2012 08 20, 10:48)

su 102cm emem 2-4  smile.gif

dekui uz info, reiks paimt zalias prie bliuzeles, tik turbut mes jau imtumem 4-6 su 108 ugiu g.gif
Atsakyti