Įkraunama...
Įkraunama...

Hialurono rūgšties injekcijos

QUOTE(Skin @ 2015 03 17, 13:45)
O tai Jūs visą mėnesį ir vaikštote su mėlynėmis paakiuose  g.gif? Kažkaip neramu, nes dirbu su žmonėmis, tai nejau turiu išeiti atostogų, kad galėčiau jas visas namie pratūnoti, kol mėlynės dings  doh.gif. Niekaip nesuprantu, kaip šitą mėlynių problemą sprendžia moterys  smile.gif.

man ilgai,taip ir vaikstau,nepadeda net tepalai
jus ziurekit kaip jusu paidis reguija.pva netycia namie stuktelejot koja-melyne.per kiek laiko jums praeis?per 3-5dienas?man per savaites
o ar bus,ar nebus ju po durio niekad nenuspesim.kartais viena turiu,kartais dvi,kartais nei vienos
Atsakyti
QUOTE(Skin @ 2015 03 17, 14:45)
Niekaip nesuprantu, kaip šitą mėlynių problemą sprendžia moterys  smile.gif.


Na aš niekur apart lūpų dar neleidau,bet mėlynės kaip užtaiko gydytojas. Esu neturėjus visai,esu turėjus per visą apatinę lūpą. O geriausia,kai leido kontūrui viršuj lūpos atsirado tokia diidelė,po nosim biggrin.gif ir laikės kelias sav.va tada tai nelabai gražiai atrodė... Bet lūpos ne paakiai,vis tiek atkapsčiau 1 lb.pigmentuotą dažą ir ryškiom lūpom vaikštai,ne taip matosi. O va kaip su paakiais bus tai neaišku.. bijau ir aš Velykoms fanarais pasipuošt.. O juolab kai paakiai gilūs,kraujagyslės net šviečia..tai nežinau ar įmanoma nepataikyti..
Atsakyti
QUOTE(Skin @ 2015 03 17, 13:45)
Labai įdomu, kokia galutinė kaina gavosi? Aš irgi turiu tokią pačią bėdą, tai jau kuris laikas galvoju, ką daryti  unsure.gif.

Pirma syk man suleido 2 ml "restyline vital". 1ml i paakius, 1 ml  i veido visas dalis. Kainavo 260 eu. Paskui leido 0,5 ml - 110 eu. Brangu, bet ka darysi...
Papildyta:
Kažkodėl labai stipriai reklama kvepia  g.gif.
Papildyta:
O tai Jūs visą mėnesį ir vaikštote su mėlynėmis paakiuose  g.gif? Kažkaip neramu, nes dirbu su žmonėmis, tai nejau turiu išeiti atostogų, kad galėčiau jas visas namie pratūnoti, kol mėlynės dings  doh.gif. Niekaip nesuprantu, kaip šitą mėlynių problemą sprendžia moterys  smile.gif.

Atsakyti
Sveikos grazuoles 4u.gif , na va perkopus gerokai 30 jau ir as pradejau dometis grozio proceduromis, tad labia ieskau informacijos kas daresi hialurona ar butulina Panevezyje, gal galit rekomenduoti ka.. g.gif
Atsakyti
Noreciau rekomendaciju uzpildyti kaktos rauksles Klaipedoje. Galbut kas planuojates greitu metu darytis - zinau kad bent jau botoksui merginos "metasi" ant amlules, kuria sunaudoja kartu, jei nereikia to pildymo daug, tuomet kiek pigiau procedura gaunasi... ax.gif
Atsakyti
Gal kuri turit kokiu atsiliepimu apie mezoterapeute Lina Semionova- Klaipeda?
Atsakyti
QUOTE(never_say_never @ 2015 05 05, 23:01)
Noreciau rekomendaciju uzpildyti kaktos rauksles Klaipedoje. Galbut kas planuojates greitu metu darytis - zinau kad bent jau botoksui merginos "metasi" ant amlules, kuria sunaudoja kartu, jei nereikia to pildymo daug, tuomet kiek pigiau procedura gaunasi... ax.gif

botoksui tikrai nesimeta ant ampules-gydytojas jo suleidzia tiek, kiek reikia ir sumokama uz suleistus vienetus. jei metasi, tai ant kokio uzpildo, kuri reikia pirkt visa kieki- kiek yra ampuleje ar svirkste, nepriklausomai nuo to, kiek jo bus suleista.
Atsakyti
QUOTE(sileste @ 2015 05 06, 00:35)
Gal kuri turit kokiu atsiliepimu apie mezoterapeute Lina Semionova- Klaipeda?

Sveiki. As pas ja dariausi paakiu uzpildyma hialuronu. Auksciau jau aprasiau savo situacija. Po antro apsilankymo viskas super thumbup.gif
Atsakyti
QUOTE(jovita sun @ 2015 05 08, 16:21)
Sveiki. As pas ja dariausi paakiu uzpildyma hialuronu. Auksciau jau aprasiau savo situacija. Po antro apsilankymo viskas super  thumbup.gif

gal galit parasyt ka konkreciai leido i paakius, t.y. koki preparata.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Ašara: 08 gegužės 2015 - 18:06
QUOTE(Ašara @ 2015 05 08, 05:05)
gal galit parasyt ka konkreciai leido i paakius, t.y. koki preparata.

Lina dirba su Restilyne.
Atsakyti
QUOTE(Ašara @ 2015 05 08, 18:05)
gal galit parasyt ka konkreciai leido i paakius, t.y. koki preparata.


Restyline vital 1,5 ml isejo i paakius.
Atsakyti
QUOTE(Ašara @ 2015 05 08, 20:05)
gal galit parasyt ka konkreciai leido i paakius, t.y. koki preparata.



kiek tas malonumas kainavo? 4u.gif
Atsakyti