Įkraunama...
Įkraunama...

Jurga Ivanauskaitė

QUOTE(adis @ 2006 09 18, 14:00)
Ačiū už šį straipsnį, visą dieną galvojau , kur man gauti „Veidą“. Į biblioteką eiti ieškoti - tinginys didelis. smile.gif

šiaip "Veidą" galima skaityti ir internete mirksiukas.gif : http://www.veidas.lt/lt.php

Atsakyti
QUOTE(Vailingo @ 2006 09 18, 19:07)
šiaip "Veidą" galima skaityti ir internete mirksiukas.gif : http://www.veidas.lt/lt.php


Ačiū, kažkaip net nepagalvojau, kad turi savo tinklalapį blush2.gif
Atsakyti
Šios dienos "Nemune" yra D. Kajoko pokalbis su J. Ivanauskaite. Atkreipkit dėmesį jos budistinę šukuoseną. Ne dėl ligos, bet šiaip ryžosi plikai nusiskusti galvą. Ir jai tinka.
Atsakyti
QUOTE(Dolitlė @ 2006 09 21, 18:41)
Šios dienos "Nemune" yra D. Kajoko pokalbis su J. Ivanauskaite. Atkreipkit dėmesį jos budistinę šukuoseną. Ne dėl ligos, bet šiaip ryžosi plikai nusiskusti galvą. Ir jai tinka.

Ačiū smile.gif Kai pasirodys tas straipsnis internetiniame "Nemune' - įdėsiu čia. Tik jis dviem savaitėm veluoja - dabar kabo 09.07 numeris.
Atsakyti
Gal kas žinote ,kiek ilgai Jurga gydėsi Švedijos klinikose?Kai kovo mėnesį Lundo onkologinėj klinikoj pradėjo gydyti mano vyrą,sužinojau apie Jurgą.Norėjau aplankyti,deja nepasisekė jos rasti...Kantrybės,stiptybės,Dievo palaimos ir šviesių minčių Tau miela JURGA 4u.gif
Atsakyti
Labai saunu kai zmones padeda vieni kitem, bet jei tai ne butu žymiai lietuvių rašytoja o butu paprastas zmogus ar atsirastu norinciu padeti ???

atsiprasau gal ne i tema

prisidesiu kuom galesiu blush2.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Simpatiaska: 23 rugsėjo 2006 - 23:17
QUOTE(Simpatiaska @ 2006 09 24, 01:16)
Labai saunu kai zmones padeda vieni kitem, bet jei tai ne butu žymiai lietuvių rašytoja o butu paprastas zmogus  ar atsirastu norinciu padeti ???

atsiprasau gal ne i tema

prisidesiu kuom galesiu blush2.gif

manau, kad atsirastų smile.gif paskaityk skyreli "Parama vaikams" - kiek yra geros širdies žmonių wub.gif
Papildyta:
QUOTE(Ramunike @ 2006 09 24, 00:01)
Gal kas žinote ,kiek ilgai Jurga gydėsi Švedijos klinikose?Kai kovo mėnesį Lundo onkologinėj klinikoj pradėjo gydyti mano vyrą,sužinojau apie Jurgą.Norėjau aplankyti,deja nepasisekė jos rasti...Kantrybės,stiptybės,Dievo palaimos ir šviesių minčių Tau miela JURGA 4u.gif

Jei ne maišau, tai nuo sausio iki balandžio pabaigos. bet ji iš tisai ligoninėj negulėdavo, gyveno kažkokiam namelyje su sese - paskaity jos laišką apie tylą (1 psl.)
Atsakyti
QUOTE(Vailingo @ 2006 09 23, 23:29)
manau, kad atsirastų smile.gif paskaityk skyreli "Parama vaikams" - kiek yra geros širdies žmonių wub.gif
Papildyta:

Jei ne maišau, tai nuo sausio iki balandžio pabaigos. bet ji iš tisai ligoninėj negulėdavo, gyveno kažkokiam namelyje su sese - paskaity jos laišką apie tylą (1 psl.)

Labai ačiū 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(garbane @ 2006 05 02, 19:15)
Na mergaites nepykit bet isikisiu. Nepersu jums savo nuomones bet asmeniskai galvoju kad tuos aukojamus pinigelius geriau skirti maziems vaikuciams kuriu vienintele viltis gyventi - brangus gydymas. Neturiu omenyje nieko konkretaus, bet zinau kad tokiu vaikuciu daugybe.. be to daugumos ju tevai nera zymus rasytojai, uzdirba minimuma ir negauna tukstantines valstybines paramos. Tiesiog nesusilaikiau ir parasiau. Uzmetykit mane akmenim kad norit bet cia mano subjektyvi nuomone.
Kita vertus man daug maziau suprantamas buvo Tamuleviciutes atvejis. Tiesiog niekaip neapleidzia mintis kad tiek simtai tukstanciu galejo isgelbeti gyvybe vaikams ar paaugliams kuriem dar visas gyvenimas pries akis.
Jurgai nuosirdziai linkiu stiprybes ir sveikatos 4u.gif
Nepykit 4u.gif


Kaip tik norėjau apie tai rašyti!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Nu *****, verkiau, kai paskaičiau "Respublikoj", kad tos ponios gydymui išleido 250 tūkst litų, su visais pavežiojimais...
Išmetam pavardę, ir galim pakalbėti.
Juk jei būtų tipo "eilinis" žmogus, tai net greitoji pagalba nebūtų atvažiavus, jei būtų gulėjęs už 100 metrų nuo "teritorijos ribos".
O čia matai, kažkas tokio buvo, kaip aktorių kolektyvas rašė raštą AMB'ui, tas ir "pasirašė". Dar giliau pagalvojus, tai AMB žentas yra aktorius... Žodžiu, senam žmogui gelbėti buvo skiriama tiek, kiek reikia, o va vaikams...
Tėvai turi kryžiaus kelius nueiti, kad užsieny gyvybiškai svarbią operaciją už 50 štukų padarytų. Riboja sanatorijas vaikams. Ką ten sanatorijas.. Masažus skaičiuoja, kad tik ne per gerai būtų... Ką čia bepridėsi...
Nekenčiu tokių!!!!
Atsakyti
Kai kalbama apie paramą, diskusijosm "tam davė, o..." vietos būt negali. Aš pati asmeniškai niekada neduodu centų elgetaujantiems vaikams ar prasigėrusiems elgetoms. Bet nežinau, ar galėčiau piktintis tais, kurie juos vis dėlto remia? g.gif:
Atsakyti
QUOTE(Smurka @ 2006 09 25, 17:40)
Kai kalbama apie paramą, diskusijosm "tam davė, o..." vietos būt negali. Aš pati asmeniškai niekada neduodu centų elgetaujantiems vaikams ar prasigėrusiems elgetoms. Bet nežinau, ar galėčiau piktintis tais, kurie juos vis dėlto remia? g.gif:

drinks_cheers.gif
Atsakyti
Žinutė apie Jurgą smile.gif
http://whatson.delfi...php?id=10805843
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Vailingo: 28 rugsėjo 2006 - 09:42