Įkraunama...
Įkraunama...

Hialurono rūgšties injekcijos

Sakykite,gal kas daretes lupu putlinima? Uzsrasiau Azuolyno Spa siai procedurai,tik niekur nerandu atsiliepimu, o klausimu turiu... 4u.gif
Noreciau minimaliai paputlini lupas, kaina nurodyta 116-220 ,kokia butu tada mazdaug kaina mano atveju?
Kaip atrodysiu po proceduros,reikes is karto keliauti i miesta,tvarkyti kitus reikalus,visa diena busiu uzsiemusi ir negalesiu sleptis namie.
Kaip atrodo lupos is karto po proceduros, kiek laiko uztruks kol praeis patinimai(ar jie isvis buna?).
Kada lupos matysis galutinis rezultatas?
Ar reikia profilaktiskai pagerti vaistuku nuo herpio ( jo niekada neturejau)?
Ar si procedura atlieka gydytoja?
Buciau labai dekinga zu jusu informacija 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(Mulana @ 2015 10 11, 11:34)
Sakykite,gal kas daretes lupu putlinima? Uzsrasiau Azuolyno Spa siai procedurai,tik niekur nerandu atsiliepimu, o klausimu turiu... 4u.gif
Noreciau minimaliai paputlini lupas, kaina nurodyta 116-220 ,kokia butu tada mazdaug kaina mano atveju?
Kaip atrodysiu po proceduros,reikes is karto keliauti i miesta,tvarkyti kitus reikalus,visa diena busiu uzsiemusi ir negalesiu sleptis namie.
Kaip atrodo lupos is karto po proceduros, kiek laiko uztruks kol praeis patinimai(ar jie isvis buna?).
Kada lupos  matysis galutinis rezultatas?
Ar reikia profilaktiskai pagerti vaistuku nuo herpio ( jo niekada neturejau)?
Ar si procedura atlieka gydytoja?
Buciau labai dekinga zu jusu informacija 4u.gif

tvarkiausi kazkada tik lupu kontura rauksleliu profilaktikai, tai isejus is gydytojos kabineto atrodziau labai ne kaip, gerai, kad namai arti, eidama daug zmoniu nesutikau. zmonese rodytis bent pora dienu negalejau. bet gal del to, kad mano naturaliai putlios lupos yra. teko matyt drauges dukros pakoreguotas uzpildu lupas isejus iskart is gydytojo, tai normaliai viskas atrode, nes jos pacios lupos plonytes. su uzpildu atrode graziai, i akis nekrito , kad kazkas nenormalaus pridaryta. bet kad daryta, irgi matesi. neaisku kiek jums bus suleista uzpildo, tai ir kainos konkrecios jums niekas nepasakys, tik pati gydytoja ar kosmetologe. jei kosmetologe patyrus, tai galima ir jai patiket si lupu reikala. nors asmeniskai as labiau pasitikiu gydytoju.
Atsakyti
QUOTE(Mulana @ 2015 10 11, 11:34)
Sakykite,gal kas daretes lupu putlinima? Uzsrasiau Azuolyno Spa siai procedurai,tik niekur nerandu atsiliepimu, o klausimu turiu... 4u.gif
Noreciau minimaliai paputlini lupas, kaina nurodyta 116-220 ,kokia butu tada mazdaug kaina mano atveju?
Kaip atrodysiu po proceduros,reikes is karto keliauti i miesta,tvarkyti kitus reikalus,visa diena busiu uzsiemusi ir negalesiu sleptis namie.
Kaip atrodo lupos is karto po proceduros, kiek laiko uztruks kol praeis patinimai(ar jie isvis buna?).
Kada lupos  matysis galutinis rezultatas?
Ar reikia profilaktiskai pagerti vaistuku nuo herpio ( jo niekada neturejau)?
Ar si procedura atlieka gydytoja?
Buciau labai dekinga zu jusu informacija 4u.gif

As is kart galejau eiti i miesta,lupos atrode graziai tokios putlutes,bet nebaisiai,nors man leido minimaliai,as prasiau kuo naturaliau,tad ,tik vos vos issryskino kontura ir viena lupos kampeli atstate i savo vieta,nes buvo pakrites.Pvz,mano seimos nariai nieks nepastebejo kad as buciau ka pasidarius smile.gif
Atsakyti
aciu zu informacija,tikiuosi ir as galesiu is karto zmonems rodytis 4u.gif
Atsakyti
leidausi virš viršutinės lūpos,kontūrą darė,nes pradėjo formuotis raukšlelės,tai porą dienų buvo patinusi,ne koks vaizdas.
Čia matyt kaip kam suveikia.Bet po to tai labai faina:)
Atsakyti
QUOTE(Morta G. @ 2015 10 17, 09:03)
leidausi virš viršutinės lūpos,kontūrą darė,nes pradėjo formuotis raukšlelės,tai porą dienų buvo patinusi,ne koks vaizdas.
Čia matyt kaip kam suveikia.Bet po to tai labai faina:)


Jeigu galima- kur ir už kiek, nes turiu tą pačią problemą blush2.gif
Atsakyti
Sveikutės 4u.gif
Ar yra kas lankiusios pas Kosmetologė-mezoterapeute Edita, tel. (8685) 55530. Radau šį skelbimą ir labai gundausi pabandyti...http://www.skelbiu.lt/skelbimai/tik-nuo-90eur-lupu-putlinimas-juvederm-uzpildu-19819451.html

blush2.gif
Atsakyti
Sveikos grazuolytes smile.gif
mano paakiai pajuode nuo vaikystes.. priezastis -letine nemiga, nepasiduodanti gydymui, zodziu..priezasciu pasalint neiseis reikia salint simptoma . Nes man visi tie " atrodai kaip mirtise" " issitirk..kepenys..inkstus bla bla bla " gun_bandana.gif gun_bandana.gif gun_bandana.gif skatina manyje isiuti mad.gif nepripasakosi kiekvienam kas prie ko..galu gale as pati medike ir priezastis zinau. Visi galai istirti.. na ne esme..
Taigi pradejau dometis..iseitis skirtingos klinikos man siule skirtingas..nuo kaukiu , injekciju iki riebalu persodinimo..kainos visko nemazos.. tiek litu..oi evru.. neturiu reik taupyt..bet kad zinot ar verta? Ar yra isbandzusiu? Ar yra poveikis? Kiek ilgam? Reik spec prieziuros? Skauda? ax.gif
Atsakyti
QUOTE(Opdum @ 2015 10 23, 20:18)
Sveikos grazuolytes smile.gif
mano paakiai pajuode nuo vaikystes.. priezastis -letine nemiga, nepasiduodanti gydymui, zodziu..priezasciu pasalint neiseis reikia salint simptoma . Nes man visi tie " atrodai kaip mirtise" " issitirk..kepenys..inkstus bla bla bla "  gun_bandana.gif  gun_bandana.gif  gun_bandana.gif  skatina manyje isiuti  mad.gif  nepripasakosi kiekvienam kas prie ko..galu gale as pati medike ir priezastis zinau. Visi galai istirti.. na ne esme..
Taigi pradejau dometis..iseitis skirtingos klinikos man siule skirtingas..nuo kaukiu , injekciju iki riebalu persodinimo..kainos visko nemazos.. tiek litu..oi evru.. neturiu reik taupyt..bet kad zinot ar verta? Ar yra isbandzusiu? Ar yra poveikis? Kiek ilgam? Reik spec prieziuros? Skauda?  ax.gif

Na ne medikei klaust ar skauda biggrin.gif riebalus man persodino,nepasitvirtino.tikimybe,kad prigis 50proc,kiti issivaikscios.man prigijo gal maziau nei 20proc.nepatariu.
Patarciau haliurona
Atsakyti
QUOTE(girene @ 2015 10 24, 08:02)
Na ne medikei klaust ar skauda biggrin.gif riebalus man persodino,nepasitvirtino.tikimybe,kad prigis 50proc,kiti issivaikscios.man prigijo gal maziau nei 20proc.nepatariu.
Patarciau haliurona

Manot medikai neturi skausmo receptoriu ? biggrin.gif as kitiems svelniai suleidziu viska noriu kad ir man taip biggrin.gif
Kaip idomiai..maniau butent tas riebalu persodinimas yra efektyviausias .. kiek mokejote uz haliurona paakiams? Ar buvo efektas? Kiek ilgam? Ir svarbiausia kur daret?
Atsakyti
QUOTE(Opdum @ 2015 10 24, 11:54)
Manot medikai neturi skausmo receptoriu ? biggrin.gif as kitiems svelniai suleidziu viska noriu kad ir man taip  biggrin.gif
Kaip idomiai..maniau butent tas riebalu persodinimas yra efektyviausias .. kiek mokejote uz haliurona paakiams? Ar buvo efektas? Kiek ilgam? Ir svarbiausia kur daret?

As neleidau i paakius haliurono,neturiu problemu.botokso i kampus leidziu.o riebalus i visa veida leidau
Neskauda,bent jau man.bac ir vsio biggrin.gif is pirsto krauja imt skaudziau.cia kaip palyginimas
Atsakyti
QUOTE(girene @ 2015 10 24, 14:15)
As neleidau i paakius haliurono,neturiu problemu.botokso i kampus leidziu.o riebalus i visa veida leidau
Neskauda,bent jau man.bac ir vsio biggrin.gif is pirsto krauja imt skaudziau.cia kaip palyginimas

Ai tas klausymas apie skausma siaip prie komplekto..nesvarbiausias. kantri esu biggrin.gif o is pirsto krauja imt man isvis peilis is venos geriau biggrin.gif
O ta riebala is kur ima ? Jei is mano celiulito kurio nors baisu rizikuot jo turet ir ant veido biggrin.gif
Atsakyti