Įkraunama...
Įkraunama...

Jurga Ivanauskaitė

Na mergaites nepykit bet isikisiu. Nepersu jums savo nuomones bet asmeniskai galvoju kad tuos aukojamus pinigelius geriau skirti maziems vaikuciams kuriu vienintele viltis gyventi - brangus gydymas. Neturiu omenyje nieko konkretaus, bet zinau kad tokiu vaikuciu daugybe.. be to daugumos ju tevai nera zymus rasytojai, uzdirba minimuma ir negauna tukstantines valstybines paramos. Tiesiog nesusilaikiau ir parasiau. Uzmetykit mane akmenim kad norit bet cia mano subjektyvi nuomone.
Kita vertus man daug maziau suprantamas buvo Tamuleviciutes atvejis. Tiesiog niekaip neapleidzia mintis kad tiek simtai tukstanciu galejo isgelbeti gyvybe vaikams ar paaugliams kuriem dar visas gyvenimas pries akis.
Jurgai nuosirdziai linkiu stiprybes ir sveikatos 4u.gif
Nepykit 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(garbane @ 2006 05 02, 19:15)
Tiesiog nesusilaikiau ir parasiau. Uzmetykit mane akmenim kad norit bet cia mano subjektyvi nuomone.

o kam čia tais akmenimis mėtytis, jei gražiai draugauti ir kalbėtis galima wub.gif Ir, beje, tu esi teisi: vaikai yra aukščiau visko, tai nediskutuojama (bent man). Ir jų sveikata turi būt pirmoj eilėj. BET: tiesiog jei Myldė nebūtų įdėjus to laiško aš, pavyzdžiui, nebūčiau žinojusi, kad tokios pagalbos reikia žmogui, priklausančiam erdvei, kuri man labai svarbi. Nebūčiau žinojus, kad Jurgai reikia pagalbos, o aš jai noriu padėti, kaip norėjau padėt Juliukui ir t.t. Tai pasirinkimo ir laisvos valios reikalas, galiojantis visiems. Tik tiek.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Vailingo: 02 gegužės 2006 - 17:41
Vakarykščiam Lietrytyje yra straipsnis apie Jurgą cool.gif mirksiukas.gif
Atsakyti
garbane, nežinau, ar protinga yra išskaičiuoti, kam labiau reikia paramos, kas jos labiau nusipelno. Žmonės patys renkasi, ką mylėti ir kam padėti. Galbūt aš negailėčiau 1000 litų sergančiam šuniukui, bet neduočiau nei lito elgetaujančiam žmogui. Čia jau mūsų pačių pasirinkimas. Jeigu kažką myli ir nori jam padėti, tai neturi kitiems aiškintis ir jaustis dėl to kaltas.
Paremsiu Jurgą būtinai, nes ji ir jos kūryba yra neįkainojama.
Atsakyti
QUOTE(Cukraus-pudra @ 2006 05 03, 08:12)
Paremsiu Jurgą būtinai, nes ji ir jos kūryba yra neįkainojama.

drinks_cheers.gif mano mintis išsakei mirksiukas.gif
Atsakyti
QUOTE(Cukraus-pudra @ 2006 05 03, 09:12)
garbane, nežinau, ar protinga yra išskaičiuoti, kam labiau reikia paramos, kas jos labiau nusipelno. Žmonės patys renkasi, ką mylėti ir kam padėti. Galbūt aš negailėčiau 1000 litų sergančiam šuniukui, bet neduočiau nei lito elgetaujančiam žmogui. Čia jau mūsų pačių pasirinkimas. Jeigu kažką myli ir nori jam padėti, tai neturi kitiems aiškintis ir jaustis dėl to kaltas.
Paremsiu Jurgą būtinai, nes ji ir jos kūryba yra neįkainojama.

Nesiginciju. Issakiau savo nuomone ir tiek. as jei tureciau ta tukstanti litu visgi aukociau ji tiems, kuriems (mano asmeniniu isitikinimu) jo reikia labiau. Pvz. www.rugile.com Ka gali zinoti kokius sedevrus ateityje galetu sukurti sie mazieji ligoniukai 4u.gif
Atsakyti
buciau lietuvoje-tikrai padeciau. nezinau kaip is anglijos pervesti. na, galbut paprasysiu , kad mama pervestu.

sekmes ir stiprybes Jurgai 4u.gif wub.gif
Atsakyti
Sveikos 4u.gif Pabandysiu as gerb. L. Ruokytes paklaust del tarptautines banko saskaitos? Mat ne viena rase, kad noretu ir galetu...
Atsakyti
visi turi teise i gyvenima: kudikiai, suauge, seneliai. ir ta teise visu vienoda ir neskirstoma pagal amziu. ziliausias senuciukas man toks pat brangus, kaip ir naujagimis. truputi pyktelejau ant garbanes, tokias mintis zmones pasilaiko sau...
Jurga, mes su tavim mintimis ir sirdimis wub.gif
Atsakyti
QUOTE(primavera @ 2006 05 04, 18:53)
visi turi teise i gyvenima: kudikiai, suauge, seneliai. ir ta teise visu vienoda ir neskirstoma pagal amziu. ziliausias senuciukas man toks pat brangus, kaip ir naujagimis. truputi pyktelejau ant garbanes, tokias mintis zmones pasilaiko sau...

Neturejau omeny kad kazkas maziau nusipelno gyventi. tiesiog mano nuomone jurga jau gavo tikrai solidzia suma is specialiojo valstybes rezervo. Tokiu atveju tarsi teigiama kad zymus zmones labiau nusipelno brangaus gydymo, ar kaip? g.gif
ai nekreipkit demesio. nesistengiu nieko perkalbeti. tiesiog man tai atrodo kazkaip nesazininga ir tiek.. 4u.gif
Atsakyti
Toms, kurios esat ne Lietuvoj, ir norit paremti Jurga, gavau patikslinimą iš gerb. Lianos Ruokytės:
LT857044000440611856
SEB Vilniaus bankas, SWIFT kodas - CBVILT2X

Ačiū visoms už geranoriškumą 4u.gif


Atsakyti
QUOTE(garbane @ 2006 05 05, 12:21)
tiesiog mano nuomone jurga jau gavo tikrai solidzia suma is specialiojo valstybes rezervo. Tokiu atveju tarsi teigiama kad zymus zmones labiau nusipelno brangaus gydymo, ar kaip?  g.gif

is esmes tai teisybe, sikart labai teisingai mintis sudeliojai mirksiukas.gif 4u.gif
Atsakyti