Įkraunama...
Įkraunama...

Hialurono rūgšties injekcijos

QUOTE(Boom! @ 2017 05 31, 09:42)
smile.gif)))))))
Nu nejuokaukit taip.. Neskauda visai:).

Na suprantu girenė labai perdėjo ar pajuokavo biggrin.gif Klausiu todėl. kad noriu sužinoti kaip turi būti. Man uždėjo vaistų, apšaldė. Bet skausmas nerealus, tikrai labai didelis. tiesiog jutau kaip lenda adata ir makaluojasi po lūpas, mano nuomone taip neturėtu būti. Kokios jūsų patirtys? Ir dar mėlynę įtaisė
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Nainai: 31 gegužės 2017 - 12:29
QUOTE(Nainai @ 2017 05 31, 13:26)
Na suprantu girenė labai perdėjo ar pajuokavo  biggrin.gif Klausiu todėl. kad noriu sužinoti kaip turi būti. Man uždėjo vaistų, apšaldė. Bet skausmas nerealus, tikrai labai didelis. tiesiog jutau kaip lenda adata ir makaluojasi po lūpas, mano nuomone taip neturėtu būti. Kokios jūsų patirtys? Ir dar mėlynę įtaisė

Visos turine skirtingus skausmo slenkscius, tad visai nenuostabu, kai skauda vienam, kitam gali ir nejausti. Todel klausti kaip kas jauciasi-koks skirtunas, jeigu jus jauciates taip kaip jauciates?
Atsakyti

Skaudet skauda, bet galima ir pakenteti, man dare ir su saldomu kremu ir be. Siaip man rekomendavo juvederm lupom, nes jis minkstesnis, geriau pasiskirsto,nesusidaro gumuliukai :4u: 

Atsakyti
QUOTE(bianca_polo @ 2017 05 31, 12:22)
Visos turine skirtingus skausmo slenkscius, tad visai nenuostabu, kai skauda vienam, kitam gali ir nejausti. Todel klausti kaip kas jauciasi-koks skirtunas, jeigu jus jauciates taip kaip jauciates?

Klausiu todėl, jog įtariu, kad blogai buvo nuskausminta. Todėl tos kosmetologės nerekomenduočiau.
Atsakyti
QUOTE(Nainai @ 2017 06 01, 10:20)
Klausiu todėl, jog įtariu, kad blogai buvo nuskausminta.  Todėl tos kosmetologės nerekomenduočiau.

O kaip galima blogai nuskausminti, kai tereikia tik krema uztepti?
Atsakyti
QUOTE(bianca_polo @ 2017 06 01, 10:46)
O kaip galima blogai nuskausminti, kai tereikia tik krema uztepti?

yra visokių niuansų, pvz. per trumpai laikytas kremas, gal pasenęs. Ok nesigilinkim, tik norėjau sužinoti kitų pojūčius.
Atsakyti
QUOTE(Nainai @ 2017 06 02, 08:44)
yra visokių niuansų, pvz. per  trumpai laikytas kremas, gal pasenęs. Ok nesigilinkim, tik  norėjau sužinoti kitų pojūčius.


O kur darėt? Man dabar jau truputį baisu darosi smile.gif na, ne tiek, kad nepasidaryčiau 4u.gif laukiu pirmadienio, nors bijau, kad kitą savaitę būsiu mėlynomis lūpomis biggrin.gif
Atsakyti

Vienareiksmiskai atsakyti negalima ar kremas kaltas ar darbas blogai atliktas, nes skirtingi zmones skirtingai reaguoja i skausma, vien tema paskaicius matos kad kazkam tai baisesnis skausmas uz gimdymo kancias, kazkam visai pofik

Atsakyti
QUOTE(Nainai @ 2017 06 01, 11:20)
Klausiu todėl, jog įtariu, kad blogai buvo nuskausminta.  Todėl tos kosmetologės nerekomenduočiau.


Darant procedūrą lūpoms aplamai prašykit, kad nenuskausmintų, nes nuo to tepalo gali patint lūpos ir nelygiai padarys.
Šiaip lūpoms jei norit natūraliai tai geriausias juvederm smile, jokio tinimo, tik jo kiekis švirkšte 0,55 ml. Kitas geras preparatas Restylane kysse, jo yra 1 ml
ir svarbiausia - nesidarykit tokių procedūrų pas kosmetologes, jos net neturi teisės injekcijų daryt. Aš 100% pasitikiu gydytoja Indre Estetus klinikoj, jau 3 metus vaikštau pas ją, kol kas nenuvylė ax.gif
Atsakyti
Pirmadienį man pirmą kartą putlino lūpas su restyline kysse. Ateidama galvojau daryti su juvederm, bet gydytoja rekomendavo šį, nes ir rezultatas ilgesnis ir mano lūpoms efektas tinkamesnis (sakė, kad juvederm labiau pučia, o šis turi didesnę kėlimo jėgą). Tiesa, sakė,, kad restyline netinka jei būna besikartojantis herpis. Man suleido 0,4. Sakė bėgti nuo specų kurie galėtų suleisti visą ml. Man pačiai dabar lūpos atrodo milžiniškos, bet antradienį buvau pas tėvus - nieko nepastebėjo, o juk net mėlynės buvo gana nemažos😂 tai geriausias komplimentas turbūt, nes bijojau, kad atrodys nenatūraliai😉 pagrindinė priežastis kodėl nusprendžiau daryti injekcijas - apatinėje į lūpas į trūko putlumo atrodė ,,įvažiavusi", o lūpų kampuočiai buvo nuvažiavę žemyn. Esu labai patenkinta rezultatu, tik lūpos lyg ir kietesnės, gal dar tinimo kažkiek likę, nėra nemalonu, gal tik keista😊
Atsakyti

pas ka daretes?

Atsakyti
QUOTE(Female @ 2017 06 09, 13:36)
<p>pas ka daretes?</p>


Medskin, nes vienintelis puslapis kur mačiau normalias prieš ir po nuotraukas😀
Atsakyti