Įkraunama...
Įkraunama...

Įvairių pyragų kepimo laikas

QUOTE(dute1 @ 2006 04 30, 16:48)
drinks_cheers.gif  Aš irgi dažniausiai kepu 180 laipsnių temperatūroje ir viskas kuo puikiausiai iškepa  lotuliukas.gif

-
ir as tik 180-200 kepu mirksiukas.gif
Atsakyti
Teslos, Teslu technologija skaidrese blush2.gif
Atsakyti
Sveikos merginos-turiu beda 4u.gif
Nusipirkau prancuzisku saldytu bandeliu su idaru-o elektrines orkaites neturiu.\
Ar imanoma dujinej orkaitej jas iskept???Gal kas bande mikrobanginej? 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(Askulia @ 2007 04 27, 16:54)
As irgi nelabai ziuredavau kaip ir ka kepti - bet pasimokiau su Plykytais sausainiais. Mano dar mociutes firminis saldesis budavo Eklerai - plykyti sausainiai su virtu kremu.. niam niam.. Tai as vis nenutaikydavau, kad man jie graziai iskiltu. Neseniai sove i galva mintis, kad gal temperaturoje ne tokioj kepu (180) - akurat.. knygose raso, kad plikyta tesla reikia kepti 200-225 laispniu karstyje. Ir ka manot - sekanti porcija ishkilo beve dvigubai ir gal net dar daugiau.. gaila tik, kad tai buvo paskutine, o ne antroji bleka smile.gif

Nu nežinau, man eklerai kuo puikiausiai ir prie 180 laipsnių iškilo mirksiukas.gif

Papildyta:
QUOTE(edituke 1976 @ 2010 02 03, 16:55)
Sveikos merginos-turiu beda 4u.gif
Nusipirkau prancuzisku saldytu bandeliu su idaru-o elektrines orkaites neturiu.\
Ar imanoma dujinej orkaitej jas iskept???Gal kas bande mikrobanginej? 4u.gif

Manau, kad galima. Koks skirtumas ar elektrinė ar dujinė mirksiukas.gif Aš, pvz., tik metus laiko turiu elektrinė orkaitę, anksčiau gyvenam su dujine ir viskas kepdavo kuo puikiausiai ax.gif
Atsakyti
sveikos, mano orkaite labai prasta, nezinau, ka daryti. Atrodo, kad viska kepa dvigubai ilgiau.. Vyro vis nepriprasau, kad ja apsildintu... gal kokiu patarimu duosit, kaip suptrumpinti kepimo laika? g.gif
Atsakyti
Sveikos merginos, nukisau kazkur trupinto Beos pyrago su uogiene recepta, o taip norisi issikept sventems schmoll.gif Gal kas imestu nuorodele, nes nerandu niekaip, ar pati receptuka 4u.gif labai labai bu 4u.gif siu dekinga
Atsakyti
QUOTE(Ruteles_mama @ 2010 09 02, 10:08)
sveikos, mano orkaite labai prasta, nezinau, ka daryti. Atrodo, kad viska kepa dvigubai ilgiau.. Vyro vis nepriprasau, kad ja apsildintu... gal kokiu patarimu duosit, kaip suptrumpinti kepimo laika? g.gif

Turiu tą pačią problemą. Patarkit ką nors.... Paprastas obuolių pyragas kepa apie valandą... Kas gali būt blogai? g.gif
Atsakyti
kokioje temp kepate imbierinius meduolius?
Atsakyti
O kaip gi manote, geriau kepimo milteliai ar soda? Kas geriau kildina pyragus? Nes vis kepu su milteliais ir kazkaip niekad negaunu puraus skanaus pyragiuko.
Atsakyti
QUOTE(Ruteles_mama @ 2010 09 02, 11:08)
sveikos, mano orkaite labai prasta, nezinau, ka daryti. Atrodo, kad viska kepa dvigubai ilgiau.. Vyro vis nepriprasau, kad ja apsildintu... gal kokiu patarimu duosit, kaip suptrumpinti kepimo laika? g.gif

Mes i savo paprasta dujine orkaite idejom 3 samotines plytas, pacioj apacioj ant pagrindo.Tai dabar viskas daug greiciau kepa thumbup.gif Anksciau mielinis pyragas sudegdavo per kelias minutes-dabar bandeles ,pyragiukus -viska galim iskept 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(edituke 1976 @ 2011 02 28, 10:11)
Mes i savo paprasta dujine orkaite idejom 3 samotines plytas, pacioj apacioj ant pagrindo.Tai dabar viskas daug greiciau kepa thumbup.gif Anksciau mielinis pyragas sudegdavo per kelias minutes-dabar bandeles ,pyragiukus -viska galim iskept 4u.gif

kas cia per plitos ?
as tai ipilu vandens i platu inda , ir pastatau apacioje, tai niekas man nesvyla dujinei plitoj smile.gif
Atsakyti
QUOTE(Pigalica @ 2006 04 27, 10:02)
Manau, kad siame skyrelyje sitos lenteles truko. As zinau, kad yra tema "Techniniai receptu dalykai", taciau mano manymu si lentele sioje temoje daug kam pravers. 4u.gif  ax.gif
Jei turit dar kokiu patarimu, prasom prisideti mirksiukas.gif


Manau, kad biskvitui, 200-220 per auksta temperatura. Kepu toki pusiau biskvitini pyraga su obuoliais, ir jei temp aukstesne uz 150, temp. tai l greit iskepa ir nepakila kiek reikia, o jei bus apie 200, tai gali ir sudegti. Tad biskvitui tinkama temp yra apie 150 laipsniu.
Atsakyti