Įkraunama...
Įkraunama...

H&M

QUOTE(ŠANTEL @ 2012 08 18, 18:50)
Man cia Doviliux rekomendavo Mistica is TD ji daznai uzsakineja,tai va pirma kart sakaiusi tai dar laukiu prekyciu keliu


TD tai yra....kas? biggrin.gif
Atsakyti
o kas yra instock? mirksiukas.gif
Atsakyti
QUOTE(-Anna- @ 2012 08 18, 20:12)
TD tai yra....kas? biggrin.gif

Tavo drabuziai mirksiukas.gif
Atsakyti
QUOTE(Varinija @ 2012 08 18, 19:27)
Tavo drabuziai mirksiukas.gif


matyt mano drabuziai smile.gif jo, zinau toki.
reikes pasiziuret
Papildyta:
QUOTE(anikita @ 2012 08 18, 19:15)
o kas yra instock? mirksiukas.gif


kad yra vietoj ir gali tarpininke uzsakyti
Atsakyti
Laba laba,

jau senai seku sia temute, tik neprisiruosiu pasisakyt, o HM mes dievinam biggrin.gif kitoj temoj sako, kad lengvai pamisus netgi biggrin.gif butu galimybes kitos - turbut visom kolekcijom susipirkciau, deja deja, tenka tenkintis kuo galim, bet dauguma rubeliu pas mus is HM, myliu beproto sia firma wub.gif

tai maziau sneku, rodomes paskutini gavima (tik jegginsai is seniau)smile.gif

user posted image

user posted image


Turejom gaut ir ta populiaruji sijonuka su sagutemis per prieki, bet HM nepristate, o ir ziuriu, kad sis raudonas puikiai tiesiog dera, net nesitikejau tokio faino visai nukainuoto smile.gif


QUOTE(-Anna- @ 2012 08 18, 18:41)
o per ka perkat?

tik per Mistica, nereali tarpininke visu kuo wub.gif ji Tindi Rindi portale mirksiukas.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Rasytce: 18 rugpjūčio 2012 - 20:12
QUOTE(Rasytce @ 2012 08 18, 21:12)
tik per Mistica, nereali tarpininke visu kuo wub.gif  ji Tindi Rindi portale  mirksiukas.gif

drinks_cheers.gif labai džiaugiuos atradusi ją ir kaip dažnai perka bigsmile.gif
Atsakyti
QUOTE(Levander @ 2012 08 18, 21:30)
...... ir kaip dažnai perka  bigsmile.gif

ooo taip, net keista, bet mums tai tik dziugu biggrin.gif as vis jai sakau kad tiek daznai neuzsakinetu, kad nebutu nesklandumu, bet kol kas 3tfu viskas kuo puikiausiai pavyksta, liuks thumbup.gif
Atsakyti
QUOTE(Rasytce @ 2012 08 18, 21:12)
tai maziau sneku, rodomes paskutini gavima

man tie HM batukai kokie faini biggrin.gif wub.gif
Atsakyti
QUOTE(Levander @ 2012 08 18, 21:36)
man tie HM batukai kokie faini  biggrin.gif  wub.gif

turim dar tokius laivelius (ir visa kita is pav.zinoma biggrin.gif), bet deja, neturi to prilaikymo ir smukcioja vis unsure.gif , nors dydis kaip ir tinkamas butu - pedute jau tokia , nieko nepadarysi. sakiau gal pas batsiuvi nunest - pritaisytu gumukes kokias ir butu liuks, nes gaila kad nenesiojami guli, o man jie nereaaaliai grazus wub.gif

user posted image

Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Rasytce: 18 rugpjūčio 2012 - 20:44


RASYTCE
, o kaip batukai, neprakaituoja koja, juk sintetika? g.gif

DdoviliuxX, as irgi tos melynos dryzuotos laukiu, nera ji stora, tikiuosi, vasarai tinka?
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Nada...: 18 rugpjūčio 2012 - 21:05
QUOTE(Rasytce @ 2012 08 18, 20:12)
Laba laba,



rubeliai tai rubeliai, bet merginos grozis bigsmile.gif wub.gif
Atsakyti
QUOTE(anikita @ 2012 08 18, 17:25)
Norejau paklausti arvokieciu hmbrangesnis nei uk? ar tik mantaip pasirode? kainos skiriasi kaip dienanaktis?


Kainos tarp skirtingu saliu H&m parduotuviu gali skirtis, bet dazniausiai skyriasi akcijos/sales, kiek ir kokioms prekems nuolaidos.

As irgi didele H&m myletoja blush2.gif
Tai va is mano patirties, shortai sunui jei pirkt pagal amziu tai visad per dideli, nors ir liemuo reguliojasi ir uzpakaliukas nemazas doh.gif jam jau 4,5metu. Ziuriu ir mazajai (2,5metu) tas pats su shortais, na ir su kelnem nepataikom, krenta nuo uzpakaliuko o kai daaugam kad nekristu tai trumpos pasidaro, bet as cia tai sieju kad mes jau virs metu be sauskelniu ir dar liekna doh.gif Visa kita puikiai atitinka.
Atsakyti