Įkraunama...
Įkraunama...

Hialurono rūgšties injekcijos

Tai gerai, kad užsirašiau prieš savaitgalį, nes po haliurono greičiausiai ir mėlynių liks cool.gif.
Dar skaičiau, kad jau po poros kartų reikėtų kažkaip kitaip tas raukšleles lyginti, nes trečią kartą sussileidus lūpa pasidaro kaip pas ančiuką.
Atsakyti
QUOTE(Ašara @ 2013 04 30, 11:17)
dar ir kaip padeda...


Išbandėte?
Jei laikosi vieną ar du mėnesius, tai čia vadinasi padeda? lotuliukas.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo sm2002: 30 balandžio 2013 - 12:04
QUOTE(sm2002 @ 2013 04 30, 12:04)
Išbandėte?
Jei laikosi vieną ar du mėnesius, tai čia vadinasi padeda?  lotuliukas.gif

be abejo isbandziau, o kas jums sake, kad tik tiek laikosi? eina 7-tas menuo ir dar laikosi. jei reiktu, tai susileisciau ir kas du menesius, bet nevaiksciociau su spinduliais aplink burna...tik man jau metu yra daug, galiu darytis drasiai visokias proceduras.
Atsakyti
QUOTE(Ašara @ 2013 05 01, 10:44)
be abejo isbandziau, o kas jums sake, kad tik tiek laikosi?  eina 7-tas menuo ir dar laikosi. jei reiktu, tai susileisciau ir kas du menesius, bet nevaiksciociau su spinduliais aplink burna...tik man jau metu yra daug, galiu darytis drasiai visokias proceduras.

O man po 2 mėnesių naujos raukšlelės atsirado šalia senujų, tik jos tokios plonos ir hialurono nesuleidžia - nebent botoksą.
Atsakyti
Mergaites,kas daretes,kokia vidutiniskai iseina nosies - lupu rauksliu korekcijos hialiuronu kaina? darysiuos pirma karta - aciu. 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(AtoMama @ 2013 05 04, 18:51)
Mergaites,kas daretes,kokia vidutiniskai iseina nosies - lupu rauksliu korekcijos hialiuronu kaina? darysiuos pirma karta - aciu. 4u.gif



Kainuos apie 700lt. 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(AtoMama @ 2013 05 04, 17:51)
Mergaites,kas daretes,kokia vidutiniskai iseina nosies - lupu rauksliu korekcijos hialiuronu kaina? darysiuos pirma karta - aciu. 4u.gif

Aš taip pat mokėjau 700 Lt 4u.gif
Atsakyti
Labas visoms 4u.gif
Siandien tobulinau veiduka, leidausi hialurona i mimikos rauksles. Suleido visa svirksta filerio. Kolkas jau grazeju,bet pazadejo man,kad hialuronas issivaikscios per 2 savaites ir bus dar grazesnis veidukas rolleyes.gif
Atsakyti
Labas. Ar po injekcijos į nosies-lūpų raukšlę matosi dūrių žymės? Jei taip, tai per kiek laiko išnyksta? Ačiū
Atsakyti
QUOTE(artistė @ 2013 05 27, 15:10)
Labas. Ar po injekcijos į nosies-lūpų raukšlę matosi dūrių žymės? Jei taip, tai per kiek laiko išnyksta? Ačiū


matosi. po poros dienu.
Atsakyti
QUOTE(artistė @ 2013 05 27, 15:10)
Labas. Ar po injekcijos į nosies-lūpų raukšlę matosi dūrių žymės? Jei taip, tai per kiek laiko išnyksta? Ačiū

man nesimate 4u.gif
Atsakyti
O gal teko kam nors horizontalias kaktos raukšleles lygintis? ax.gif Ar čia jau tik botoksas pagelbėtų? g.gif
Atsakyti