Įkraunama...
Įkraunama...

Hialurono rūgšties injekcijos

Ačiū :) gaila svetainėje nerašo tiksliso kainos.. na aišku priklauso nuo suleisto kiekio, bet atrodo man jie brangininkai lyginat ir kitas kainas :)

Atsakyti
QUOTE(Young @ 2016 11 08, 17:12)
<p>Ačiū smile.gif gaila svetainėje nerašo tiksliso kainos.. na aišku priklauso nuo suleisto kiekio, bet atrodo man jie brangininkai lyginat ir kitas kainas smile.gif</p>


Pas juos tikrai nėra brangu smile.gif kaip tik atvirkščiai. O jis ir plastikos chirurgas,nepridarys ko nereikia;) Sėkmės.
Atsakyti

ačiū, bandysim :)

Atsakyti
Ar kas nors susidurete su situacija, kai gydytojas pasako, kad tokio tipo odai nei hialuronas nei botoksas netinka? Mano oda riebi ir "sunki", su metais ji smunka zemyn, rauksliu neturiu, bet oda nebeturi stangrumo, putnumo. Isivaizdavau, kad injekcijos sita situacija pataisytu, bet mane gydytoja atkalbejo, sake, kad injekcijos dar labiau tempia oda zemyn unsure.gif Jos nuomone tiktu tik nuolatiniai masazai arba veido patempimo operacija.
Atsakyti
Levereti, o kurioj klinikoj ir kas taip jums sake? mano oda panasi pagal apibudinima, bet niekad man nera sake
Atsakyti
QUOTE(berenika @ 2016 10 28, 16:18)
dėl Medvedevos aišku)))
O pas Jeleną Romanovą buvot kas? Mažai atsiliepimų apie ją randu, nors internete jos tikrai daug


Sveiki,

Pas gydytoja Romanova lankiausi du kartus, labai patiko, rekomenduoju.
Atsakyti
QUOTE(Levereti @ 2016 12 02, 21:27)
Ar kas nors susidurete su situacija, kai gydytojas pasako, kad tokio tipo odai nei hialuronas nei botoksas netinka? Mano oda riebi ir "sunki", su metais ji smunka zemyn, rauksliu neturiu, bet oda nebeturi stangrumo, putnumo. Isivaizdavau, kad injekcijos sita situacija pataisytu, bet mane gydytoja atkalbejo, sake, kad injekcijos dar labiau tempia oda zemyn unsure.gif Jos nuomone tiktu tik nuolatiniai masazai arba veido patempimo operacija.


Panaši problema...Iš tiesų,kartais turiu tempimo jausmą ir netgi po poros mėnesių po suleidimo...Bet vis tiek geriau atrodau, nes veidas mano pailgas ir liesas. Tik kad bėda , kad neužsilaiko pas mane nei botulinas, nei hialuronas...Gal per daug emocionali esu, daug mimikuoju - išsivaikšto greit sad.gif :
Atsakyti
Sveikutės, neradau atskiros temos, bet gal patarsit 4u.gif ar kuri leidosi botuliną į kaktą? Kur patartumėte eiti Vilniuje? Norisi atsiliepimų iš patirties, nes internete visi gražiai rašo. Man reikia horizontalią mimikos raukšlę sustabdyti, nes labai raukau kaktą, baisu žiūrėti unsure.gif
Atsakyti
QUOTE(karamone @ 2016 12 07, 09:37)
Sveikutės, neradau atskiros temos, bet gal patarsit  4u.gif  ar kuri leidosi botuliną į kaktą? Kur patartumėte eiti Vilniuje? Norisi atsiliepimų iš patirties, nes internete visi gražiai rašo. Man reikia horizontalią mimikos raukšlę sustabdyti, nes labai raukau kaktą, baisu žiūrėti  unsure.gif


Gyte is GK
Papildyta:
QUOTE(karamone @ 2016 12 07, 09:37)
Sveikutės, neradau atskiros temos, bet gal patarsit  4u.gif  ar kuri leidosi botuliną į kaktą? Kur patartumėte eiti Vilniuje? Norisi atsiliepimų iš patirties, nes internete visi gražiai rašo. Man reikia horizontalią mimikos raukšlę sustabdyti, nes labai raukau kaktą, baisu žiūrėti  unsure.gif


Gyte is GK
Atsakyti
QUOTE(karamone @ 2016 12 07, 08:37)
Sveikutės, neradau atskiros temos, bet gal patarsit  4u.gif  ar kuri leidosi botuliną į kaktą? Kur patartumėte eiti Vilniuje? Norisi atsiliepimų iš patirties, nes internete visi gražiai rašo. Man reikia horizontalią mimikos raukšlę sustabdyti, nes labai raukau kaktą, baisu žiūrėti  unsure.gif


Pas mane ta pati problema su kaktos raukslem.. labai isryskejusios jos man jau nuo paauglystes.. poryt uzsirasiau Northway pas Indre Sakalauskaite, tai ziuresim ka pasakys..
atsiliepimai pas ja geri, kazkas rekomendavo cia SM, patirties panasu kad turi, plastikos chirurge.. rodos turetu zinoti ka daro rolleyes.gif

kiek domejausi, tai del tokiu gilesniu kaktos rauksliu siulo is karto botoksa, labai retai kas siulo hialuroną, nebent kartu su botoksu.
ir tie hialurono uzpildai ne visi tinka kaktai, nes kaktoje beveik visai nera riebaliuko, ten labai skysto reik kad bėgiai neliktu biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(bianca_polo @ 2016 12 03, 15:34)
Levereti, o kurioj klinikoj ir kas taip jums sake? mano oda panasi pagal apibudinima, bet niekad man nera sake


Indre Sakalauskaite is Northway.
Atsakyti

Sveikos, grazuoles😍 Patarkite pas ka Vilniuje daryti lupu papildyma hialuronu? Aciu.

Atsakyti