Įkraunama...
Įkraunama...

Jurga Ivanauskaitė

Tas eilėraštis... nežinau, trūksta žodžių. Mažiausiai ką galiu pasakyti - tai idealu. Geriau negali būti. Labai laukiu knygos. Gal kas žinote kaip ji jaučiasi? Kažkaip aprimo viskas, bet gal ir gerai, užtenka daryti spektaklius.
Atsakyti
Šiandien Jurga mirė....... Trūksta žodžių. Labai liūdna......
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo BlackDee: 17 vasario 2007 - 13:17
Taip nesinori tikėti tik ką išgirsta žinia... verysad.gif

http://www.delfi.lt/...php?id=12177401
http://www.lrytas.lt...69424608&view=4
Atsakyti
verysad.gif
Atsakyti
Užuojauta visiems, kam ji buvo brangi
Atsakyti
Ka tik perskaiciau verysad.gif verysad.gif verysad.gif labai labai graudu verysad.gif
Atsakyti
labai labai gaila verysad.gif ilsekis ramybeje, Jurga...
Atsakyti
Amžinąjį atilsį jai verysad.gif labai labai liūdna, negaliu patikėti verysad.gif verysad.gif verysad.gif
Atsakyti
Deja,gyvenimas ziaurus...Bet ji lieka gyva savo knygose,savo kuryboje



user posted image
Atsakyti
QUOTE(AStonke @ 2007 02 10, 20:25)
na,man Jurgos laiškas,toks keistas pasirodė..  unsure.gif kazkaip iš jos knygų,jos filosofijos.............manau turėjo būti kitoks  ax.gif Kazkaip pati "nurašo" visas Tibeto medicinas,čakras,ajurvedas-kuriomis pati domėjosi ir tikėjo...galbūt,todėl,kad jai tai nesuteikė vilties...kad nuo to ji nepagijo(o,gal ir nesigydė) gal....gal.........


Va atsakymas
"Liga padėjo man sugrįžti į Katalikų bažnyčią.

Kai grįžau po visų savo budistinių kelionių, puikiai suvokiau, ką Dalai Lama visada kalbėjo.

Žmogus, kuris yra gimęs šalyje, kur yra katalikiška Vakarų kultūra, turi likti katalikas. Tai suvokiau labai seniai, tačiau jaučiausi kaip ragana.

Į bažnyčią tiesiog negalėjau įeiti. Tai buvo slenkstis, kurio negalėjau peržengti.

- Kaip ta siena sugriuvo?

- Tai atsitiko mano kelionės į Švediją išvakarėse.
"
Atsakyti
LABAI SKAUDU KAD JOS JAU NERA verysad.gif verysad.gif

AMZINA JAI ATILSI verysad.gif verysad.gif
Atsakyti
Tik ką sužinojau.....graudu..........užuojauta visiems,kas ją mylėjo.......
user posted image
Atsakyti