Įkraunama...
Įkraunama...

Hialurono rūgšties injekcijos

QUOTE(girene @ 2015 06 22, 17:27)
O as ji kazkada leidaus? g.gif

nezinau biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(sileste @ 2015 06 23, 08:06)

tai prie ko cia neveikia? lotuliukas.gif as nesileidziu,kitiems tik leidziu
Atsakyti
QUOTE(jovita sun @ 2015 06 22, 14:47)
Radot del ko gincytis  lotuliukas.gif As pvz jau pamirsau, kad vaisciojau su pajuodusiais, idubusiais paakiais visa gyvenima. Suleido man dideli kieki filerio, bet tiek reikejo.

Gal tamsūs paakiai buvo genetiškai paveldėti?
Atsakyti
O KAS NORS IŠ MERGINŲ DARĖTĖS APLAMAI PAAKIŲ KOREKCIJA.. KOKIA MAŽDAUK ŠIO MALONUMO KAINA?

NES AŠ LEIDAUSI APLINK AKIS KALOGENA, DARIAUSI MEZOTERAPIJA. MAN NETIKO.. MANE ISKART ISBERDAVO, PATINDAVO - REZULTATO "0" blink.gif
Atsakyti
QUOTE(Pilango @ 2015 06 23, 14:35)
Gal tamsūs paakiai buvo genetiškai paveldėti?

Taip, taip, kiek pamenu save visad ikritusiom akim buvau. Tai db super rolleyes.gif Galejau anksciau pasidaryt, jei baimiu butu maziau buve..
Atsakyti
O man pasidarė labai įdomu, koks būna jausmas susileidus į lūpas? Ar jos netampa nejautrios, kaip negyvos?
Atsakyti
QUOTE(Ramaškė @ 2015 07 20, 01:32)
O man pasidarė labai įdomu, koks būna jausmas susileidus į lūpas? Ar jos netampa nejautrios, kaip negyvos?

nieko panasaus nebuna smile.gif. Viskas savo vietoj smile.gif
Atsakyti
QUOTE(jovita sun @ 2015 07 14, 06:16)
Taip, taip, kiek pamenu save visad ikritusiom akim buvau. Tai db super  rolleyes.gif Galejau anksciau pasidaryt, jei baimiu butu maziau buve..

Kaip smagu skaityti, kad esat patenkinta! Butu isties l.smagu jei galetumet foto padaryti 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(sileste @ 2015 07 20, 23:31)
nieko panasaus nebuna smile.gif.  Viskas savo vietoj smile.gif

biggrin.gif nuraminot, ačiū
Atsakyti
Noreciau surasti kosmetologę Vilniuje, kuri suleistų haliuroną:0
Butent , tik suleistų už atitinkamą mokestį, haliurono rugstį nusipirkčiau pati smile.gif smile.gif
Atsakyti
QUOTE(vegasa @ 2015 07 29, 14:14)
Noreciau surasti kosmetologę Vilniuje, kuri suleistų haliuroną:0
Butent , tik suleistų už atitinkamą mokestį, haliurono rugstį nusipirkčiau pati smile.gif smile.gif

manau, jeigu tas hialuronas bus kosmetologei zinomas, tai gal ir suleis,juk ne uz dyka. bet jei matys toki pirma kart, tai garantuotai neleis.
Atsakyti
Nerandu temos tik apie hialurona todel klausiu cia, gal kuri naudojoate toki krema? Kokie atsilipimai? usa komentarai labai giria

http://www.amazon.co...=A350ZACCOSLMVO
Atsakyti