Įkraunama...
Įkraunama...

Agurkų konservavimas

QUOTE(amarrile @ 2012 08 02, 12:36)
Kai rauginu,vyšniu lapus dedu,bet raugiu į kubilą,dedu labai daug žolių,į stiklainius  perdedu tik agurkus ir sūrimą.Anais metais pasibaisejau,nuskynus daug paskutinių agurkų,laiko trukumas,suraugiau staigiai,paskui ,po kekių dienų,ramiai suvakavau dešimt trilirtrinių..Patiko,ir MB,ir žentukui  ax.gif

Gal būtų galima receptuką šitokių paraugintų? 4u.gif
Atsakyti
As tai pagal Ule dabar pabandziau padaryt, kur agurkai pjaustomi griezineliais, tik man labai keista ir truputi baugu, kad visai nereik virt unsure.gif
Atsakyti
bandykim rašyti taisyklingai-agurkų konservavimas
Atsakyti
QUOTE(Arretė @ 2012 08 02, 12:33)
Aciu uz atsakymus. smile.gif Pjaustysiu galiukus ir as, pagaliau bus tvarkingi agurkai. biggrin.gif

O kurios darot uspaskicho agurkus, nededat cesnako? Netruksta ten jo? g.gif


aš dedu po vieną skiltelę į kiekvieną stiklainį. Man kažkaip skanu 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(sbo @ 2012 08 02, 14:14)
As tai pagal Ule dabar pabandziau padaryt, kur agurkai pjaustomi griezineliais, tik man labai keista ir truputi baugu, kad visai nereik virt  unsure.gif



jei čia tuos aštrius darei-tai laikyk šaldytuve. Mano berniokai juos labai greit patvarko, iki žiemos neišbūna lotuliukas.gif lotuliukas.gif
Atsakyti
QUOTE(jurginėlis @ 2012 08 03, 09:04)
jei čia tuos aštrius darei-tai laikyk šaldytuve. Mano berniokai juos labai greit patvarko, iki žiemos neišbūna lotuliukas.gif  lotuliukas.gif

Oj, neturiu saldytuve vietos sad.gif teks nest i rusi
Atsakyti
Labukas visoms. Skaitinėjau Jūsų temelę ir visvien neaišku.. Kodėl bąla agurkai konservuoti. Baigiu isproteti, vargstu ir bereikalo.. Pusę agurkų pabalo. druska naudoju be jodo, agurkus iskaitinu kol pakeičia spalvą, stiklainius isplaunu su soda ir isgarinu virs virdulio. Dangtelius isvalau su actu. Kaip manote, ką vertėtų daryti kitaip? Jei galit patarkit labai laukiu patarimų verysad.gif
Atsakyti
QUOTE(erika_daug @ 2012 08 04, 10:35)
Labukas visoms. Skaitinėjau Jūsų temelę ir visvien neaišku.. Kodėl bąla agurkai konservuoti. Baigiu isproteti, vargstu ir bereikalo.. Pusę agurkų pabalo. druska naudoju be jodo, agurkus iskaitinu kol pakeičia spalvą, stiklainius isplaunu su soda ir isgarinu virs virdulio. Dangtelius isvalau su actu. Kaip manote, ką vertėtų daryti kitaip? Jei galit patarkit labai laukiu patarimų verysad.gif

gal blogai uzsidaro? as apverciu stiklaini ir pasukineju paziuriu ar nelasa, tada apvertus padedu, o gal agurkai netinkami g.gif
Atsakyti
Jo apverciu, apziuriu ir po to apverstus palieku ir apklotus. O gal stiklainiai neissisterilizuoja gerai, net nezinau.. Gal dar bandyt stiklainius tvilkyt su verdanciu vandeniu g.gif
Atsakyti
QUOTE(erika_daug @ 2012 08 04, 14:02)
Jo apverciu, apziuriu ir po to apverstus palieku ir apklotus. O gal stiklainiai neissisterilizuoja gerai, net nezinau.. Gal dar bandyt stiklainius tvilkyt su verdanciu vandeniu g.gif

As stiklainius tai is viso tik isplaunu kad ir su indu plovikliu, nieko daugiau nedarau ir tpfu tpfu tpfu agurkai nebebala jau kokius 5 metus, kai pakeiciau vakavimo eiga.
Atsakyti
QUOTE(erika_daug @ 2012 08 04, 09:35)
Labukas visoms. Skaitinėjau Jūsų temelę ir visvien neaišku.. Kodėl bąla agurkai konservuoti. Baigiu isproteti, vargstu ir bereikalo.. Pusę agurkų pabalo. druska naudoju be jodo, agurkus iskaitinu kol pakeičia spalvą, stiklainius isplaunu su soda ir isgarinu virs virdulio. Dangtelius isvalau su actu. Kaip manote, ką vertėtų daryti kitaip? Jei galit patarkit labai laukiu patarimų verysad.gif

Ką reiškia šie žodiai?.Koks čia rodiklis?Tu juos užpylineji ar kaitini-sterelizuoji?
Atleiskit,apie stiklainių sterelizavimus baikit spangti. jei sterelizuojasi produktas kaitinant ar užpilinejant,tai sterelizuosis ir indai-stiklainiai,dangteliai. kitas reikalas,kai pilam,fasuojam gatavą produktą,kokią mišraine.tada ir indai turi buti gatavai paruošti
Uždarinejant metaliniais dangteliais,kur naudojam užspaudimą metalo,butina patikrinti nors cezono pradžioj,ar sandariai uždarinejama. nesijuokit,pabandau rankom atidaryti užsuktą dangtelį pirmą-jis neturi atsidaryti,jei pasistengus atidarai be atidarytuvo,o taip buvo ir šią vasarą-reiškia,prastai dirba,išsiderino uždarytuvas.
Jei čia nerasim bėdų-temperatūroje,kaitinime,tada reiks žiūret į konservantų kiekį-receptūrą ir teisingą matavimą kiekių...
Atsakyti
Agurkus kaitinu keletą minučių verdančiame vandenyje, po to dedu į sterilizuotus stiklainius. Tada užvirusį marinatą užpilu ir užvakuoju (gal dabar bus aiskiau mirksiukas.gif ). Įdomu tai, kad bąla kai kurie slovikai, kurie buvo vaakuoti užsukamais dangteliais ir kai kurie su metalinias, kur naudojam aparatą metalui užspausti. Tuoj pabandysiu atidaryti vieną sloviką kaip amarrile rasė, gal aparatas blogai daro. ErikaN sakėt pakeitėte vaakavimo eigą, gal pasidalintumėte, nes visvien kažką reiks kaisti vaakavime ir man.
Atsakyti