Įkraunama...
Įkraunama...

Hialurono rūgšties injekcijos

QUOTE(briukele @ 2015 03 03, 15:53)
Mane gydytoja irgi gąsdino, kad per šventes /nes dariausi prieš pat Kalėdas/ sėdėsiu su mėlynėm, o mėlynės buvo labai mažytės, kaip taškeliai, tai nieks nepastebėjo jų. Taigi tai yra labai individualu  mirksiukas.gif

jum tiesiog pasiseke

niekada negali nuspeti kiek ju bus,ir kokios dideles
Atsakyti
Kiek hialurono apytiksliai suleidziama i lupa?
Atsakyti
Sveikutes,

as labai noreciau lupas pasiputlinti, tad gal yra marijampolieciu, kurios galetu patarti kur as tai galeciau padarytti? kaunas irgi tinka smile.gif aciu
Atsakyti
QUOTE(natina @ 2015 03 03, 18:27)
Kiek hialurono apytiksliai suleidziama i lupa?



QUOTE(Laurytuke @ 2015 03 07, 02:24)
Sveikutes,

as labai noreciau lupas pasiputlinti, tad gal yra marijampolieciu, kurios galetu patarti kur as tai galeciau padarytti? kaunas irgi tinka smile.gif aciu


Tema apie lupu putlinima injekcijomis smile.gif
http://www.supermama...?...987252&st=0
Atsakyti
Sveiki visi! Atejo ir man laikas domintis hialurono rugsties injekcijomis ... pasiziurejau internete, kad Sapiegos klinika atlieka sias grozio proceduras, kas nors lanketes tenais?
Atsakyti
QUOTE(girene @ 2015 02 10, 11:34)
man atrodo turesit sumoket.darant grozio proceduras tokias,niekada nenuspejama,kaip atrodysit poto.pries rimtesnes net pasirasai,kad pretenziju neturesi


Na, dalinuos patirtim apie savo paakius. Praejo jau pusantro men. Buvau siandien pas mezoterapiaute. Kadangi mano paakiai lb gilus buvo, tai aiskiai pasimate, kad labai daug kur vietomis truksta. Suleido i trukstamas vietas 0,5 ml hialurono ( pries tai 1 ml buvo leista ). Atrodo gerai. Dar po sav eisiu, ziuresim ar uzteko. Tik, kad brangus tie mano paakiai gaunas doh.gif
Atsakyti
QUOTE(seleta @ 2015 03 12, 13:38)
Sveiki visi! Atejo ir man laikas domintis hialurono rugsties injekcijomis ... pasiziurejau internete, kad Sapiegos klinika atlieka sias grozio proceduras, kas nors lanketes tenais?


Sapiegos klinikoje lankiausi del savo rauksleliu... suleido man hialurono rugsti, i visas vietas kur reikejo, tikrai negalejau patiketi kad likiu suzaveta rezultatu, oda labai pagrazejo , pilkumas dingo, tos rauksles pastebimai sumazejo nuo pirmo karto. Dar lazerio procedurai uzsirasiau fotoatnaujinimui, tai jei idomu, galesiu papasakoti smile.gif
Atsakyti
QUOTE(gugutela @ 2015 03 14, 10:45)
Sapiegos klinikoje lankiausi del savo rauksleliu...  suleido man hialurono rugsti, i visas vietas kur  reikejo, tikrai negalejau patiketi kad likiu suzaveta rezultatu, oda labai pagrazejo , pilkumas dingo, tos rauksles pastebimai sumazejo nuo pirmo karto.  Dar lazerio procedurai uzsirasiau fotoatnaujinimui, tai jei idomu, galesiu papasakoti smile.gif

Idomu . Ir kaina labai domina ax.gif
Atsakyti
QUOTE(penelope1913 @ 2015 03 14, 13:35)
Idomu . Ir kaina labai domina ax.gif


Niu va, as jau po fotoatjauninimo lazeriu Sapiegos klinikoje. negaliu atsidziaugti. fantastika kazkokia... ax.gif labai faina gydytoja, viska papasakojo kaip ir kas. Malonumas nepakartojamas. 4u.gif veidas tikrai atjaunejo, tapo gyvybingesniu. Labai REKOMENDUOJU! Toki man malonuma suteike! o vasarai dar suleisiu i pazastys, kad neprakaituoti.
Atsakyti
QUOTE(jovita sun @ 2015 03 13, 22:06)
Na, dalinuos patirtim apie savo paakius. Praejo jau pusantro men. Buvau siandien pas mezoterapiaute. Kadangi mano paakiai lb gilus buvo, tai aiskiai pasimate, kad labai daug kur vietomis truksta. Suleido i trukstamas vietas 0,5 ml hialurono ( pries tai 1 ml buvo leista ). Atrodo gerai. Dar po sav eisiu, ziuresim ar uzteko. Tik, kad brangus tie mano paakiai gaunas  doh.gif



Nu ką,aš 30d irgi nešiu savo gilius paakius šitam gėriui... Duok Dieve be mėlyniųsmile.gif))
Atsakyti
QUOTE(jovita sun @ 2015 03 13, 21:06)
Na, dalinuos patirtim apie savo paakius. Praejo jau pusantro men. Buvau siandien pas mezoterapiaute. Kadangi mano paakiai lb gilus buvo, tai aiskiai pasimate, kad labai daug kur vietomis truksta. Suleido i trukstamas vietas 0,5 ml hialurono ( pries tai 1 ml buvo leista ). Atrodo gerai. Dar po sav eisiu, ziuresim ar uzteko. Tik, kad brangus tie mano paakiai gaunas  doh.gif


Labai įdomu, kokia galutinė kaina gavosi? Aš irgi turiu tokią pačią bėdą, tai jau kuris laikas galvoju, ką daryti unsure.gif.
Papildyta:
QUOTE(seleta @ 2015 03 16, 19:04)
Niu va, as jau po fotoatjauninimo lazeriu Sapiegos klinikoje. negaliu atsidziaugti. fantastika kazkokia...  ax.gif  labai faina gydytoja, viska papasakojo kaip ir kas. Malonumas nepakartojamas. 4u.gif  veidas tikrai atjaunejo, tapo gyvybingesniu. Labai REKOMENDUOJU! Toki man malonuma suteike! o vasarai dar suleisiu i pazastys, kad neprakaituoti.


Kažkodėl labai stipriai reklama kvepia g.gif.
Papildyta:
QUOTE(girene @ 2015 03 02, 19:16)
oi,kam lieka,kam nelieka.kaip uztaiko duri.jei i kraujgysle liks.o melyniu issivaiksciojimas ir kiekvienam savaip.man iki menesio laikosi,kitiem per 3 dienas praeina


O tai Jūs visą mėnesį ir vaikštote su mėlynėmis paakiuose g.gif? Kažkaip neramu, nes dirbu su žmonėmis, tai nejau turiu išeiti atostogų, kad galėčiau jas visas namie pratūnoti, kol mėlynės dings doh.gif. Niekaip nesuprantu, kaip šitą mėlynių problemą sprendžia moterys smile.gif.
Atsakyti
QUOTE(Skin @ 2015 03 17, 13:45)

Kažkodėl labai stipriai reklama kvepia  g.gif.

O tai Jūs visą mėnesį ir vaikštote su mėlynėmis paakiuose  g.gif? Kažkaip neramu, nes dirbu su žmonėmis, tai nejau turiu išeiti atostogų, kad galėčiau jas visas namie pratūnoti, kol mėlynės dings  doh.gif. Niekaip nesuprantu, kaip šitą mėlynių problemą sprendžia moterys  smile.gif.

kiek teko skaityt atsiliepimu, niekam nepasiteisino sitas fotoatjauninimas. be to rasoma, kad rezultatui pasiekt reikia iki 6 proceduru. gal tiesiog niekas tiek nesidare. nes dazniausiai pasidaroma procedura viena antra, jei po ju jokio pagerejimo nesimato, tuom ir uzbaigiama

melyne gali but arba is vis nebut tik adatos durio vietoje. nera ji didele juk.
Atsakyti