Įkraunama...
Įkraunama...

Hialurono rūgšties injekcijos

QUOTE(iwanka @ 2013 04 10, 20:20)
Į LORNĄ taip pat atvyksta?  g.gif Neteko girdėti apie tai... reikia pasidomėt  g.gif

atvyksta, pati buvau uzsiregistravus, bet susilaikiau ir nebenuvykau, atidejau kitam kartui smile.gif , jis atvyksta tik sestadieniais, viena kart i men kaip minejau
Atsakyti
QUOTE(sileste @ 2013 04 11, 12:12)
atvyksta, pati buvau uzsiregistravus, bet susilaikiau ir nebenuvykau, atidejau kitam kartui smile.gif , jis atvyksta tik sestadieniais, viena kart i men kaip minejau


Geras, ačiū už info mirksiukas.gif
Atsakyti

Sveikutes,
Pasidariau siandien botoksa ir haliurono injekcijas i paakius.. Jau senai labai norejau bet labai bijojau ax.gif Po 30ies zymiai sumazejo riebalinis sluoksnis veide ir atsirado tokios kaip duobes paakiuose. Daznai zmones klausdavo- ko tokia liudna arba pavargus ar ne? Nors tokia visai nesijausdavau. Labai nemalonu budavo gauti tokius komentarus.. schmoll.gif
Kadangi paakiau labai jautri vieta bijojai prisileisto adatas ten, tuo lab kad prisiskaitai visokie gumbai guzai kartais buna.. Na galiu pasakyt esu laaabai patenkinta- jau po 30 minuciu paraudimas dingo, ir kaip niekur nieko , tik 'duobiu' neliko. thumbup.gif
Atsakyti
QUOTE(jdjola13 @ 2013 04 16, 03:00)
Sveikutes,
Pasidariau siandien botoksa ir haliurono injekcijas i paakius.. Jau senai labai norejau bet labai bijojau ax.gif Po 30ies zymiai sumazejo riebalinis sluoksnis veide ir atsirado tokios kaip duobes paakiuose. Daznai zmones klausdavo- ko tokia liudna arba pavargus ar ne? Nors tokia visai nesijausdavau. Labai nemalonu budavo gauti tokius komentarus..  schmoll.gif
Kadangi paakiau labai jautri vieta bijojai prisileisto adatas ten, tuo lab kad prisiskaitai visokie gumbai guzai kartais buna.. Na galiu pasakyt esu laaabai patenkinta- jau po 30 minuciu paraudimas dingo, ir kaip niekur nieko , tik 'duobiu' neliko.  thumbup.gif

laba, smagu skaityt kad likot patenkinta, nes pati 24 keliauju siai prrocedurai, ar tik paakius dailinot ar visa veideli? kokia pinigu suma isleidot ir kada sekanti ijekcija turi buti daroma. Labai jau knieti zinot viska is anksto ir bijau ir noriu, duriu paciu nebijau nes esu darius mezoterapija, tik bijau del busimo efekto, na nerizikuosiu nezinosiu smile.gif , kaip bus taip manau bogiau nebus smile.gif
Atsakyti
QUOTE(sileste @ 2013 04 16, 21:15)
laba, smagu skaityt kad likot patenkinta, nes pati 24 keliauju siai prrocedurai, ar tik paakius dailinot ar visa veideli? kokia pinigu suma isleidot ir kada sekanti ijekcija turi buti daroma. Labai jau knieti zinot viska is anksto ir bijau ir noriu, duriu paciu nebijau nes esu darius mezoterapija, tik bijau del busimo efekto, na nerizikuosiu nezinosiu smile.gif , kaip bus taip manau bogiau nebus smile.gif



Dariau tik paakius nes man si zona aktuali, sake galeciau truputi i lupas ileisti, bet kadangi buvo tik pirmas kartas tai nenorejau skubeti, uzteks tik vienos zonos. Man leido gana lengvos konsistencijos HR paaiskino apie ju skirtumus ir kad yra daug HR produktu ir kad parenka butent pagal situacija, oda, amziu ir t.t.. Ta kur man leido, sake kad naudojama kartu su mezoterapija taip pat, visam veiduj gaivinti.. Na gal reikes ateity pabandyti ax.gif Paakiai koreguojami per 2 kartus, liepe ateiti po savaites paziureti kaip kas ir jei reikes, dar papildys..
Man tas pats buvo, as irgi labai norejau ir labai bijojau ax.gif tad prasiau daktaro nepadaugint. Gydytojas tikrai geras pasirode, nepadare ne vienos melynes, jokiu patinimu nera net keista.. Lietuvoje esu viena karta dariusi botoksa pas Papecki Kaune, tai vienas sonas melynem nuejo, ir 2 savaites kol isnyko..
Uz procedura mokejau 200 euru (as esu Prancuzijoj), tai Litais gaunasi apie 700 man atrodo.. Kazkaip galvojau bus daugiau. Bet botoksas cia brangus- 300eu, ir as tiktai pykcio rauksle ir truputi 'zasu kojelem' dariausi.. Galvojau HR bus brangesne.
O jus i kokia sriti norit haliurona darytis? 4u.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo jdjola13: 16 balandžio 2013 - 22:37
Laba diena,

Gal kuri galėtumėt pasidalinti patirtimi, ką geriau leistis, kad išlyginti raukšleles virš viršutinės lūpos? Botoksą, ar haliuroną?

Ir dar.. eidavau pas Jurgitą Stoškienę, bet šiuo metu ji nedirba ir man psaiūlės pas Violetą Medvedevą, gal kas darėtės pas ją, kaip ji:)?

Atsakyti
QUOTE(savaitelee @ 2013 04 28, 19:57)
Laba diena,

Gal kuri galėtumėt pasidalinti patirtimi, ką geriau leistis, kad išlyginti raukšleles virš viršutinės lūpos? Botoksą, ar haliuroną?

Man atrodo virš lūpos nelabai ir padeda g.gif
Atsakyti
QUOTE(sm2002 @ 2013 04 29, 14:01)
Man atrodo virš lūpos nelabai ir padeda g.gif


kodel gi? rauksles uzpildymui hialuronas puikiai tinka
Atsakyti
QUOTE(~Aylin @ 2013 04 29, 15:27)
kodel gi? rauksles uzpildymui hialuronas puikiai tinka

Todėl, kad ten raukšlytės plonos, kaip ir aplink akis - užpildymas tik dalinai išsprendžia problema. Jei visas raukšles galima būtų užpildyti - nereikėtų botokso mirksiukas.gif Kiek skaičiau, galima lūpas pasiputlinti ir tada raukšlės virš lūpų sumažėja.
Atsakyti
QUOTE(sm2002 @ 2013 04 29, 15:35)
Todėl, kad ten raukšlytės plonos, kaip ir aplink akis - užpildymas tik dalinai išsprendžia problema.


labai abejoju, kad kazkuri cia apsilankanti to nezino rolleyes.gif ir dar labiau abejoju, kad po uzpildymo sedes ir lauks odos lygumo kaip pas 7 m mergaite rolleyes.gif
Atsakyti
QUOTE(~Aylin @ 2013 04 29, 16:38)
labai abejoju, kad kazkuri cia apsilankanti to nezino rolleyes.gif ir dar labiau abejoju, kad po uzpildymo sedes ir lauks odos lygumo kaip pas 7 m mergaite rolleyes.gif

Aš visai ne apie tai schmoll.gif

Atsakyti
QUOTE(sm2002 @ 2013 04 29, 14:01)
Man atrodo virš lūpos nelabai ir padeda g.gif

dar ir kaip padeda...
Papildyta:
QUOTE(sm2002 @ 2013 04 29, 15:35)
Todėl, kad ten raukšlytės plonos, kaip ir aplink akis - užpildymas tik dalinai išsprendžia problema. Jei visas raukšles galima būtų užpildyti - nereikėtų botokso  mirksiukas.gif Kiek skaičiau, galima lūpas pasiputlinti ir tada raukšlės virš lūpų sumažėja.

tai be abejo, kad tik dalinai problema issprendzia. uzpildo rauksles tik kuriam laikui. dar nieks neatrado stebuklingo jaunystes eliksyro, nuo kurio rauksles dingtu su visam.
ne del lupu putlinimo rauksleles aplink lupas sumazeja, daugiau tvarkomas lupu konturas , suleidziama hialurono uzpildo aplink jas.
Atsakyti