Įkraunama...
Įkraunama...

Hialurono rūgšties injekcijos

QUOTE(raudoni bateliai @ 2013 05 30, 16:37)
Aš kažkaip skaičiau, kad geriausia tokias procedūras daryti po vasaros, t.y. rudenį, kai saulė ne tokia aktyvi ir pan. g.gif Galvoju apie rugsėjį-spalį.

kaip tik daroma pries vasara, kad nereiketu tiek raukytis rolleyes.gif
Atsakyti
QUOTE(~Aylin @ 2013 05 30, 19:12)
kaip tik daroma pries vasara, kad nereiketu tiek raukytis rolleyes.gif


Matyt supainiojau doh.gif g.gif
Atsakyti
QUOTE(luka* @ 2013 01 24, 18:33)
bet jeigu mano pykcio rauksle labai gili,tai botulinas jos neislygins,jis tik neleis toliau raukstytis... o uzpildyt rauksle,isivaizduoju reiketu hialuronu??

siandien i pykcio rauksle susileidau hialurona. as mimikas konktroliuoju, man rauksle atsirado kai leliu auginau, naktim po 10 kartu keldavausi prie jo ir taip raukdavausi, nes akiu kitaip neidavo atmerkti. kai jis nustojo mane zadinti po poros metu, tokiu mimiku nebedarau, bet rauksle tai griovio gilumo liko. todel man pasake, kad tiks hialuronas. iskilo ji graziai, liko tik bruksnys, tikiuosi, kad apnyks ir jisai. na o jei ne, tai bent jau ne griovys. sake gali reiketi po 3-4 menesiu dar ileisti, nes su giliom raukslem taip buna smile.gif
jei ir toliau raukyciau kakta toj vietoj, tai tektu leisti botulina
Atsakyti
Sveikos,

gal galetumet parasyt tos kurios leidosi hialurona, ar labai skaudejo ar kazkuo nuskausmono. Kazkaip neteko girdet apie skausma, o kai as leidausi, tai sienom lipt norejosi is skausmo, galvojau, daugiau neistverciau. Galvoju gal man leido kokiom per storom adatom ar dar kazka ne taip dare..
is anksto dekui.
Atsakyti
crazy wind, i kuria vieta jums leido?
man leido i kakla+dekolte ir lupu-nosies rauksles, nors ir atsalde, bet malonumo buvo mazai, ypac i plona kaklo oda, kai leido
Atsakyti
QUOTE(~Aylin @ 2013 07 01, 21:33)
crazy wind, i kuria vieta jums leido?
man leido i kakla+dekolte ir lupu-nosies rauksles, nors ir atsalde, bet malonumo buvo mazai, ypac i plona kaklo oda, kai leido


Man leido i kakta ir aplink akis. tiesa, nepasakiau, kad po akim buvo tokia melyne! atrodziau kaip gavus I aki. Vaizdas buvo kosmariskas net 2 savaites!:( Nesuprantu kodel taip ziauriai. Girdejau, kad buna melyniu, bet as buvau istinusia akim ir melyne. baisu.. bijociau eiti tokiai procedurai dar karta. bet galvoju, gal ta kosmetologe kazka ne taip padare..

o ar padejo decolte tas hialuronas? manau man irgi reiketu.. nepaslaptis kie kainavo?

Atsakyti
QUOTE(crazy wind @ 2013 07 01, 18:26)
Sveikos,

gal galetumet parasyt tos kurios leidosi hialurona, ar labai skaudejo ar kazkuo nuskausmono. Kazkaip neteko girdet apie skausma, o kai as leidausi, tai sienom lipt norejosi is skausmo, galvojau, daugiau neistverciau. Galvoju gal man leido kokiom per storom adatom ar dar kazka ne taip dare..
is anksto dekui.

Man pirmą kartą nenuskausmino, kai į nosies-lūpų raukšlę leido, tai ašaros riedėjo veidu upeliais... Kitą kartą leido hialuroną į visą veidą (biorevitalizaciją), tai užšaldė juodai. Vietoj pusės valandos visą valandą pralaukiau su tepalu ant veido doh.gif Oda kaip negyva buvo - iš viso nieko nejaučiau. Po procedūros vaikščiojau kaip po dantisto nuskausminimo... Kitus kartus maždaug pusvalandį užšaldydavo ir pakenčiamai 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(~Aylin @ 2013 07 01, 22:33)
man leido i kakla+dekolte



noriu paklausti kaip atrodo, ar kiek padeda, ir jeigu ne paslaptis kiek visa tai kainavo?
aciu 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(sm2002 @ 2013 07 02, 10:05)
Man pirmą kartą nenuskausmino, kai į nosies-lūpų raukšlę leido, tai ašaros riedėjo veidu upeliais... Kitą kartą leido hialuroną į visą veidą (biorevitalizaciją), tai užšaldė juodai. Vietoj pusės valandos visą valandą pralaukiau su tepalu ant veido  doh.gif  Oda kaip negyva buvo - iš viso nieko nejaučiau. Po procedūros vaikščiojau kaip po dantisto nuskausminimo... Kitus kartus maždaug pusvalandį užšaldydavo ir pakenčiamai 4u.gif


sm2002, aciu. o kas per tepalas ten? kazkaip man nieko neuzsimine kosmetologe net apie galimybe kazka uztept. jeu geriau kita kart pati nusipirkciau ir atsinesciau, kad tik nereiktu tokius skausmu iskentet:)
Atsakyti
QUOTE(crazy wind @ 2013 07 02, 14:36)
sm2002, aciu. o kas per tepalas ten? kazkaip man nieko neuzsimine kosmetologe net apie galimybe kazka uztept. jeu geriau kita kart pati nusipirkciau ir atsinesciau, kad tik nereiktu tokius skausmu iskentet:)

Emla tepalas, bet LT labai brangus... Jo sudėtyje yra Lidocaino, kuris užšaldo odą. Kai kurie hialurono preparatai jau su Lidocainu, tik aš jų nebandžiau...
Atsakyti
QUOTE(sm2002 @ 2013 07 02, 14:54)
Emla tepalas, bet LT labai brangus... Jo sudėtyje yra Lidocaino, kuris užšaldo odą. Kai kurie hialurono preparatai jau su Lidocainu, tik aš jų nebandžiau...



supratau. aciu labai:)
Atsakyti
Ar galima vasara leistis hiluarono? kiek maždaug kainuoja veidas ir kaklas?
Atsakyti