Įkraunama...
Įkraunama...

Hialurono rūgšties injekcijos

Sveikos,
gal galėtumėt paaiškinti esminį skirtumą tarp hialurono rūgšties ir botokso injekcijų? smile.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Emixsit: 28 gegužės 2013 - 20:58
QUOTE(raudoni bateliai @ 2013 05 28, 16:21)
O gal teko kam nors horizontalias kaktos raukšleles lygintis?  ax.gif Ar čia jau tik botoksas pagelbėtų?  g.gif


as su botoksu
QUOTE(Emixsit @ 2013 05 28, 20:57)
Sveikos,
gal galėtumėt paaiškinti esminį skirtumą tarp hialurono rūgšties ir botokso injekcijų? smile.gif

HA pripildo rauksle ir tokiu budu ji lygesne atrodo, botoksas paralyziuoja lokaliai raumeni ir tokiu budu islygina rauksle
Atsakyti
QUOTE(~Aylin @ 2013 05 28, 23:43)
as su botoksu


Dėkui 4u.gif Bet Jūs tai darėte ne Lietuvoje? smile.gif
Atsakyti
QUOTE(raudoni bateliai @ 2013 05 28, 23:58)
Dėkui  4u.gif Bet Jūs tai darėte ne Lietuvoje?  smile.gif


ir LT irgi 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(~Aylin @ 2013 05 29, 07:55)
ir LT irgi  4u.gif


Gal galit išduot pas ką darėtės ir kainą? blush2.gif Jei ne temoje, tai į AŽ 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(raudoni bateliai @ 2013 05 29, 08:56)
Gal galit išduot pas ką darėtės ir kainą?  blush2.gif Jei ne temoje, tai į AŽ  4u.gif


tai anokia cia paslaptis, isduosiu irnesakyk.gif pas Gyte is GK, mokejau 300-400
Atsakyti
Dėkui labai, o maždaug kada tai buvo, ta prasme, kuriam laikui užtenka to užpildo? Aš suprantu, kad tai nuo individualu, priklauso nuo organizmo ir pan., bet įdomu kaip Jums? smile.gif Ir viena raukšlelė buvo ar keletas? Pas mane dvi ilgos horizontalios ryškesnės ir viena trumpa, ruošiuos, ruošiuos ir kažkaip susistabdau, net nežinau kodėl, šiaip gana greitai pasiryžtu net eksperimentams visokiems, o čia kažko bijau blush2.gif biggrin.gif
Atsakyti
man uzteko 6-7 men
Atsakyti
Dėkui 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(raudoni bateliai @ 2013 05 29, 18:42)


lauksiu jusu ispudziu smile.gif
Atsakyti
Pas mane problema tokia, kad kakta kažkaip smunka žemyn ir žvilgsnis darosi "rūstus", ta prasme antakiai leidžiasi ir atrodo, lyg būčiau juos suraukusi, tokios smulkios raukšlės ties antakiais, ir odos toks kaip ir perteklius ties tarpuaakiu. Ar galima šitą problemą spręsti injekcijomis ir taip pakelti antakius ir išlyginti tarpuaakio odą? g.gif
Atsakyti
QUOTE(~Aylin @ 2013 05 29, 21:34)
lauksiu jusu ispudziu smile.gif


Aš kažkaip skaičiau, kad geriausia tokias procedūras daryti po vasaros, t.y. rudenį, kai saulė ne tokia aktyvi ir pan. g.gif Galvoju apie rugsėjį-spalį.
Atsakyti