Įkraunama...
Įkraunama...

Hialurono rūgšties injekcijos

Kur dingote merginos?

Atsakyti
QUOTE(deimucha @ 2017 01 14, 01:36)
<p>Sveikos, grazuoles😍 Patarkite pas ka Vilniuje daryti lupu papildyma hialuronu? Aciu.</p>

As dariausi pas Edita, mano ne viena drauge ir pažįstama pas ja darėsi, visos liko patenkintos, matosi žmogus tikrai išmano savo darbą, super meistre! mirksiukas.gif

https://m.facebook.c.../?locale2=lt_LT
Atsakyti

As dariausi pas Edita, mano ne viena drauge ir pažįstama pas ja darėsi, visos liko patenkintos, matosi žmogus tikrai išmano savo darbą, super meistre! mirksiukas.gif

https://m.facebook.com/Lūpų-putlinimas-by-E.../?locale2=lt_LT

aciu jums 😘

Atsakyti
Sveikos,vakar putlinom lupas(pirma karta)su Emervel...1ml,skaudejo nedaug,patinimas minimalus,siandiena jau visai nieko nei patinimo nei putlumo,kame reikalas????visoms po 1k.nesimate nieko????ar tiesa,kad 2-3 k tik pradeda viskas rysket???
Atsakyti
QUOTE(Aurio zmona @ 2017 01 21, 15:35)
Sveikos,vakar putlinom lupas(pirma karta)su Emervel...1ml,skaudejo nedaug,patinimas minimalus,siandiena jau visai nieko nei patinimo nei putlumo,kame reikalas????visoms po 1k.nesimate nieko????ar tiesa,kad 2-3 k tik pradeda viskas rysket???


Visiška nesamonė! Rezultatas matomas iškart. Iki savaitės gali laikytis patinimas,bet jam atslūgus turi matytis rezultatas. Nuo 1ml tikrai kažkiek turi paryškėt. Būna kam nelaiko,per savaitę ar dvi "suvalgo" kūnas,bet kad taip iškart... Kur darėt?

Darausi jau 6-7 metus nuolat,nes man laiko tik 4 mėnesius (nors turi metus virš...) ir leidžia iki 1ml. Matosi puikiai:)
Atsakyti
QUOTE(Boom! @ 2017 01 21, 22:02)
Visiška nesamonė! Rezultatas matomas iškart. Iki savaitės gali laikytis patinimas,bet jam atslūgus turi matytis rezultatas. Nuo 1ml tikrai kažkiek turi paryškėt. Būna kam nelaiko,per savaitę ar dvi "suvalgo" kūnas,bet kad taip iškart... Kur darėt?

Darausi jau 6-7 metus nuolat,nes man laiko tik 4 mėnesius (nors turi metus virš...) ir leidžia iki 1ml. Matosi puikiai:)


FABIO GROZIO CENTRE dariausi procedura tokiu aparatu tecar vadinasi. Jis iveda be injekciju hialurona i veido oda. Po vienos vieninteles proceduros atsikeliau nuo stalo lygia kaip kudikio oda. Nerealus dalykas rekomenduoju.
Atsakyti
Ar kas haliurono pagalba nebande formuoti veido ovalo? skruostikaulių? 4u.gif
Atsakyti

Noreciau rekomendaciju,kur Vilniuje arba Kaune geriausias kainos ir kokybes santykis susileisti hialurono i idubusius paakius? Niekada neesu turejusi tokios proceduros todel esu visiskai zalia:) Noriu panaikinti ne tiek kiek rauksleles,bet idubusius paakius,kurie sudaro labai pavargusio veido vaizda:( Beje,  koks gijimo laikas,  ar po proceduros kita diena galima eiti i darba,ar nebuna melyniu, ar labai istinsti....?

Beto, nelabai isivaizduoju kainos? Internete ka radau, tai kainos surasytos 1ml apie 300 eur, tai jei man suleis daugiau nei 1 ml tai ir kaina padvigubes?;) Ir kas kiek laiko reikia kartoti procedura?

 

Aciu uz atsakymus:)

Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Murka*: 11 balandžio 2017 - 07:34
Merginos, o ar skauda kai leidžiamas hialuronas? Juk į lūpas tai neapsakomas skausmas turėtų būti...
Atsakyti
QUOTE(Nainai @ 2017 05 29, 14:23)
Merginos, o ar skauda kai leidžiamas hialuronas? Juk į lūpas tai neapsakomas skausmas turėtų būti...


Užsirašiau ir aš. Nežinau kiek atsiliepimų perskaičiau. Mačiau, kad užsienyje dalis užšaldo kaip kad dantis taisant, bet aš manau, kad pakentėsiu ir be tokio šaldymo. Dėl skausmo — mačiau, kad dalis filerių turi nuskausminamųjų savo sudėtyje, tai gal nieko...

Man tai klausimas geriau juvederm ar emervel. Girdėjau, kad emervel ilgiau laiko...🤔
Atsakyti
QUOTE(Nainai @ 2017 05 29, 13:23)
Merginos, o ar skauda kai leidžiamas hialuronas? Juk į lūpas tai neapsakomas skausmas turėtų būti...

neiti ir nesileisti,baisesnis skausmas uz gimdymo skausma.panazu,kai tau 7vietoze be narkozes sulauzo ranka ar koja
Atsakyti
QUOTE(girene @ 2017 05 31, 08:49)
neiti ir nesileisti,baisesnis skausmas uz gimdymo skausma.panazu,kai tau 7vietoze be narkozes sulauzo ranka ar koja



smile.gif)))))))
Nu nejuokaukit taip.. Neskauda visai:).
Atsakyti