Įkraunama...
Įkraunama...

Hialurono rūgšties injekcijos

Esu jauna bet ant kaktos turiu nemazai mimikos rauksliu del kuriu jauciuos blogai, na ir vakar ryzausi mezoterapijai, suleido haliurona su vitaminais ( ne fileri). Kol kas esu patenkinta. Prisegu nuotrauka apacioje : kaip manote dar kartoti procedura ar uztektu? Man 24. Nuotrauka pries ir po daryta kai veidas atpalaiduotas, antakiai nepakelti. Siaip manau kad rezultatas pakankamai geras.. Uzsisakiau dar christina therma haliurono seruma ir kaukes haliurono.user posted image
Atsakyti
Idomii,
rezultatas akivaizdus smile.gif
Smagu kad dalinates foto. planuoju ir as grazintis. is nuotraukos nesimato jokiu duriu zymiu. kur daretes ir kiek mokejote?
Atsakyti
Ar kas leidotės Šiauliuose???
Atsakyti
QUOTE(Tresor @ 2015 06 06, 11:00)
Idomii,
rezultatas akivaizdus smile.gif
Smagu kad dalinates foto. planuoju ir as grazintis. is nuotraukos nesimato jokiu duriu zymiu. kur daretes ir kiek mokejote?

As dariausi Vilniuje, pas kosmetologe Svetlana smile.gif siaip buvau ejus pas ja kelis kart veido valymams patiko. Turi medicinini issilavinima kiek googlinau smile.gif Kainavo 65 eur. Bet sake kas puse metu kartot reik, nes labai dehidratuota oda. Dar sake kad po proceduros butina gert bent 1,5 litro vandens i diena nes kitaip rezultato nebus smile.gif
Siaip matesi tie duriai bet kazkur apie para laiko veliau pranyko, tokie mazi taskiukai lyg isberta, o po proceduros tai tokie burbuliukai buvo ant veido siaip nekaip atrode biggrin.gif bet issivaiksciojo paskui smile.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Idomii: 08 birželio 2015 - 12:47
QUOTE(Idomii @ 2015 06 08, 14:45)
As dariausi Vilniuje, pas kosmetologe Svetlana smile.gif siaip buvau ejus pas ja kelis kart veido valymams patiko. Turi medicinini issilavinima kiek googlinau smile.gif Kainavo 65 eur. Bet sake kas puse metu kartot reik, nes labai dehidratuota oda. Dar sake kad po proceduros butina gert bent 1,5 litro vandens i diena nes kitaip rezultato nebus smile.gif
Siaip matesi tie duriai bet kazkur apie para laiko veliau pranyko, tokie mazi taskiukai lyg isberta, o po proceduros tai tokie burbuliukai buvo ant veido siaip nekaip atrode biggrin.gif bet issivaiksciojo paskui smile.gif



o aplink akis idomuji taip pat leidzia haliurona./.. ? ax.gif
Atsakyti
QUOTE(astulka1 @ 2015 06 11, 03:36)
o aplink akis idomuji taip pat leidzia haliurona./.. ? ax.gif

plastikos chirurgai, ypac geresni, labai vengia ta daryt.
Atsakyti
QUOTE(Ašara @ 2015 06 13, 10:07)
plastikos chirurgai, ypac geresni, labai vengia ta daryt.

drinks_cheers.gif
Papildyta:
QUOTE(astulka1 @ 2015 06 10, 14:36)
o aplink akis idomuji taip pat leidzia haliurona./.. ? ax.gif

tokias injekcijas atlieka kabineties kosmetologes. Tikri gyditojai tuo neuzsimineja.
Atsakyti
QUOTE(sileste @ 2015 06 14, 10:35)


tokias injekcijas atlieka kabineties kosmetologes. Tikri gyditojai tuo neuzsimineja.

Bais jau rizika didele
Atsakyti
QUOTE(sileste @ 2015 06 14, 10:35)
drinks_cheers.gif
Papildyta:

tokias injekcijas atlieka kabineties kosmetologes. Tikri gyditojai tuo neuzsimineja.


Būtent. Kokiu žvilgsniu į mane mano plastikas pažiūrėjo kai pasakiau kad čia viena leidos ir kokį kiekį... Persigalvojau:)
Atsakyti
Idomii, tikrai grazus rezultatas, dekui kad pasidalinate foto ir patirtimi. Parasyk kiek ilgai laikys, kaip viskas atrodo laikui begant, jei nesunku 4u.gif Labai butu idomu.
Atsakyti
QUOTE(Boom! @ 2015 06 14, 21:09)
Būtent. Kokiu žvilgsniu į mane mano plastikas pažiūrėjo kai pasakiau kad čia viena leidos ir kokį kiekį... Persigalvojau:)

O tai botuliną farširuoja sau ramiai tie plastikai? Ar jie už natūralumą? lotuliukas.gif O gal geriau išpjaustys odos perteklių ar patemps už ausų su skalpeliu? biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(Monteverte @ 2015 06 15, 01:21)
O tai botuliną farširuoja sau ramiai tie plastikai? Ar jie už natūralumą? lotuliukas.gif O gal geriau išpjaustys odos perteklių ar patemps už ausų su skalpeliu? biggrin.gif

na jau tikrai geresnis blogis, tiek botoxsas, tiek patempimas. Bent efektas matomas.Niekas cia nekalba apie naturaluma, tam yra kitos temos.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo sileste: 15 birželio 2015 - 14:43